Jana Míčková
(1940-2020)
No.: 258579Auction price: 400 CZK (17 €)
AUCTION IS TERMINATED: 08. 11. 2023 18:23
akvarel, papír, 1960, 39 x 29 cm, sign. PD Jana 60, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 400 CZK (17 €)
Last auctioneer: ID3**1 History of bids
Jana Míčková
(1940-2020)
No.: 259863Auction price: 300 CZK (13 €)
AUCTION IS TERMINATED: 08. 11. 2023 18:22
Current price: 300 CZK (13 €)
Last auctioneer: ID4**2 History of bids
Jana Míčková
(1940-2020)
Kompozice II.
No.: 259864Auction price: 300 CZK (13 €)
AUCTION IS TERMINATED: 08. 11. 2023 18:21
pastel, velur, 1963, 30,5 x 22,8 cm, sign. LD Jana 63, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 300 CZK (13 €)
Last auctioneer: ID5**3 History of bids
Jana Míčková
(1940-2020)
Tři dívky a pes s klecí
No.: 270023Auction price: 150 CZK (7 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 02. 2023 18:34
lept, 8 x 7 cm, lehce zašpiněný papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 150 CZK (7 €)
Jana Míčková
(1940-2020)
Muž s deštníkem
No.: 270024Auction price: 250 CZK (11 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 02. 2023 18:33
lept, 7,8 x 19 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 250 CZK (11 €)
Last auctioneer: ID8**8 History of bids
Jana Míčková
(1940-2020)
Kluk s bochníkem chleba
No.: 270027Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 02. 2023 18:30
dřevořez, 11,5 x 6 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 100 CZK (5 €)
Jana Míčková
(1940-2020)
Lov na zajíce
No.: 270028Auction price: 150 CZK (7 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 02. 2023 18:29
lept, 4,5 x 6,3 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 250 CZK (11 €)
Last auctioneer: ID6**3 History of bids
Jana Míčková
(1940-2020)
Traktorista
No.: 270029Auction price: 200 CZK (9 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 02. 2023 18:28
suchá jehla, 10,3 x 7,5 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 200 CZK (9 €)
Jana Míčková
(1940-2020)
U rybníčku
No.: 270031Auction price: 250 CZK (11 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 02. 2023 18:26
akvantita, 10,5 x 20,3 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 450 CZK (19 €)
Jana Míčková
(1940-2020)
Adam a Eva
No.: 270032Auction price: 250 CZK (11 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 02. 2023 18:25
lept, 12,7 x 10,7 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 250 CZK (11 €)
Jana Míčková
(1940-2020)
Lidé a havrani na poli
No.: 270033Auction price: 250 CZK (11 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 02. 2023 18:24
lept, 8 x 19 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 650 CZK (28 €)
Last auctioneer: ID7**4 History of bids
Jana Míčková
(1940-2020)
Dívka s holubičkami
No.: 270034Auction price: 250 CZK (11 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 02. 2023 18:23
suchá jehla, 15 x 10 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 250 CZK (11 €)
Jana Míčková
(1940-2020)
Ženská postava z profilu
No.: 269380Auction price: 300 CZK (13 €)
AUCTION IS TERMINATED: 31. 01. 2023 18:45
štetcová kresba tuší, papír, 42 x 20,5 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 300 CZK (13 €)
Last auctioneer: ID1**1 History of bids
Jana Míčková
(1940-2020)
Motýl
No.: 268341Auction price: 1.000 CZK (42 €)
AUCTION IS TERMINATED: 02. 01. 2023 18:32
pastel, papír, 1973, 45 x 62,5 cm, sign. DU Jana 73, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 1.000 CZK (42 €)
Last auctioneer: ID2**1 History of bids
Jana Míčková
(1940-2020)
Noční koncert
No.: 268360Auction price: 500 CZK (21 €)
AUCTION IS TERMINATED: 02. 01. 2023 18:31
pastel, tuš, papír, 1968, 45 x 62,5 cm, sign. PD Jana 68, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 500 CZK (21 €)
Jana Míčková
(1940-2020)
Procházka
No.: 267902Auction price: 250 CZK (11 €)
AUCTION IS TERMINATED: 07. 12. 2022 18:25
suchá jehla, 8 x 19 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 250 CZK (11 €)
Jana Míčková
(1940-2020)
Déšť
No.: 267901Auction price: 250 CZK (11 €)
AUCTION IS TERMINATED: 07. 12. 2022 18:24
suchá jehla, 7,8 x 18,8 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 250 CZK (11 €)
Jana Míčková
(1940-2020)
Krmení holubů
No.: 267900Auction price: 250 CZK (11 €)
AUCTION IS TERMINATED: 07. 12. 2022 18:23
Current price: 350 CZK (15 €)
Last auctioneer: ID6**6 History of bids