Václav Mašek
(1893-1973)
Nábřeží bukinistů v Paříži
Položka č.: 281813Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
Plánované ukončení: 15. 08. 2024 18:53
litografie, 1927, 26,8 x 37,5 cm, sign. PD Mašek V., rám, mírně zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná, studium na UMPRUM a AVU v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)