Jiří Sodoma

(1921-2011)

  • Jiří Sodoma

    (1921-2011)

    Portrét

    Položka č.: 258585

    Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)

    Plánované ukončení: 16. 07. 2024 18:43

    litografie, 33 x 47 cm, sign. PD J. Sodoma, rám, 80/1, na zadní straně štítek s popisem, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)