• Neznámý autor

    Stará stodola ve Zdelově

    Položka č.: 282501

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 14. 08. 2024 18:40

    tempera, karton, 22 x 33,5 cm, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Krajina

    Položka č.: 281917

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 14. 08. 2024 18:41

    olej, karton, 19 x 19 cm, sign. PD Wimer, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Statek mezi stromy

    Položka č.: 281859

    Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)

    Plánované ukončení: 14. 08. 2024 18:42

    olej, plátno, 56 x 78,5 cm, rám, na rámu drobné oděrky, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 700 CZK (30 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Luční krajina

    Položka č.: 281835

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 14. 08. 2024 18:43

    olej, plátno, 34,5 x 49,5 cm, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    U řeky

    Položka č.: 281836

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 14. 08. 2024 18:44

    olej, plátno, 35,5 x 53,5 cm, napínací rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Krajina s řekou

    Položka č.: 259348

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 14. 08. 2024 18:45

    olej, karton, 30 x 34 cm, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Padalík

    Jeřáby u Studnic

    Položka č.: 281863

    Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)

    Plánované ukončení: 14. 08. 2024 18:46

    olej, karton, 33,5 x 69 cm, sign. PD Padalík, rám, Obec Studnice ležící jižně od města Hlinska patří mezi nejstarší lidská sídliště v celé oblasti Českomoravské vysočiny., Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 700 CZK (30 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vladislav Panuška

    (1902-1959)

    Saturnův kruh 10. 7. 1950 3 hod.

    Položka č.: 249408

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 14. 08. 2024 18:47

    olej, papír, 1950, 24,8 x 32,7 cm, sign. PD Vlad. Panuška, při okrajích pokrčený a natržený papír, Antikvariát Dlážděná, studium na UMPRUM v Praze a u svého otce Jaroslava Panušky

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Alois Pitrmann

    (1911-1986)

    Zrání (z cyklu Žně)

    Položka č.: 279532

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 14. 08. 2024 18:48

    lept, 1942, 10,5 x 14 cm, sign. PD Alois Pitrmann, rám, LD v desce značeno Pitrmann 1942, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Loukoty a J. Obrovského na AVU v Praze, prof. Matějčka a J. Mukařovského na FF UK tamtéž

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • František Poláček

    Podzimní krajina na Vysočině

    Položka č.: 282504

    Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)

    Plánované ukončení: 14. 08. 2024 18:49

    olej, karton, 34 x 48 cm, sign. PD F. Poláček, rám, František Poláček, malíř českomoravské Vysočiny, rám mírně poškozen, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 900 CZK (38 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vladislav Röhling

    (1878-1949)

    Sloup Nejsvětější trojice v Olomouci

    Položka č.: 280963

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 14. 08. 2024 18:50

    lept, 31,5 x 29 cm, značeno PD Jaroslav Stretti-Zamponi, rám, Antikvariát Dlážděná, žák F. Ženíška, člen Jednoty umělců výtvarných

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • S. Schuldt

    Srny na louce

    Položka č.: 282505

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 14. 08. 2024 18:51

    olej, sololit, 1987, 34,5 x 41 cm, sign. LD S. Schuldt 87, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Sobotka

    Údolí řeky

    Položka č.: 281834

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 14. 08. 2024 18:52

    olej, plátno, 19,5 x 25,8 cm, sign. LD Sobotka, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • J. Šmíd

    Snopy

    Položka č.: 282506

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 14. 08. 2024 18:53

    olej, karton, 31 x 59 cm, sign. PD J. Šmíd, rám, místy popraskaný olej, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vodář

    Horská krajina

    Položka č.: 282460

    Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)

    Plánované ukončení: 14. 08. 2024 18:54

    olej, plátno, 50 x 60 cm, sign. PD J. Vodář, rám, rám mírně poškozen, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Vokoun

    (1893-1972)

    Krajina

    Položka č.: 139890

    Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)

