-
Paul Gauguin
(1848-1903)
Titre pour Le Sourire
Položka č.: 316Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
DRAŽBA UKONČENA: 22. 09. 2022 15:00
dřevoryt, 10,2 x 14,5 cm, pozdější otisk z původní desky, tyto tisky pravděpodobně tištěny v Praze v roce 1961 Jánušem Kubíčkem, tento grafický list pochází ze skupiny 11 dřevěných štočků, které M. R. Štefánik koupil na Tahiti v roce 1910 a přivezl do Paříže
Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
František Kobliha
(1877-1962)
Chrám sv. Víta
Položka č.: 312Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)
DRAŽBA UKONČENA: 22. 09. 2022 15:00
dřevoryt, 1913, 35,8 x 27 cm, značeno LD v desce FK, podpis PD nepatří pravděpodobně autorovi, Antikvariát Dlážděná, studium na VŠUP v Praze a u F. Ženíška na AVU v Praze, člen sdružení Sursum a SČUG Hollar
Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)
Poslední dražitel: ID1**3 Historie příhozu
-
Emil Filla
(1882-1953)
Ilustrace k Torsu naděje II
Položka č.: 309Vyvolávací cena: 7.000 CZK (292 €)
DRAŽBA UKONČENA: 22. 09. 2022 15:00
lept, akvatinta, 1946, 20 x 15,5 cm, sign. PD Emil Filla, ohmataný papír, rožky mírně ohnuté, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Thieleho a Bukovace na AVU v Praze, člen SVU Mánes a Skupiny výtvarných umělců
Aktuální cena: 7.000 CZK (292 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Bauch
(1898-1995)
Odyseus
Položka č.: 304Vyvolávací cena: 2.400 CZK (100 €)
DRAŽBA UKONČENA: 22. 09. 2022 15:00
litografie, 1994, 29,8 x 21 cm, sign. DU s věnováním Jan Bauch 1994, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. Dítěte a V. H. Brunnera na UMPRUM v Praze, prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy a SVU Mánes
Aktuální cena: 2.400 CZK (100 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Eva Natus Šalamounová
(1934-2014)
Nostalgie
Položka č.: 291Vyvolávací cena: 1.400 CZK (59 €)
DRAŽBA UKONČENA: 22. 09. 2022 15:00
litografie, 1991, 48 x 37,5 cm, sign. DU Eva Natus Šalamounová, č. 27/50, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 1.400 CZK (59 €)
Poslední dražitel: ID6**2 Historie příhozu
-
Ctirad Stehlík
(1938-2003)
Tajemné runy
Položka č.: 290Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
DRAŽBA UKONČENA: 22. 09. 2022 15:00
litografie, 48,5 x 37,5 cm, sign. DU Ctirad Stehlík, č. 61/63, Antikvariát Ostrovní, studium u prof. B. Dobiáše st. na SUPŠ keramické v Bechyni, žák prof. K. Součka a L. Čepeláka na AVU
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: ID3**5 Historie příhozu
-
Ctirad Stehlík
(1938-2003)
Stromořadí
Položka č.: 289Vyvolávací cena: 1.400 CZK (59 €)
DRAŽBA UKONČENA: 22. 09. 2022 15:00
litografie, 1980, 48,5 x 38 cm, sign. PD Ctirad Stehlík 80, č. 6/60, Antikvariát Ostrovní, studium u prof. B. Dobiáše st. na SUPŠ keramické v Bechyni, žák prof. K. Součka a L. Čepeláka na AVU
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: ID5**5 Historie příhozu
-
Ivana Lomová
(1959)
Výjevy ze života visatců
Položka č.: 287Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)
DRAŽBA UKONČENA: 22. 09. 2022 15:00
litografie, 1995, 65,5 x 43 cm, sign. PD Ivana Lomová, č. 7/48, Antikvariát Ostrovní, studovala na FA ČVUT Praha u doc. D. Rybářové, členka Nového sdružení pražských umělců a SČUG Hollar
Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vladimír Suchánek
(1933-2021)
Zvěstování III.
