Jaroslav Rubeš

  • Jaroslav Rubeš

    Karlův most

    No.: 282499

    Auction price: 400 CZK (17 €)

    Planned termination: 13. 08. 2024 18:34

    akvarel, tuš, papír, 24,5 x 55 cm, sign. LD Rubeš, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 400 CZK (17 €)