Zdeněk Nemastil
(1879-1942)
Položka č.: 226418Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 18. 07. 2024 18:12
olej, lepenka, 25 x 35 cm, sign. PD Zd. Nemastil, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)