Položka č.: 284Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
DRAŽBA UKONČENA: 22. 09. 2022 15:00
litografie, 30 x 21,8 cm, sign. DU Vlad Suchánek, pasparta, č. 18/20, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. C. Boudy, M. Salcmana, K. Lidického na PedF UK v Praze a V. Silovského na AVU, člen a předseda SČUG Hollar, člen European Academy of Sciences and Arts v Salzburku
Aktuální cena: 1.300 CZK (55 €)
Poslední dražitel: ID5**5 Historie příhozu
-
Pavel Roučka
(1942)
Figura
Položka č.: 276Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
DRAŽBA UKONČENA: 22. 09. 2022 15:00
litografie, 1996, 53,8 x 37,5 cm, sign. DU Roučka 96, č. 63/65, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na SPŠ geodézie a kartografie v Praze, absolvoval odbornou stáž na Académie des Beaux-Arts v Paříži, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: ID7**9 Historie příhozu
-
Karel Oberthor
(1921-1996)
Filtrohlavec Artur
Položka č.: 272Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
DRAŽBA UKONČENA: 22. 09. 2022 15:00
litografie, 1993, 54 x 42,5 cm, sign. DU K. Oberthor 93, č. 8/30, Antikvariát Dlážděná, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: ID3**7 Historie příhozu
-
Jiří Slíva
(1947)
Bohemian Pride
Položka č.: 269Vyvolávací cena: 5.200 CZK (217 €)
DRAŽBA UKONČENA: 22. 09. 2022 15:00
litografie, 29 x 40,5 cm, sign. PD Jiří Slíva, č. 1/40, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, soukromé studium, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 5.200 CZK (217 €)
Poslední dražitel: ID6**2 Historie příhozu
-
Jiří Slíva
(1947)
Tango Legale
Položka č.: 268Vyvolávací cena: 4.700 CZK (196 €)
DRAŽBA UKONČENA: 22. 09. 2022 15:00
litografie, 38,8 x 25,5 cm, sign. PD Jiří Slíva, č. 12/50, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, soukromé studium, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 4.700 CZK (196 €)
Poslední dražitel: ID6**2 Historie příhozu
-
Jiří Slíva
(1947)
Tour de Peaujlais
Položka č.: 267Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)
DRAŽBA UKONČENA: 22. 09. 2022 15:00
litografie, 39 x 27,5 cm, sign. DU Jiří Slíva, č. 66/70, levý horní roh nepatrně ohnutý, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, soukromé studium, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 6.000 CZK (250 €)
Poslední dražitel: ID5**5 Historie příhozu
-
Jiří Slíva
(1947)
Párky
Položka č.: 266Vyvolávací cena: 2.800 CZK (117 €)
DRAŽBA UKONČENA: 22. 09. 2022 15:00
litografie, 53 x 36,5 cm, sign. PD Jiří Slíva, autorský tisk, soukromé studium, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 6.500 CZK (271 €)
Poslední dražitel: ID5**5 Historie příhozu
-
Jiří Slíva
(1947)
The Jazz standards
Položka č.: 265Vyvolávací cena: 2.800 CZK (117 €)
DRAŽBA UKONČENA: 22. 09. 2022 15:00
litografie, 47 x 32 cm, sign. DU Jiří Slíva, autorský tisk, soukromé studium, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 2.800 CZK (117 €)
Poslední dražitel: ID6**2 Historie příhozu
-
Michael Rittstein
(1949)
Vlažná sprcha
Položka č.: 262Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)
DRAŽBA UKONČENA: 22. 09. 2022 15:00
litografie, 1996, 38 x 48,5 cm, sign. PD M. Rittstein 96, č. 12/50, rožky mírně ohnuté, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na SOŠV v Praze, žák prof. A. Paderlíka na AVU tamtéž, spoluzakladatel Volného seskupení 12/15, Pozdě, ale přece, člen uměleckého sdružení Nová skupina a SV…
Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Aleš Lamr
(1943-2024)
Čtyři
Položka č.: 259Vyvolávací cena: 2.900 CZK (121 €)
DRAŽBA UKONČENA: 22. 09. 2022 15:00
litografie, 1995, 70,8 x 54,8 cm, sign. PD A. Lamr 95, č. 55/55, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. A. Šálka na Státní uměleckoprůmyslové škole v Brně, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar
Aktuální cena: 2.900 CZK (121 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Aleš Lamr
(1943-2024)
Fragmenty
Položka č.: 258Vyvolávací cena: 1.800 CZK (75 €)
DRAŽBA UKONČENA: 22. 09. 2022 15:00
litografie, 14,7 x 20,5 cm, sign. PN A. Lamr, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. A. Šálka na Státní uměleckoprůmyslové škole v Brně, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar
Aktuální cena: 1.800 CZK (75 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
František Hodonský
(1945)
Lužní květy
Položka č.: 257Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)
DRAŽBA UKONČENA: 22. 09. 2022 15:00
dřevořez, 1996, 75 x 38 cm, sign. PD Hodonský 1996, č. 2/3, při okrajích a rozích papír mírně ohmataný, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Hrocha na SUPŠ v Uherském Hradišti a F. Jiroudka na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar
Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
František Hodonský
(1945)
Zimní krajina
Položka č.: 256Vyvolávací cena: 1.800 CZK (75 €)
DRAŽBA UKONČENA: 22. 09. 2022 15:00
dřevořez, 1983, 20,4 x 29,1 cm, sign. PD F. Hodonský 83, č. 1/3, papír lehce ohmataný, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Hrocha na SUPŠ v Uherském Hradišti a F. Jiroudka na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar
Aktuální cena: 1.800 CZK (75 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Jíra
(1929-2005)
Svatý Jiří
Položka č.: 250Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)
DRAŽBA UKONČENA: 22. 09. 2022 15:00
litografie, 13 x 8,8 cm, sign. DU J. Jíra, pasparta, mírně zažloutlý papír, páska od pasparty v jednom místě natržená, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Mináře, M. Holého, O. Nejedlého a V. Rady na AVU v Praze, spoluzakladatel skupiny M 57, člen Nové skupiny
Aktuální cena: 900 CZK (38 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Iva Hüttnerová
(1948)
Nám láska jasnou hvězdou byla a šťastnými nás učinila...
