Kamila Ženatá
Prvopočátek
Položka č.: 281991Vyvolávací cena: 110.000 CZK (4.584 €)
Plánované ukončení: 11. 07. 2024 17:58
akryl, plátno, 2023, 120 x 150 cm, sign. PD Ženatá, V letech 1973 – 1979 studovala na Akademii výtvarných umění v ateliéru Ladislava Čepeláka. Přestože vystudovala klasické grafické techniky vyjadřuje se v různých médiích přes malbu, fotografii, video až po multimediální site-specific instalaci. Aut…
Aktuální cena: 110.000 CZK (4.584 €)
Odhadní cena: 150 000 - 180 000 CZK