-
Antonín Lhoták
(1897-1975)
Akt ženy- plačící
Položka č.: 282253Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 17. 07. 2024 18:52
lavírovaná tuš, papír, 25 x 19 cm, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Drahoňovského na VŠUP v Praze a O. Španiela na AVU tamtéž, člen JUV a Skupiny Život
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Antonín Lhoták
(1897-1975)
Sedící žena s dítětem
Položka č.: 282252Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 17. 07. 2024 18:53
lavírovaná tuš, papír, 25 x 19 cm, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Drahoňovského na VŠUP v Praze a O. Španiela na AVU tamtéž, člen JUV a Skupiny Život
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Antonín Lhoták
(1897-1975)
Akt ženy- s ratolestí
Položka č.: 282251Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 17. 07. 2024 18:54
lavírovaná tuš, papír, 25 x 19 cm, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Drahoňovského na VŠUP v Praze a O. Španiela na AVU tamtéž, člen JUV a Skupiny Život
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Antonín Lhoták
(1897-1975)
Akt ženy- protahujcí se
Položka č.: 282235Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 17. 07. 2024 18:55
tuš, akvarel, papír, 21 x 14,6 cm, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Drahoňovského na VŠUP v Praze a O. Španiela na AVU tamtéž, člen JUV a Skupiny Život
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: ID1**7 Historie příhozu
-
Antonín Lhoták
(1897-1975)
Akt ženy- pózující
Položka č.: 282246Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 17. 07. 2024 18:56
lavírovaná tuš, papír, 25 x 19 cm, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Drahoňovského na VŠUP v Praze a O. Španiela na AVU tamtéž, člen JUV a Skupiny Život
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Antonín Lhoták
(1897-1975)
Muž pijící ze džbánu 2
Položka č.: 282237Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 17. 07. 2024 18:57
lavírovaná tuš, papír, 25 x 19 cm, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Drahoňovského na VŠUP v Praze a O. Španiela na AVU tamtéž, člen JUV a Skupiny Život
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: ID1**8 Historie příhozu
-
Antonín Lhoták
(1897-1975)
Akt ženy- zvedající ruce
Položka č.: 282236Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 17. 07. 2024 18:58
lavírovaná tuš, papír, 25 x 19 cm, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Drahoňovského na VŠUP v Praze a O. Španiela na AVU tamtéž, člen JUV a Skupiny Život
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Pohled na město I.
Položka č.: 261274Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 17. 07. 2024 18:59
tužka, papír, 35,3 x 22,2 cm, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Pohled na město IV.
Položka č.: 261277Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 17. 07. 2024 19:00
tužka, papír, 33,6 x 25 cm, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Pohled na město III.
Položka č.: 261276Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 17. 07. 2024 19:01
tužka, tuš, papír, 35,1 x 25,2 cm, mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jaroslav Poš
(1894-1970)
Stojící žena
Položka č.: 261295Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 17. 07. 2024 19:02
tužka, papír, 19,8 x 13,9 cm, sign. PD Jaroslav Poš, jemně zažloutlý, ušpiněný papír, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Marek Rozehnal
(1982)
Muž
Položka č.: 261350Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 17. 07. 2024 19:03
lavírovaná kresba tuší, 29,6 x 20,9 cm, sign. PD Rozehnal, Antikvariát Dlážděná, soukromé studium u Josefa Pajase, poté žák Jitky Svobodové na AVU v Praze
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Marek Rozehnal
(1982)
Muž
Položka č.: 261351Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 17. 07. 2024 19:04
lavírovaná kresba tuší, 2018, 29,6 x 21 cm, sign. zezadu Rozehnal, Antikvariát Dlážděná, soukromé studium u Josefa Pajase, poté žák Jitky Svobodové na AVU v Praze
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Marek Rozehnal
(1982)
Výrazy
Položka č.: 261352Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 17. 07. 2024 19:05
tuš, tužka, papír, 2018, 29,7 x 21 cm, sign. zezadu Rozehnal, Antikvariát Dlážděná, soukromé studium u Josefa Pajase, poté žák Jitky Svobodové na AVU v Praze
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Veržakovský
(1924-1963)
Před bouřkou
Položka č.: 266559Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
Plánované ukončení: 17. 07. 2024 19:06
akvarel, tuš, papír, 1954?, 41 x 54,5 cm, sign. PD K. Veržakovský, při okrajích mírně poškozený papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Obrovského na AVU v Praze
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ladislav Vlodek
