Karel Veržakovský
(1924-1963)
Před bouřkou
No.: 266559Auction price: 800 CZK (34 €)
Planned termination: 17. 07. 2024 19:06
akvarel, tuš, papír, 1954?, 41 x 54,5 cm, sign. PD K. Veržakovský, při okrajích mírně poškozený papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná, disciple of Prof. J. Obrovský at the Academy of Fine Arts in Prague
Current price: 800 CZK (34 €)