Jiří Sodoma
(1921-2011)
Portrét
No.: 258585Auction price: 600 CZK (25 €)
Planned termination: 16. 07. 2024 18:43
litografie, 33 x 47 cm, sign. PD J. Sodoma, rám, 80/1, na zadní straně štítek s popisem, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 600 CZK (25 €)