Miroslav Matouš
(1920-1998)
Sedící dívka u města
Položka č.: 282091Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 18. 06. 2024 18:25
litografie, 19,2 x 13 cm, sign. PD Matouš, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Sychry, V. Tittelbacha, M. Salcamana, člen SČVU a výtvarné skupiny Krok 57
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)