Eva Natus-Šalamounová
(1934-2014)
Kočky
Položka č.: 266379Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 07. 2024 18:36
litografie, 1991, 43 x 31,8 cm, sign. DU Eva Natus-Šalamoun, č. 33/50, na papíře drobné skvrnky, při okrajích lehce pokrčený papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Eva Natus-Šalamounová
(1934-2014)
Vodní kočka
Položka č.: 269293Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 01. 02. 2023 18:17
litografie, 1993, 10 x 15,3 cm, sign. LD Eva Natus- Š. 93, 17/100, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)