Magdalena Konečná
(1936-2008)
4 - Jákobův zápas s bohem
Položka č.: 446Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
DRAŽBA UKONČENA: 22. 09. 2022 15:00
olej, malířská lepenka, 1991, 69,5 x 50 cm, sign. PD Magdalena 91, rám, koncipováno jako výzdoba modlitebny Radostné víry v roce 1991, na zadní straně štítek s popisem: Nepustím tě, dokud mi nepožehnáš (Gn 32,26), Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. Slíže na VŠUP v Praze, poté soukromé studium u prof…
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Magdalena Konečná
(1936-2008)
20 - Ježíš ukřižován
Položka č.: 445Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
olej, malířská lepenka, 1991, 70 x 49,5 cm, sign. PD Magdalena 91, rám, koncipováno jako výzdoba modlitebny Radostné víry v roce 1991, na zadní straně štítek s popisem: A nevešel do svatyně s krví kozlů a telet, ale jednou provždy dal svou krev a tak nám získal věčné vykoupení (Žd 9,12), Antikvariát…
Štěpán Mareš
(1972)
Stavebnice Dorotka
Položka č.: 435Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)
olej, sololit, 1999, 31,2 x 25 cm, monogr. LH ŠMM 1999, rám, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)
Dušan Polakovič
(1950)
Špatný vtip
Položka č.: 431Vyvolávací cena: 9.000 CZK (375 €)
olej, plátno, 1992, 52 x 40 cm, sign. PD D. Polakovič 92, rám, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 9.000 CZK (375 €)
Jan Kunovský
Položka č.: 419Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
kombinovaná technika, 17,5 x 10,2 cm, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Čepeláka na AVU v Praze
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
František Dostál
(1938-2022)
Jarní pole
Položka č.: 496Vyvolávací cena: 1.800 CZK (75 €)
bromostříbrná fotografie, 1972, 20,5 x 37,7 cm, sign. na zadní straně František Dostál (1972), Antikvariát Dlážděná, studium na Střední průmyslové škole strojnické v Praze, člen fotoskupiny Město a Svazu českých fotografů
Aktuální cena: 1.800 CZK (75 €)
Oldřich Kulhánek
Pocta Jaroslavu Seifertovi
Položka č.: 489Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)
lept, 27,8 x 19,7 cm, sign. PD Oldřich Kulhánek 80, pasparta, č. 15/30, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)
Oldřich Kulhánek
Kudy Kam?
Položka č.: 488Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)
litografie, 2005, 31 x 17 cm, sign. DU Oldřich Kulhánek 2005, Antikvariát Ostrovní, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar
Eva Jandejsková
Postava s lunou
Položka č.: 400Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)
keramika, 42 x 45 cm, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Eva Jandejsková
Postava s kyticí
Položka č.: 399Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
keramika, 36 x 28 cm, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Otto Gutfreund
(1889-1927)
Vzhlížející
Položka č.: 393Vyvolávací cena: 12.000 CZK (500 €)
Aktuální cena: 12.000 CZK (500 €)
Vaclav Vojtech Novák
(1901-1969)
Krajina se dvěma rybníky
Položka č.: 390Vyvolávací cena: 15.000 CZK (625 €)
Aktuální cena: 15.000 CZK (625 €)
Alois Pitrmann
(1911-1986)
Sázava
Položka č.: 388Vyvolávací cena: 2.800 CZK (117 €)
tempera, lepenka, 1979, 25 x 33 cm, sign. LD Pitrmann 79, rám, vzadu štítek a razítko autora, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Loukoty a J. Obrovského na AVU v Praze, prof. Matějčka a J. Mukařovského na FF UK tamtéž
Aktuální cena: 2.800 CZK (117 €)
K. Novák
Semilsko
Položka č.: 383Vyvolávací cena: 2.100 CZK (88 €)
olej, plátno, 24 x 33,5 cm, sign. PD K. Novák, rám, malba místy krakelována, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 2.100 CZK (88 €)
Adolf Träger
(1888-1965)
Bezy
Položka č.: 375Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)
olej, plátno , 54 x 45 cm, sign. PD A. Träger, rám, na zadní straně razítko SČGU, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)
Poslední dražitel: ID5**3 Historie příhozu
Jaroslav Kučera
(1885-1950)
Přístavní město
Položka č.: 374Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
akvarel, pastel, uhel, papír, 24,2 x 32,8 cm, sign. LD J. Kučera, rám, zvlněný papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)
Hans Grünbäck
Ve starém městě v Německu
Položka č.: 373Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Hans Grünbäck
Ulice v německém městě
Položka č.: 372Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Maxmilián Švabinský
Zabučaly hory
Položka č.: 363Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
litografie, 16,5 x 11,5 cm, sign. PD M. Švabinský, rám, žák prof. M. Pirnera, J. Mařáka a E. Karla na Akademii v Praze, člen SVU Mánes, jeho předseda, člen a předseda spolku umělců České akademie věd a umění, zakládající člen SČUG Hollar, člen Société Nationale des Beaux Arts v Paříži, čestný člen J…
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Ernst Vettori
Portrét dívky
Položka č.: 360Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)
pastel, papír, 48 x 34 cm, sign. LD Vettori, Antikvariát Dlážděná
Poslední dražitel: ID8**7 Historie příhozu
František Trella
(1886-?)
