Josef Zamazal
(1899-1971)
Na pasece
Položka č.: 282268Vyvolávací cena: 3.800 CZK (159 €)
Plánované ukončení: 18. 07. 2024 18:33
olej, plátno, 1954, 63 x 75 cm, sign. LD Josef Zamazal 1954, napínací rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Preislera, J. Štursy a V. Nechleby na AVU v Praze, člen KVU Aleč, SČVU Brno ad.
Aktuální cena: 3.800 CZK (159 €)