Jaroslav Rubeš
Karlův most
No.: 282499Auction price: 400 CZK (17 €)
Planned termination: 13. 08. 2024 18:34
akvarel, tuš, papír, 24,5 x 55 cm, sign. LD Rubeš, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 400 CZK (17 €)