Oldřich Hejkrlík
Podzim
Položka č.: 263711Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 14. 08. 2024 18:07
akvarel, papír, 29,7 x 44 cm, sign. LD Hejkrlík, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Oldřich Hejkrlík
Na kraji lesa
Položka č.: 263712Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 14. 08. 2024 18:08
akvarel, papír, 29,8 x 44 cm, mírně zohýbaný okraj, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Oldřich Hejkrlík
Podzimní les
Položka č.: 263713Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 14. 08. 2024 18:09
akvarel, papír, 29,8 x 44 cm, sign. LD Hejkrlík, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Oldřich Hejkrlík
Podzim v lese
Položka č.: 263714Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 14. 08. 2024 18:10
akvarel, tuš, papír, 26 x 39,5 cm, sign. LD Hejkrlík, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)