-
Eva Šimšíková
Tři muži v kloboukách
Položka č.: 268906Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 13. 08. 2024 18:19
olej, karton, 50 x 35 cm, sign. PD, mírně poškozen, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Tomas
Jezero s lekníny
Položka č.: 282497Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 13. 08. 2024 18:20
olejová tempera, karton, 42,5 x 63 cm, sign. PD Tomas, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Gabriel
(1891-1963)
Vyšehrad
Položka č.: 282498Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 13. 08. 2024 18:21
suchá jehla, 26 x 39,5 cm, sign. PD K. Gabriel, rám, skvrny na papíře a zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. I. Kulce a S.A. Mako na ukrajinské akademii v Praze, člen Sdružení výtvarníků v Praze
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Bedřich Horálek
(1913-1981)
Smíchovský přístav
Položka č.: 281814Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 13. 08. 2024 18:22
litografie, 23 x 53,5 cm, sign. PD B Horálek, rám, č. 13/100, na zadní straně štítek s popisem, mírně zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. J. Loukoty, M. Švabinského a O. Nejedlého na AVU v Praze, člen Jednoty umělců výtvarných
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jaroslav Lukavský
(1924-1984)
Pražský hrad
Položka č.: 207684Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 13. 08. 2024 18:23
linoryt, 19,2 x 40 cm, sign. LD Lukavský, 176/200, při levém horním rohu pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Z. Balaše, V. Silovského a V. Pukla
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Gustav S. Maran
(1886-1983)
Pohled na Pražský hrad
Položka č.: 268391Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 13. 08. 2024 18:24
lept, 19 x 30 cm, sign. PD Maran , rám, PD zančeno v tisku S.G. Maran, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Antonín Morávek
(1896-1956)
Praha
Položka č.: 249400Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 13. 08. 2024 18:25
litografie, 1945, 27 x 36 cm, sign. PD A. Morávek 45, mírně zašpiněný a pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Bendy, F. Kysely, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Karlův most
Položka č.: 277091Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 13. 08. 2024 18:26
tuš, papír, 1955, 31 x 21,5 cm, sign. PD nečitelně, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Chrám sv. Mikuláše na Malé straně
Položka č.: 268925Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
Plánované ukončení: 13. 08. 2024 18:27
tisk, pastel, zlatá barva, 56 x 40 cm, monogr. PD JK, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Pohled Pražský hrad a Malou Stranu
Položka č.: 277779Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 13. 08. 2024 18:28
akvarel, tužka, papír, 45 x 59 cm, sign. PD , rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Praha
Položka č.: 249428Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 13. 08. 2024 18:29
olej, dřevotříska, 37 x 27 cm, sign. LD, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Antonín Pacák
(1941-2007)
Ledeburské terasy
Položka č.: 280220Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)
Plánované ukončení: 13. 08. 2024 18:30
dřevořez, 1978, 26 x 41,5 cm, sign. PD Jeňýk 78, rám, č. 1/30, DU popsáno autorem, nově adjustováno, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Sychry a A. Paderlíka, člen SČUG Hollar, Tolerance
Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Alois Pitrmann
(1911-1986)
Pražské mosty
Položka č.: 279473Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 13. 08. 2024 18:31
linoryt, 1970, 22,5 x 50 cm, sign. PD Alois Pitrmann, rám, 1/50, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Loukoty a J. Obrovského na AVU v Praze, prof. Matějčka a J. Mukařovského na FF UK tamtéž
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Alois Pitrmann
(1911-1986)
Pražské mosty
Položka č.: 190332Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 13. 08. 2024 18:32
litografie, 1943, 29,6 x 39,7 cm, značeno PD na kameni Alois Pitrmann, DU značeno vodotiskovým razítkem autora a vzadu razítkem autora, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Loukoty a J. Obrovského na AVU v Praze, prof. Matějčka a J. Mukařovského na FF UK tamtéž
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vladislav Röhling
(1878-1949)
Pohled na Pražský hrad
Položka č.: 276801Vyvolávací cena: 1.400 CZK (59 €)
Plánované ukončení: 13. 08. 2024 18:33
