Oldřich Hejkrlík
Položka č.: 211077Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 04. 12. 2024 18:23
akvarel, papír, 29,8 x 43,9 cm, sign. LD Hejkrlík, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Oldřich Hejkrlík
Zasněžená vesnice
Položka č.: 211073Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 04. 12. 2024 18:24
akvarel, papír, 30 x 44,2 cm, sign. LD Hejkrlík, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)