-
Zdeněk Prokop
(1934)
Jablka
Položka č.: 317Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 15:18
airbrush, papír, 1996, 9,3 x 20 cm, sign. LD Zdeněk Prokop, PF 1997, Antikvariát Dlážděná, žák prof. M. Holého, A. Pelce a V. Sychry, člen skupiny Geometrie
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: ID2**0 Historie příhozu
-
Jiří Pařík
(1930)
Mikuláš a čert
Položka č.: 3Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 15:14
tuš, papír, 1958, 15 x 10 cm, monogr. LD, papír mírně zvlněný od vody, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: ID5**5 Historie příhozu
-
Jiřina Wilma Palková
(1949)
Přírustek (P. F. 1983)
Položka č.: 78Vyvolávací cena: 30 CZK (2 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 15:13
dřevoryt, 1982, 7,1 x 5,6 cm, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, členka Asociace užité grafiky
Aktuální cena: 30 CZK (2 €)
Poslední dražitel: ID5**5 Historie příhozu
-
Karel Oberthor
(1921-1996)
Princezna
Položka č.: 94Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 15:11
litografie, 1986, 6,5 x 4,7 cm, sign. DU K. Oberthor 86, Antikvariát Dlážděná, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: ID5**5 Historie příhozu
-
Karel Oberthor
(1921-1996)
Permoník
Položka č.: 138Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 15:10
litografie, 1973, 11,9 x 9,5 cm, sign. LD K. Oberthor, Exlibris, Antikvariát Dlážděná, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: ID5**5 Historie příhozu
-
Alena Nievaldová - Zimová
(1949)
P. F. 1991 RNDr. Karel Samšiňák
Položka č.: 140Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 15:06
linoryt, 1990, 11,5 x 7,7 cm, sign. DU Alena Nievaldová, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. M. Hegara na VŠUP v Praze, členka Asociace užité grafiky
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: ID5**5 Historie příhozu
-
Neznámý autor
Ježíšek
Položka č.: 8Vyvolávací cena: 30 CZK (2 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 15:01
dřevoryt, 9,2 x 5,4 cm, na papíře skvrna, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 30 CZK (2 €)
Poslední dražitel: ID5**5 Historie příhozu
-
Neznámý autor
Dívka s ptáčkem (PF)
Položka č.: 58Vyvolávací cena: 30 CZK (2 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 14:56
litografie, 17 x 10,5 cm, na pravé straně papíru tištěna grafika, nalevo text: S novým úsilím do Nového roku 1939, MUDr. Miloš Fidler, zažloutlý papír s nahnědlými skvrnkami, rohy papíru lehce pokrčeny, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 30 CZK (2 €)
Poslední dražitel: ID5**5 Historie příhozu
-
Neznámý autor
Kluk a dívka (PF )
Položka č.: 60Vyvolávací cena: 30 CZK (2 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 14:55
litografie, 17,5 x 11,5 cm, lehce zažloutlý papír, na okrajích papír ztmavlý, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 30 CZK (2 €)
Poslední dražitel: ID5**5 Historie příhozu
-
Neurčený autor
IHS
Položka č.: 130Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 14:47
lept, 1999, 8 x 12,8 cm, sign. PD nečitelně, PF 2000, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: ID2**0 Historie příhozu
-
Neurčený autor
Pokání (PF 1992)
Položka č.: 33Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 14:41
dřevoryt, 9 x 6,2 cm, sign. PD, na dvojlstu s básní, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: ID5**5 Historie příhozu
-
Neurčený autor
Kostelní vež (PF 200)
Položka č.: 49Vyvolávací cena: 30 CZK (2 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 14:38
kolorovaný dřevoryt, 1999, 18,8 x 9,5 cm, sign. PD 99, č. 27/75, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 30 CZK (2 €)
Poslední dražitel: ID5**5 Historie příhozu
-
Josef Weiser
(1914-1994)
PF 1990
Položka č.: 267Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 14:30
sítotisk, 1989, 16 x 12 cm, sign. UD, text: Radostné vánoce a vše dobré v novém roce přejí ZBOŘILOVI, Antikvariát Dlážděná, žák prof. F. V. Mokrého, J. Vydry, F. Buriana a J. Zrzavého na PedF UK v Olomouci
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: ID5**5 Historie příhozu
-
Neurčený autor
PF 1970
Položka č.: 289Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 14:29
akvarel, tuš, papír, 1969, 17 x 13,2 cm, sign. PD VB, text: Leden běhá po ledě z tepla děti láká Pojďte, děti, se mnou si stavět sněhuláka! To je sněhu, jemine! Závěje jak hory! Vzhůru, děti, pro sáňky běžte do komory! Kdo má lyže, připnije, kdo má brusle, taky! Koulujte se! Padá sníh! Stavte sněhul…
