Josefa Burianová

  • Josefa Burianová

    Muž s vínem

    Položka č.: 261364

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 17. 07. 2024 18:01

    akvarel, papír, 1986, 21,9 x 14,9 cm, sign. PD J. Burianová 86, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

  • Josefa Burianová

    Muž s vínem

    Položka č.: 261365

    Plánované ukončení: 17. 07. 2024 18:02

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)