Kamil Lhoták

  • Kamil Lhoták

    Sbírky českého umění dvacátého století

    Položka č.: 257359

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 24. 07. 2024 17:46

    tisk, plakát, 83,3 x 55,5 cm, plakát k výstavě v Krajské galerii Hradec Králové, při okrajích poškozeno, na papíře drobné skvrnky, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Skupiny 42

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)