Svatý Václav
Položka č.: 355Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)
malba na skle, dřevo, 30 x 21,5 cm, sign. na zadní straně František Trella, rám, na zadní straně štítek s popisem autora, Antikvariát Dlážděná, žák prof. M. Pirnera na AVU v Praze a prof. E. Dítěte a K. V. Maška na VŠUP v Praze
Aktuální cena: 6.000 CZK (250 €)
Milan Augustín
Roční období
Položka č.: 354Vyvolávací cena: 5.500 CZK (230 €)
malba na skle, vypalovaná na 660 stupňuů, zasazeno do olověných pásků, 53 x 19 cm, sign. DU Milan Augustin, Antikvariát Dlážděná, studium na Filozofické fakultě Univerzity Komenského v Bratislavě
Aktuální cena: 5.500 CZK (230 €)
Milan Augustín
Roční období
Položka č.: 353Vyvolávací cena: 5.500 CZK (230 €)
Milan Augustín
Roční období
Položka č.: 352Vyvolávací cena: 5.500 CZK (230 €)
Milan Augustín
Roční období
Položka č.: 351Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)
malba na skle, vypalovaná na 660 stupňuů, zasazeno do olověných pásků, 53 x 19 cm, Antikvariát Dlážděná, studium na Filozofické fakultě Univerzity Komenského v Bratislavě
Václav Hollar
(1607-1677)
Kyklopové
Položka č.: 345Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
lept, 29,6 x 19,4 cm, značeno DU v desce F. Clern inu: W. Hollar fec., papír mírně zažloutlý, okraje papíru nahnědlé, u okrajů papír ušpiněn (mimo tisk), Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: ID1**3 Historie příhozu
Franz Hogenberg
(1535-1590)
Stůrovo Slovensko
Položka č.: 344Vyvolávací cena: 10.000 CZK (417 €)
mědiryt, 33,5 x 51 cm, rám
Aktuální cena: 10.000 CZK (417 €)
Egidius Sadeler
(1570-1625/29)
Marcus Sylvius Otho
Položka č.: 342Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
mědirytina, 35,5 x 24,5 cm, LD značeno v desce AEgidius Sadeler S.C.M. sculp., poloportrét římského císaře v brnění, obraz VIII. z řady 24 portrétů římských císařů a jejich manželek, od Caesara až po Flavia, mědirytina podle obrazu Tiziana z r. 1620, drobné skvrny na papíře, Antikvariát Ostrovní
Joža Uprka
(1861-1940)
Stařeček v kožuchu
Položka č.: 334Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
lept, 1900, 24 x 16,5 cm, značeno PN v desce Joža Uprka 1900, PD značeno Joža Uprka pův. lept., na zadní straně značeno razítkem Doc. Dr. Karel Wachsmann, Antikvariát Dlážděná, žák prof. F. Čermáka na AVU v Praze, člen Umělecké besedy, SVUM, spolku Škréta a SVU Mánes
Poslední dražitel: ID5**6 Historie příhozu
František Bílek
(1872-1941)
Skryté dějiny
Položka č.: 317Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
litografie, 1920, 51 x 33 cm, monogr. LD E. B. 1920, rám, dole napsáno: Klubu přátel umění v Prostějově r. 1923 František Bílek, rám zašlý, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Pirnera na AVU v Praze, J. Maudera na VŠUP v Praze a J. A. Injalberta na Académie Colarossi v Paříži, …
Poslední dražitel: ID6**9 Historie příhozu