Augusta

  • Augusta

    Borovice u potoku

    Položka č.: 279078

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 14. 08. 2024 18:00

    tempera, olej, karton, kolem r. 1922, 45 x 24 cm, sign. PD Augusta, rám, malba místy mírně oprýskaná, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)