Zdeňka Burghauserová
(1894-1960)
Dvořákova Chata v lese na Sázavě
No.: 259173Auction price: 500 CZK (21 €)
Planned termination: 14. 08. 2024 18:01
akvarel, tuš, papír, 1955, 28,5 x 35 cm, sign. PD Burghauserová říjen 55, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague
Current price: 500 CZK (21 €)