Světla Žáková - Štrupová
(1924-1978)
Pohled na Pražský hrad
No.: 249427Auction price: 200 CZK (9 €)
Planned termination: 13. 08. 2024 18:38
litografie, 21,7 x 31 cm, sign. PD S. Žáková - Štrupová, 16/100, při okrajích mimo tisk mírně pokrčený papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná, disciple of Prof. J. Obrovský and K. Minář at the Academy of Fine Arts in Prague
Current price: 200 CZK (9 €)