Oldřich Hejkrlík
Podzim
No.: 263711Auction price: 100 CZK (5 €)
Planned termination: 14. 08. 2024 18:07
akvarel, papír, 29,7 x 44 cm, sign. LD Hejkrlík, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 100 CZK (5 €)
Oldřich Hejkrlík
Na kraji lesa
No.: 263712Auction price: 100 CZK (5 €)
Planned termination: 14. 08. 2024 18:08
akvarel, papír, 29,8 x 44 cm, mírně zohýbaný okraj, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 100 CZK (5 €)
Oldřich Hejkrlík
Podzimní les
No.: 263713Auction price: 100 CZK (5 €)
Planned termination: 14. 08. 2024 18:09
akvarel, papír, 29,8 x 44 cm, sign. LD Hejkrlík, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 100 CZK (5 €)
Oldřich Hejkrlík
Podzim v lese
No.: 263714Auction price: 100 CZK (5 €)
Planned termination: 14. 08. 2024 18:10
akvarel, tuš, papír, 26 x 39,5 cm, sign. LD Hejkrlík, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 100 CZK (5 €)