Daniela Benešová

  • Daniela Benešová

    Zimní vesnice

    Položka č.: 282396

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 01. 08. 2024 15:02

    litografie, 1983, 10,2 x 12,5 cm, sign. DU Daniela Benešová 83, autorský tisk, Antikvariát Ostrovní, žákyně E. Filly na VŠUP v Praze, čestný rok u A. Strnadela, členka Sdružení pražských malířů a Asociace volné grafiky

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

  • Daniela Benešová

    Stavení v zimě

    Položka č.: 282397

    Plánované ukončení: 01. 08. 2024 15:04

    litografie, 1994, 13,4 x 10,7 cm, sign. DU DBenešová 94, č. 21/200, Antikvariát Ostrovní, žákyně E. Filly na VŠUP v Praze, čestný rok u A. Strnadela, členka Sdružení pražských malířů a Asociace volné grafiky

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)