(1907-1996)
U bar baru
Položka č.: 282311Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 17. 07. 2024 19:07
uhel, papír, 21,7 x 15,4 cm, sign. PD L. Vlodek, Antikvariát Dlážděná, studium na Acadamy of Fine Arts v Chicagu, poté žák prof. J. Mařatky a K. Štipla na VŠUP v Praha
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
V. Vyskočil
Rodina
Položka č.: 282258Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 17. 07. 2024 19:08
tužka, uhel, papír, 1935, 30 x 21,5 cm, sign. PD V. Vyskočil, přeložený papír, při pravém okraji mimo kresbu natržený, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Adolf Jelínek Alex
(1890-1957)
Bojovník
Položka č.: 277529Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
Plánované ukončení: 18. 07. 2024 18:00
olej, karton, 30 x 22 cm, sign. PD A. J. Alex, rám, Antikvariát Dlážděná, studium na UPŠ v Praze, žák prof. A. Janka na Akademii v Mnichově a prof. M. Švabinského na AVU v Praze, člen SVU Mánes
Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Beneš
Krajina
Položka č.: 282259Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)
Plánované ukončení: 18. 07. 2024 18:01
olej, karton, 59 x 70 cm, sign. LD Beneš, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Juraj Čorňák
Kompozice
Položka č.: 250710Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
Plánované ukončení: 18. 07. 2024 18:02
tempera, kombinovaná technika, sololit, 50 x 60 cm, sign. LD Čorňák, rám, Antikvariát Dlážděná, studium na VŠUP v Praze
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Fibig
Kytice
Položka č.: 282260Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 18. 07. 2024 18:03
olej, karton, 1958, 40 x 50 cm, sign. PD Fibig 58, rám, na malbě místy skvrnky, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Gnatta
V severní Africe
Položka č.: 239597Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 18. 07. 2024 18:04
akvarel, papír, 22,5 x 29,5 cm, sign. PD Gnatta, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Hataj
Kuchyňské zátiší
Položka č.: 282261Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 18. 07. 2024 18:05
olej, malířská lepenka, 1953, 35 x 50 cm, sign. PD Hataj 53, rám, v levé části na malbě drobné praskliny, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
František Jiroudek
(1914-1991)
Krajina u Jizery
Položka č.: 259224Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)
Plánované ukončení: 18. 07. 2024 18:06
akvarel, papír, 1943, 22 x 30 cm, sign. PD F. Jiroudek 43, rám, LD popsáno autorem, na papíře drobné skvrnky, Antikvariát Dlážděná, žák prof. W. Nowaka na AVU v Praze, člen skupiny Sedm v říjnu a SVU Mánes
Aktuální cena: 700 CZK (30 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Adolf Kašpar
(1877-1934)
Dívka
Položka č.: 280435Vyvolávací cena: 1.800 CZK (75 €)
Plánované ukončení: 18. 07. 2024 18:07
litografie, 44 x 25 cm, sign. PD AK, rám, značeno LD na kameni AKašpar, pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. M. Pirnera na AVU v Praze, člen SVU Mánes
Aktuální cena: 1.800 CZK (75 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vojtěch Kolařík
(1938)
Variace - jazz
Položka č.: 230498Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 18. 07. 2024 18:08
akvarel, papír, 1967, 42 x 30,5 cm, sign. DU Kolařík 1967, Antikvariát Dlážděná, žák prof. F. Tröstera a doc. O. Smutného na AVU v Praze, člen Sdružení pražských výtvarných umělců
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vojtěch Kolařík
(1938)
Písek
Položka č.: 230497Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)
Plánované ukončení: 18. 07. 2024 18:09
akvarel, pastel, běloba, papír, 2016, 29,5 x 41,7 cm, sign. LD Kolařík 2016, Antikvariát Dlážděná, žák prof. F. Tröstera a doc. O. Smutného na AVU v Praze, člen Sdružení pražských výtvarných umělců
Aktuální cena: 700 CZK (30 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
František Kubíček
(1872-?)
Roubená stavení
Položka č.: 282262Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 18. 07. 2024 18:10
olej, karton, 43 x 55 cm, sign. PD Kubíček, rám, původní adjustace, Antikvariát Dlážděná, žák prof. M. Pirnera na pražské Akademii
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jana Míčková
(1940-2020)
Motýl
Položka č.: 277733Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
Plánované ukončení: 18. 07. 2024 18:11
mastný pastel, papír, 1971, 26,5 x 42 cm, sign. DU Jana 71, rám, Antikvariát Dlážděná, rozená Krahulíková, žákyně prof. A. Paderlíka a V. Sychry na AVU v Praze
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Zdeněk Nemastil
(1879-1942)
Krajina
Položka č.: 226418Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 18. 07. 2024 18:12
olej, lepenka, 25 x 35 cm, sign. PD Zd. Nemastil, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO