Vilém Topinka
(1909-1977)
Balkánka
No.: 241451Auction price: 2.000 CZK (84 €)
Planned termination: 18. 07. 2024 18:29
olej, karton, 42 x 31,5 cm, sign. LD Topinka, rám, ukázka portrétního umění prostějovského malíře duše hanácké krajiny, jak byl kritiky označován, pokračovatele malířského odkazu Richarda Kaňáka, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 2.000 CZK (84 €)