Jiří Bouda
Jiří Bouda
(1934-2015)
PF 1987
Položka č.: 282147Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 03. 07. 2024 14:16
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Jiří Bouda
(1934-2015)
Čapkova Strž
Položka č.: 282315Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 31. 07. 2024 14:00
litografie, 1994, 13,2 x 7,7 cm, sign. DU Jiří Bouda 94, Antikvariát Ostrovní, studium na Státní grafické škole v Praze, žák prof. K. Svolinského na UMPRUM tamtéž
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Jiří Bouda
(1934-2015)
PF 1994
Položka č.: 282316Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 31. 07. 2024 14:02
litografie, 1993, 13,9 x 8,2 cm, sign. DU Jiří Bouda 93, Antikvariát Ostrovní, studium na Státní grafické škole v Praze, žák prof. K. Svolinského na UMPRUM tamtéž
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Jiří Bouda
(1934-2015)
Pražský hrad
Položka č.: 282317Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 31. 07. 2024 14:04
litografie, 1994, 14,2 x 8 cm, sign. DU Jiří Bouda 94, Antikvariát Ostrovní, studium na Státní grafické škole v Praze, žák prof. K. Svolinského na UMPRUM tamtéž
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Jiří Bouda
(1934-2015)
Rudolfova štola
Položka č.: 282318Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 31. 07. 2024 14:06
litografie, 1996, 15,2 x 8,1 cm, sign. DU Jiří Bouda 97, Antikvariát Ostrovní, studium na Státní grafické škole v Praze, žák prof. K. Svolinského na UMPRUM tamtéž
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Jiří Bouda
(1934-2015)
Kostel Narození Panny Marie v Písku
Položka č.: 282319Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)
Plánované ukončení: 31. 07. 2024 14:08
litografie, 1972, 22,4 x 15,7 cm, sign. PD Jiří Bouda 72, Antikvariát Ostrovní, studium na Státní grafické škole v Praze, žák prof. K. Svolinského na UMPRUM tamtéž
Aktuální cena: 900 CZK (38 €)
Jiří Bouda
(1934-2015)
Ulička
Položka č.: 282320Vyvolávací cena: 450 CZK (19 €)
Plánované ukončení: 31. 07. 2024 14:10
Aktuální cena: 450 CZK (19 €)
Jiří Bouda
(1934-2015)
PF 1992
Položka č.: 282321Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 31. 07. 2024 14:12
litografie, 1991, 14,3 x 7,6 cm, sign. DU Jiří Bouda 91, Antikvariát Ostrovní, studium na Státní grafické škole v Praze, žák prof. K. Svolinského na UMPRUM tamtéž
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Jiří Bouda
(1934-2015)
PF 1995
Položka č.: 282322Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 31. 07. 2024 14:14
litografie, 1994, 14,2 x 7,3 cm, sign. DU Jiří Bouda, Antikvariát Ostrovní, studium na Státní grafické škole v Praze, žák prof. K. Svolinského na UMPRUM tamtéž
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Jiří Bouda
(1934-2015)
Švadlenka
Položka č.: 282323Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)
Plánované ukončení: 31. 07. 2024 14:16
dřevoryt, 1982, 23,2 x 18,1 cm, sign. PD Jiří Bouda 82, Antikvariát Ostrovní, studium na Státní grafické škole v Praze, žák prof. K. Svolinského na UMPRUM tamtéž
Aktuální cena: 350 CZK (15 €)
Jiří Bouda
(1934-2015)
PF 1989
Položka č.: 282324Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 31. 07. 2024 14:18
litografie, 1988, 11,9 x 7,6 cm, sign. PD Jiří Bouda, Antikvariát Ostrovní, studium na Státní grafické škole v Praze, žák prof. K. Svolinského na UMPRUM tamtéž
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Jiří Bouda
(1934-2015)
Schwarzenberský palác
Položka č.: 282325Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 31. 07. 2024 14:20
dřevoryt, 1982, 14,1 x 7 cm, sign. DU Jiří Bouda 82, Antikvariát Ostrovní, studium na Státní grafické škole v Praze, žák prof. K. Svolinského na UMPRUM tamtéž
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Jiří Bouda
(1934-2015)
Vesnice
Položka č.: 282326Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)
Plánované ukončení: 31. 07. 2024 14:22
litografie, 2004, 20,7 x 10,2 cm, sign. LD Jiří Bouda 04, Antikvariát Ostrovní, studium na Státní grafické škole v Praze, žák prof. K. Svolinského na UMPRUM tamtéž
Aktuální cena: 350 CZK (15 €)
Jiří Bouda
(1934-2015)
KČ 25.12.1938
Položka č.: 282327Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 31. 07. 2024 14:24
litografie, 1988, 11,8 x 7,7 cm, sign. DU Jiří Bouda 88, Antikvariát Ostrovní, studium na Státní grafické škole v Praze, žák prof. K. Svolinského na UMPRUM tamtéž
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)