Květa Pacovská
(1928-2023)
Kohouti s červenými lžícemi
No.: 1Auction price: 18.000 CZK (750 €)
Planned termination: 28. 07. 2024 18:02
litografie , 1978 , 46,7 x 63 cm, sign. PD Pacovská , rám, A.T , Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 18.000 CZK (750 €)
Květa Pacovská
(1928-2023)
Malovaná abeceda pro tebe
No.: 2Auction price: 18.000 CZK (750 €)
Planned termination: 28. 07. 2024 18:04
litografie , 59,5 x 48 cm, sign DU PacovskáKvěta81, rám, A.T , Aantiqari.at Radhošťská,
Květa Pacovská
(1928-2023)
Jablko
No.: 4Auction price: 15.000 CZK (625 €)
Planned termination: 28. 07. 2024 18:08
litografie , 54 x 44 cm, sign. DU Pacovská , rám, A.T , Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 15.000 CZK (625 €)
Květa Pacovská
(1928-2023)
Holubice a lev
No.: 10Auction price: 15.000 CZK (625 €)
Planned termination: 28. 07. 2024 18:20
litografie , 56,5 x 41,5 cm, sign. PD Pacovská , rám, A.T , Aantiqari.at Radhošťská,
Květa Pacovská
(1928-2023)
Majestic
No.: 9Auction price: 15.000 CZK (625 €)
Planned termination: 28. 07. 2024 18:18
litografie , 1981, 48,5 x 31 cm, sign DU PacovskáKvěta81, rám, A.T , Aantiqari.at Radhošťská,
Květa Pacovská
(1928-2023)
Ano
No.: 8Auction price: 15.000 CZK (625 €)
Planned termination: 28. 07. 2024 18:16
litografie , 48,2 x 37,2 cm, sign DU Pacovská Květa , rám, A.T , Aantiqari.at Radhošťská,
Květa Pacovská
(1928-2023)
Nosorožec
No.: 7Auction price: 15.000 CZK (625 €)
Planned termination: 28. 07. 2024 18:14
litografie , 1981, 42,5 x 37,2 cm, sign DU PacovskáKvěta81, rám, A.T , Aantiqari.at Radhošťská,
Květa Pacovská
(1928-2023)
Oeuvres pour fortes
No.: 6Auction price: 15.000 CZK (625 €)
Planned termination: 28. 07. 2024 18:12
litografie , 54 x 43 cm, sign. DU Pacovská , rám, A.T , Aantiqari.at Radhošťská,
Květa Pacovská
(1928-2023)
Tragedie jednoho knoflíku
No.: 5Auction price: 15.000 CZK (625 €)
Planned termination: 28. 07. 2024 18:10
litografie , 53,9 x 43,7 cm, sign. DU Pacovská , rám, A.T , Aantiqari.at Radhošťská,
Květa Pacovská
(1928-2023)
Panáček
No.: 12Auction price: 13.500 CZK (563 €)
Planned termination: 28. 07. 2024 18:24
litografie , 1981, 48 x 37 cm, sign DU PacovskáKvěta81, rám, A.T , Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 13.500 CZK (563 €)
Květa Pacovská
(1928-2023)
Kohout
No.: 11Auction price: 12.000 CZK (500 €)
Planned termination: 28. 07. 2024 18:22
litografie , 1979, 41 x 37 cm, sign DU PacovskáKvěta79, rám, A.T , Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 12.000 CZK (500 €)
Květa Pacovská
(1928-2023)
Plakát k výstavě. Galerie Karolina Praha 1979
No.: 3Auction price: 10.000 CZK (417 €)
Planned termination: 28. 07. 2024 18:06
litografie , 1979, 55,5 x 37,5 cm, sign DU Pacovská Květa 79, rám, č. 14/25 , Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 10.000 CZK (417 €)
Zbyněk Kočí
PF76
No.: 26Auction price: 300 CZK (13 €)
Planned termination: 01. 08. 2024 17:55
Current price: 300 CZK (13 €)
Last auctioneer: ID8**6 History of bids
Zbyněk Kočí
Úplně beze slov
No.: 6Auction price: 300 CZK (13 €)
Planned termination: 01. 08. 2024 17:35
akvarel, tuš, papír, 1975, 33 x 19 cm, sign. PD Zbyněk K. , podepsáno s věnováním: Vojtovi opět srdečně Zbyněk Kočí, zašpiněný papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 300 CZK (13 €)
Zbyněk Kočí
Do kopce
No.: 5Auction price: 300 CZK (13 €)
Planned termination: 01. 08. 2024 17:34
akvarel, tuš, papír, 1975, 33 x 22,5 cm, sign. PU ZK., podepsáno s věnováním: Vojtovi srdečně Zbyněk Kočí, popsané, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 300 CZK (13 €)
Zbyněk Kočí
Specialita
No.: 2Auction price: 300 CZK (13 €)
Planned termination: 01. 08. 2024 17:31
akvarel, tuš, papír, 1975, 30 x 32 cm, sign. PD Zbyněk K. 75, text:…Naše specialita?... Čekal jsem na obsluhu přes půl hodiny viďte… No tak to by byla ta nejznámější…, podepsáno s věnováním: Vojtovi srdečně Zbyněk Kočí, potrhané, popsané tužkou, ohnuté rohy, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 300 CZK (13 €)
Zbyněk Kočí
Kam jdeš, troubo!
