Jiří Kodl

(1898-1955)

  • Jiří Kodl

    (1898-1955)

    Žena s trakařem

    Položka č.: 242675

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 15. 08. 2024 18:09

    akvarel, tužka, papír, 34,7 x 39,6 cm, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Kouly na ČVUT v Praze, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • Jiří Kodl

    (1898-1955)

    Polní práce

    Položka č.: 242674

    Plánované ukončení: 15. 08. 2024 18:10

    tužka, papír, 1927, 24,7 x 39,8 cm, značeno LD 1. VIII. 27, při dolním okraji díra v papíře (cca 1 cm), Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Kouly na ČVUT v Praze, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • Jiří Kodl

    (1898-1955)

    Stodola

    Položka č.: 121890

    Plánované ukončení: 15. 08. 2024 18:11

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)