Jiří Hejna
(1921-2011)
Saint Malo
Položka č.: 254585Vyvolávací cena: 220 CZK (10 €)
DRAŽBA UKONČENA: 04. 07. 2024 14:34
litografie, 10 x 14 cm, sign. LD Jiří Hejna, rám, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 220 CZK (10 €)