Oldřich Hejkrlík

  • Oldřich Hejkrlík

    Podzim

    No.: 263711

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    Planned termination: 14. 08. 2024 18:07

    akvarel, papír, 29,7 x 44 cm, sign. LD Hejkrlík, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 100 CZK (5 €)

  • Oldřich Hejkrlík

    Na kraji lesa

    No.: 263712

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    Planned termination: 14. 08. 2024 18:08

    akvarel, papír, 29,8 x 44 cm, mírně zohýbaný okraj, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 100 CZK (5 €)

  • Oldřich Hejkrlík

    Podzimní les

    No.: 263713

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    Planned termination: 14. 08. 2024 18:09

    akvarel, papír, 29,8 x 44 cm, sign. LD Hejkrlík, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 100 CZK (5 €)

  • Oldřich Hejkrlík

    Podzim v lese

    No.: 263714

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    Planned termination: 14. 08. 2024 18:10

    akvarel, tuš, papír, 26 x 39,5 cm, sign. LD Hejkrlík, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 100 CZK (5 €)