Zdeněk Nemastil

(1879-1942)

  • Zdeněk Nemastil

    (1879-1942)

    Položka č.: 226418

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    Plánované ukončení: 18. 07. 2024 18:12

    olej, lepenka, 25 x 35 cm, sign. PD Zd. Nemastil, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)