    Plánované ukončení: 14. 08. 2024 18:55

    akvarel, karton, 15 x 21,5 cm, sign. LD Jos. Vokoun, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 700 CZK (30 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • František Volf

    (1897-1983)

    Rybník u Třeboně

    Položka č.: 280960

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 14. 08. 2024 18:56

    litografie, 24 x 46 cm, sign. PD F. Volf, rám, autorský tisk, zažloutlý papír, skvrnky na papíře, Antikvariát Dlážděná, studium na Univerzitě Komenského v Bratislavě

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Zapadlo

    Předjaří

    Položka č.: 281824

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 14. 08. 2024 18:57

    olej, sololit, 15,5 x 20 cm, sign. PD Zapadlo, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Javad Alizadeh

    (1953)

    Lothar Matthäus

    Položka č.: 268273

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 15. 08. 2024 18:00

    tuš, papír, 34,6 x 23,7 cm, sign. PD Javad, na zadní straně popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Javad Alizadeh

    (1953)

    Tomáš Skuhravý

    Položka č.: 268272

    Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)

    Plánované ukončení: 15. 08. 2024 18:01

    tuš, papír, 34,7 x 23,9 cm, sign. PD Javad, na zadní straně popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 700 CZK (30 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Bambas?

    Studna

    Položka č.: 282507

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 15. 08. 2024 18:02

    uhel, papír, 1995, 16, 5 x 29 cm, sign. PD Bambas 95, klipový rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Benetka

    (1938)

    Novomanželé

    Položka č.: 273929

    Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)

    Plánované ukončení: 15. 08. 2024 18:03

    akvarel, tuš, ruční papír, 24 x 17,5 cm, pasparta, mírně zažloutlý a zvlněný papír, Antikvariát Dlážděná, Karel Benetka vystudoval VPŠE a od roku 1959 projektoval elektrárny a rozvodny v Elektromontážních závodech. Po roce 1968 byl z politických důvodů nucen opustit své původní povolání. Od té doby …

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Dagmar Černá

    (1923)

    Jinoch

    Položka č.: 139441

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 15. 08. 2024 18:04

    tužka, papír, 47,6 x 33,5 cm, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • K. Doležal

    Těžké sny

    Položka č.: 231460

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 15. 08. 2024 18:05

    akvarel, tuš, papír, 38,5 x 25,5 cm, sign. PD K. Doležal, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Don Q.

    (1944)

    Objímání

    Položka č.: 274732

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 15. 08. 2024 18:06

    suchý pastel, papír, 2016, 20 x 29,5 cm, sign. PD Q 2016, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Anton Paul Heilmann

    (1850-1912)

    V Alpách

    Položka č.: 279201

    Vyvolávací cena: 4.500 CZK (188 €)

    Plánované ukončení: 15. 08. 2024 18:07

    tuš, běloba, papír, 54 x 38 cm, sign. LD A. Heilmann, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 4.500 CZK (188 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Choob

    Akt černošky

    Položka č.: 282508

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 15. 08. 2024 18:08

    pastel, papír, 41 x 28,5 cm, sign. PD Choob, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jiří Kodl

    (1898-1955)

    Žena s trakařem

    Položka č.: 242675

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 15. 08. 2024 18:09

    akvarel, tužka, papír, 34,7 x 39,6 cm, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Kouly na ČVUT v Praze, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jiří Kodl

    (1898-1955)

    Polní práce

    Položka č.: 242674

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 15. 08. 2024 18:10

    tužka, papír, 1927, 24,7 x 39,8 cm, značeno LD 1. VIII. 27, při dolním okraji díra v papíře (cca 1 cm), Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Kouly na ČVUT v Praze, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jiří Kodl

    (1898-1955)

    Stodola

    Položka č.: 121890

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 15. 08. 2024 18:11

    tužka, papír, 1927, 28,3 x 44,7 cm, monogramováno PD 21. VIII. 27 K., Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Kouly na ČVUT v Praze, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

Instagram

Facebook