František Kysela

(1881-1941)

  • František Kysela

    (1881-1941)

    M. Alcoforado: Portugalské listy

    Položka č.: 625

    Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)

    Plánované ukončení: 23. 05. 2024 15:00

    bibliofilie, 3 barevné litografie v přílohách, vazba a předsádky litografií, titul, dvoubarev. iniciály, viněty a úprava Fr. Kysela, překlad a doslov Hanuš Jelínek, Nová Edice, Praha 1910, tisk litografií V. Neubert, 700 výtisků, ruční papír, 36 s., pův. pap. vazba, lehce odřený hřbet, velmi dobrý …

    Aktuální cena: 900 CZK (38 €)

  • František Kysela

    (1881-1941)

    Viktor Dyk: Giuseppe Moro

    Položka č.: 621

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    bibliofilie, dvoubarev. titul a frontispis, úprava, návrh vazby Fr. Kysela, 9. sv., vydala Nová Edice, Praha 1911, pergamen. vazba se zlacenou reliéfní ražbou na desce, papír anglický velín, 66 s., velmi dobrý stav, ochranné pouzdro, Antikvariát Ostrovní, studium na uměleckoprůmyslové škole v Praze…

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

  • František Kysela

    (1881-1941)

    Viktor Dyk: Krysař

    Položka č.: 344

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

  • František Kysela

    (1881-1941)

    Karel Toman: Pohádky krve

    Položka č.: 734

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    bibliofilie, podpis autora, úprava, vazba a bar. dřevoryty Fr. Kysela, vydal Fr. Borový, Praha 1928, Ex. 109/600, 60 s., cl. kožená vazba se zlaceným reliéfem, velmi dobrý stav, Antikvariát Ostrovní, studium na uměleckoprůmyslové škole v Praze, na AVU tamtéž

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)