František Xaver Naske
(1884-1959)
2 portréty
Položka č.: 127512Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 31. 01. 2023 18:51
tužka, papír, 15,3 x 13,4; 13,8 x 13,4 cm, monogr. PD FN, 2 kresby, Antikvariát Dlážděná, žák prof. B. Roubalíka na AVU v Praze a H. Schwaigera, člen Jednoty umělců výtvarných
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: ID8**1 Historie příhozu
František Xaver Naske
(1884-1959)
Noha
Položka č.: 188941Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 31. 01. 2023 18:50
tužka, rudka, papír, 11,3 x 19,7 cm, sign. PD F. Naske 1924, žák prof. B. Roubalíka na AVU v Praze a H. Schwaigera, člen Jednoty umělců výtvarných
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
František Xaver Naske
(1884-1959)
Strážník
Položka č.: 188942Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
DRAŽBA UKONČENA: 31. 01. 2023 18:49
tuš, papír, 26,3 x 16,5 cm, monogramováno PD FN, dvakrát přeloženo, při okrajích mírně zašpiněný papír, žák prof. B. Roubalíka na AVU v Praze a H. Schwaigera, člen Jednoty umělců výtvarných
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)