Kovář
Lodě
No.: 277099Auction price: 300 CZK (13 €)
Planned termination: 13. 08. 2024 18:03
olej, plátno, 1941, 49 x 67 cm, sign. PD Kovář 41, napínací rám, místy popraskaná malba, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 300 CZK (13 €)