litografie, 34,5 x 32 cm, sign. PD V. Röhling , rám, LD razítko, mírně zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná, žák F. Ženíška, člen Jednoty umělců výtvarných
Aktuální cena: 1.400 CZK (59 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jaroslav Rubeš
Karlův most
Položka č.: 282499Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 13. 08. 2024 18:34
akvarel, tuš, papír, 24,5 x 55 cm, sign. LD Rubeš, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Vaic
(1884-1961)
Loreta - Svatá chýše
Položka č.: 282454Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 13. 08. 2024 18:35
suchá jehla, 14,5 x 10,5 cm, sign. PD Josef Vaic, rám, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná, studoval u prof. Neuhause v Amsterodamu, Israelse v Haagu a v Paříži
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Vaic
(1884-1961)
Loreta
Položka č.: 282453Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
Plánované ukončení: 13. 08. 2024 18:36
měkký kryt, 30 x 26 cm, sign. PD Josef Vaic, rám, Antikvariát Dlážděná, studoval u prof. Neuhause v Amsterodamu, Israelse v Haagu a v Paříži
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Aleša Vaic
(1920-2010)
Pražské Benátky
Položka č.: 282452Vyvolávací cena: 1.600 CZK (67 €)
Plánované ukončení: 13. 08. 2024 18:37
měkký kryt, akvatinta, 38 x 27,5 cm, sign. PD Aleš Vaic, rám, mírně zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná, studoval soukromě u svého otce Josefa Vaice
Aktuální cena: 1.600 CZK (67 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Světla Žáková - Štrupová
(1924-1978)
Pohled na Pražský hrad
Položka č.: 249427Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 13. 08. 2024 18:38
litografie, 21,7 x 31 cm, sign. PD S. Žáková - Štrupová, 16/100, při okrajích mimo tisk mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. J. Obrovského a K. Mináře na AVU v Praze
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Augusta
Borovice u potoku
Položka č.: 279078Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 14. 08. 2024 18:00
tempera, olej, karton, kolem r. 1922, 45 x 24 cm, sign. PD Augusta, rám, malba místy mírně oprýskaná, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Zdeňka Burghauserová
(1894-1960)
Dvořákova Chata v lese na Sázavě
Položka č.: 259173Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 14. 08. 2024 18:01
akvarel, tuš, papír, 1955, 28,5 x 35 cm, sign. PD Burghauserová říjen 55, rám, Antikvariát Dlážděná, studium na UMPRUM v Praze
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Daněk
Mýtina
Položka č.: 281839Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 14. 08. 2024 18:02
olej, sololit, 1975, 26 x 33 cm, sign. LD Daněk 75, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Rudolf Daníček
Vesnice v krajině
Položka č.: 281851Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)
Plánované ukončení: 14. 08. 2024 18:03
olej, plátno, 41,5 x 59 cm, sign. PD Dolfa Daníček, rám, autorem je Rudolf Daníček, podepisoval se Dolfa (Delfín), Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 700 CZK (30 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Fibig
Otava před Pískem, směr Zvíkov
Položka č.: 282456Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)
Plánované ukončení: 14. 08. 2024 18:04
olej, karton, 1952, 50 x 70 cm, sign. PD Fibigr, rám, rám mírně poškozen, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 700 CZK (30 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Fibig
Les
Položka č.: 282455Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 14. 08. 2024 18:05
olej, karton, 1953, 28 x 19,5 cm, sign. PD Fibig 53, rám, rám mírně poškozen, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
St. Fischer
Altán
Položka č.: 281830Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 14. 08. 2024 18:06
olej, plátno, 28 x 40,3 cm, sign. PD St. Fischer, napínací rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Oldřich Hejkrlík
Podzim
Položka č.: 263711Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 14. 08. 2024 18:07
akvarel, papír, 29,7 x 44 cm, sign. LD Hejkrlík, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Oldřich Hejkrlík
Na kraji lesa
Položka č.: 263712Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 14. 08. 2024 18:08
akvarel, papír, 29,8 x 44 cm, mírně zohýbaný okraj, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Oldřich Hejkrlík
Podzimní les
Položka č.: 263713Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 14. 08. 2024 18:09
akvarel, papír, 29,8 x 44 cm, sign. LD Hejkrlík, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO