Zuzana Skalníková
Strom s konvalinkami
No.: 255408Auction price: 2.900 CZK (121 €)
AUCTION IS TERMINATED: 04. 07. 2024 14:50
olej, umělá destička, 14,8 x 21 cm, sign. LD Z. Skalníková, rám, při okrajích poškozeno, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 2.900 CZK (121 €)
Estimate: k CZK