Zoran Opačič

Srbský humorista. Vedle portrétní cartoons se věnuje politice a nejen výtvarně. Má řadu literárních cen, je ve výběru mezinárodních fotografických prezentací. V Československu získal řadu ocenění v mezinárodní soutěži sportovního humoru „Emil Stadionu“ (kde ceny předával E.Zátopek) v 80. letech.

  • Zoran Opačič

    Earvin Magic Johnson

    Položka č.: 268274

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 15. 08. 2024 18:28

    pastel, akvarel, tuš, papír, 1991, 32,2 x 23,2 cm, sign. PD Zoran Opačič 91, na zadní straně popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)