Položka č.: 247Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
DRAŽBA UKONČENA: 22. 09. 2022 15:00
litografie, 19,8 x 16,3 cm, sign. DU Iva Hüttnerová 2001, rám, č. 7/90, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. O. Sklenčky na DAMU v Praze
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Stanislav Holý
(1943-1998)
Veselé postavičky
Položka č.: 245Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
DRAŽBA UKONČENA: 22. 09. 2022 15:00
litografie, 59,5 x 43,5 cm, sign. PD St. Holý, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Hoffmeistera a J. Nováka na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)
Poslední dražitel: ID6**2 Historie příhozu
-
Stanislav Holý
(1943-1998)
Zběsilý úprk
Položka č.: 244Vyvolávací cena: 2.900 CZK (121 €)
DRAŽBA UKONČENA: 22. 09. 2022 15:00
litografie, 54 x 38 cm, sign. DU Stanislav Holý, č. 1/50, Antikvariát Ostrovní, žák prof. A. Hoffmeistera a J. Nováka na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 2.900 CZK (121 €)
Poslední dražitel: ID6**2 Historie příhozu
-
Adolf Born
(1930-2016)
PF 2015
Položka č.: 235Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
DRAŽBA UKONČENA: 22. 09. 2022 15:00
serigrafie, 2013, 21,5 x 11 cm, sign. PD ABorn, Antikvariát Ostrovní, studium na PedF UK v Praze, žák prof. A. Pelce na Vysoké škole uměleckoprůmyslové v Praze, člen SČUG Hollar, skupin Polyegran, Litografičanka ad.
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Adolf Born
(1930-2016)
PF 2014
Položka č.: 234Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
DRAŽBA UKONČENA: 22. 09. 2022 15:00
serigrafie, 2013, 21,5 x 11 cm, sign. PD ABorn, Antikvariát Ostrovní, studium na PedF UK v Praze, žák prof. A. Pelce na Vysoké škole uměleckoprůmyslové v Praze, člen SČUG Hollar, skupin Polyegran, Litografičanka ad.
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ota Janeček
(1919-1996)
Ráj
Položka č.: 226Vyvolávací cena: 1.600 CZK (67 €)
DRAŽBA UKONČENA: 22. 09. 2022 15:00
linoryt, 1949, 15,8 x 12 cm, sign. PD Ota Janeček 1949, použito jako PF v roce 1970, žák prof. O. Blažíčka, C. Boudy a K. Pokorného, člen SVU Mánes, SČUG Hollar
Aktuální cena: 1.600 CZK (67 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ota Janeček
(1919-1996)
Studie aktu
Položka č.: 225Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)
DRAŽBA UKONČENA: 22. 09. 2022 15:00
litografie, 11 x 7,5 cm, sign. PD Janeček, žák prof. O. Blažíčka, C. Boudy a K. Pokorného, člen SVU Mánes, SČUG Hollar
Aktuální cena: 900 CZK (38 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Istler
(1919-2000)
Bez názvu
Položka č.: 220Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
DRAŽBA UKONČENA: 22. 09. 2022 15:00
litografie, 1960, 18 x 12 cm, sign. PD Istler 60, pasparta, č. 39/42, žák německého malíře Waltera Höfnera, člen skupiny Cobra (Belgie a Francie), člen surrealistické Skupiny RA, SČUG Hollar a Společnosti K. Teiga
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO