Zoran Opačič
Earvin Magic Johnson
No.: 268274Auction price: 1.000 CZK (42 €)
Planned termination: 15. 08. 2024 18:28
pastel, akvarel, tuš, papír, 1991, 32,2 x 23,2 cm, sign. PD Zoran Opačič 91, na zadní straně popsáno autorem, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 1.000 CZK (42 €)