No.: 1Auction price: 300 CZK (13 €)
Planned termination: 01. 08. 2024 17:30
akvarel, tuš, papír, 29,5 x 43 cm, sign. PD Zbyněk Kočí, text: …Kam jdeš, troubo! … Vždyť už máme přece všecko…!, podepsáno s věnováním: Vojtovi srdečně Zbyněk Kočí, potrhané, popsané tužkou, ohnuté rohy, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 300 CZK (13 €)
Zbyněk Kočí
Výstava samorostů
No.: 25Auction price: 200 CZK (9 €)
Planned termination: 01. 08. 2024 17:54
tuš, papír, 25,5 x 31,5 cm, sign. PD ZK. , zašpiněný papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 200 CZK (9 €)
Zbyněk Kočí
MDŽ
No.: 24Auction price: 200 CZK (9 €)
Planned termination: 01. 08. 2024 17:53
tuš, papír, 24 x 33 cm, sign. PD ZK., podepsáno s věnováním: Zdeninně srdečně Zbyněk Kočí, text: …Taky jste dnes od manžela nic nedostala, viďte,…Tak dovolte,…Jen malá pozornost…, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 200 CZK (9 €)
Zbyněk Kočí
Tři přání
No.: 23Auction price: 200 CZK (9 €)
Planned termination: 01. 08. 2024 17:52
tuš, papír, 1975, 29,5 x 26 cm, sign. PD Zbyněk K. 75, podepsáno s věnováním: Vojtovi srdečně Zbyněk Kočí, text: …Když mě pustíš samotnou na dovolenou…Splním ti tři přání…, popsané, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 200 CZK (9 €)
Zbyněk Kočí
Čekání
No.: 22Auction price: 200 CZK (9 €)
Planned termination: 01. 08. 2024 17:51
tuš, papír, 1974, 30,5 x 33 cm, sign. PD ZK., podepsáno s věnováním: Vojtovi srdečně Zbyněk K., text: …Na to, abych o tobě říkala jen to nejlepší, si musíš ještě počkat, Pepíku, ….až budu vdovou…, přeložené, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 200 CZK (9 €)
Zbyněk Kočí
Proměna
No.: 21Auction price: 200 CZK (9 €)
Planned termination: 01. 08. 2024 17:50
tuš, papír, 33 x 24 cm, sign. PD Zbyněk K., podepsáno s věnováním: Vojtovi srdečně Zbynek Kočí, text: Teprve vojna udělá z člověka správného chlapa!, propíchnuté, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 200 CZK (9 €)
Zbyněk Kočí
Škola
No.: 20Auction price: 200 CZK (9 €)
Planned termination: 01. 08. 2024 17:49
tuš, papír, 24 x 33 cm, sign. PD Zbyněk K. , podepsáno s věnováním: Vojtovi srdečně Zbyněk K., text: …Ach dítě, dítě,…co jen s tebou bude, až tady nebudu….., Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 200 CZK (9 €)
Zbyněk Kočí
Tisícovka kapesného
No.: 19Auction price: 200 CZK (9 €)
Planned termination: 01. 08. 2024 17:48
tuš, papír, 33 x 35,5 cm, sign. PD ZK., podepsáno s věnováním: Vojtovi srdečně Zbyněk K. text: …Mám tu od našich přes tisícovku kapesnýho, takže od tebe vždy odkoupím těch potřebnejch devět věrtelů, abych moh s tebou večer, ven…, potrhané okraje, přehnuté rohy, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 200 CZK (9 €)
Zbyněk Kočí
Povoláním tavič
No.: 18Auction price: 200 CZK (9 €)
Planned termination: 01. 08. 2024 17:47
tuš, papír, 22,5 x 33 cm, sign. PD ZK., podepsáno s věnováním: Vojtovi srdečně Zbyněk Kočí, text: …Mysllím, synku, že povolání taviče nebude pro tebe to nejvhodnější…, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 200 CZK (9 €)
Zbyněk Kočí
Úplně beze slov
No.: 17Auction price: 200 CZK (9 €)
Planned termination: 01. 08. 2024 17:46
propiska, tužka, papír, 1975, 33 x 45 cm, sign. PD Zbyněk K. , podepsáno s věnováním: Vojtovi srdečně Zbyněk Kočí, přeložené, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 200 CZK (9 €)
Zbyněk Kočí
Pravydla českého pravopisu
No.: 16Auction price: 200 CZK (9 €)
Planned termination: 01. 08. 2024 17:45
tuš, papír, 1975, 24 x 33 cm, sign. PD ZK., podepsáno s věnováním: Vojtovi srdečně Zbyněk K., Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 200 CZK (9 €)
Zbyněk Kočí
Čtení novin
No.: 15Auction price: 200 CZK (9 €)
Planned termination: 01. 08. 2024 17:44
tuš, papír, 1975, 24 x 25 cm, sign. PD Zbyněk K., podepsáno s věnováním: Vojtovi srdečně Zbyněk K., Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 200 CZK (9 €)
Zbyněk Kočí
Těžká váha
No.: 14Auction price: 200 CZK (9 €)
Planned termination: 01. 08. 2024 17:43
tuš, papír, 1972, 24 x 33 cm, sign. PD Zbyněk Kočí 72, přehnuté, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 200 CZK (9 €)
Zbyněk Kočí
Na váze
No.: 13Auction price: 200 CZK (9 €)
Planned termination: 01. 08. 2024 17:42
tuš, papír, 1972, 33 x 24 cm, sign. PD Zbyněk Kočí 72, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 200 CZK (9 €)