František Štěpán

(1912)

  • František Štěpán

    (1912)

    Stará kuchyň

    Položka č.: 263708

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 15. 08. 2024 19:18

    litografie, 1938, 20,3 x 24,8 cm, sign. PD Štěpán Fr 1938, přehlý papír, v levém horním rohu zažloutlá skvrna, studium na ŠUŘ v Brně, poté žák prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, vystavoval mj. se SVU Aleš v Brně

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)