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: ID2**7 Historie příhozu
-
Neurčený autor
PF 1987
Položka č.: 300Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 14:28
suchá jehla, 1986, 3,4 x 5,7 cm, sign. UD, č. 13/30, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: ID5**5 Historie příhozu
-
Zdeněk Mézl
(1934-1916)
PF 1969
Položka č.: 263Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 14:18
dřevoryt, 1968, 9 x 10,6 cm, sign. PD Mézl, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 208 CZK (9 €)
Poslední dražitel: ID3**5 Historie příhozu
-
Ludmila Matoušová
(1940)
Kytice
Položka č.: 135Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 14:14
linoryt, pastel, 1973, 16,1 x 12,2 cm, sign. PD L. Matoušová, PF 1974, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: ID5**5 Historie příhozu
-
Ludmila Matoušová
(1940)
Slunečnice
Položka č.: 136Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 14:13
dřevoryt, pastel, 1987, 15,5 x 11,5 cm, sign. DU L. Matoušová, PF 1988, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: ID5**5 Historie příhozu
-
Věra Martinková
(1948)
Křídla (P. F. 89)
Položka č.: 77Vyvolávací cena: 30 CZK (2 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 14:10
serigrafie, 1988, 5,4 x 6,5 cm, sign. PL Marrtinková 88, č. 57/100, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 30 CZK (2 €)
Poslední dražitel: ID5**5 Historie příhozu
-
Antonín Majer
(1882-1963)
PF 1963
Položka č.: 273Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 14:05
suchá jehla, 1962, 8,5 x 12 cm, sign. PD A. Majer, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Hynaise, V. Brožíka a H. Schwaigera, zakládající člen spolku Hollar, člen SVU Mánes
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: ID1**6 Historie příhozu
-
Jaroslav Lukavský
(1924-1984)
PF 1956
Položka č.: 165Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 14:03
linoryt, 1955, 12 x 10 cm, sign. PD Služebník, PF 1956, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: ID5**5 Historie příhozu
-
Josef Lubič
PF 1988
Položka č.: 294Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 14:02
autorská grafika, 1987, 16,2 x 9 cm, sign. UD J. Lubič, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: ID5**5 Historie příhozu
-
Josef Lubič
PF 1987
Položka č.: 295Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 14:01
autorská grafika, 1986, 16,2 x 9,2 cm, sign. PD J. Lubič, č. 174/200, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: ID5**5 Historie příhozu
-
Pavel Lisý
(1912-1990)
Praha
Položka č.: 279Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 13:58
litografie, 1967, 13,5 x 22 cm, sign. PD P. Lisý 67, č. 48/200, zevnitř text, Antikvariát Dlážděná, studium na Škole dekorativních umění v Praze, člen SVU Marold a SČVU
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: ID5**5 Historie příhozu
-
Josef Liesler
(1912-2005)
Kompozice (PF 1966 Vladimír Bujárek s rodinou)
Položka č.: 68Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 13:57
linořez, 1964, 20,6 x 19,5 cm, sign. LD Liesler 64, lehce zažloutlý, uprostřed přeložený, při okrajích pokrčený papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu
Aktuální cena: 80 CZK (4 €)
Poslední dražitel: ID5**5 Historie příhozu
-
Michaela Lesařová-Roubíčková
(1949)
Pražský kalich
Položka č.: 213Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 13:56
suchá jehla, 2008, 17 x 4,5 cm, sign. DU Michaela Lesařová 2008, č. 61/100, PF 2009, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. J. Nováka, K. Svolinského a Z. Sklenáře, členka SČUG Hollar
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: ID5**5 Historie příhozu
-
Tomáš Kůs
(1950)
PF 93
Položka č.: 364Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 13:52
neurčena, 1992, 9,6 x 16,8 cm, studium dějin umění a estetiky na FF UK v Praze, člen UVU, předseda IF
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: ID5**5 Historie příhozu
-
Tomáš Kůs
(1950)
Roh PF 88
Položka č.: 365Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 13:51
lept, 1987, 11,8 x 17 cm, sign PD Kůs 87, č. 21/40, studium dějin umění a estetiky na FF UK v Praze, člen UVU, předseda IF
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: ID5**5 Historie příhozu
-
Věra Krumphanzlová
(1946)
PF 1979
Položka č.: 313Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 13:50
litografie, 1978, 18 x 11 cm, sign. PD Věra Krumphanzlová, č. 12/50, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. S. Libenského na VŠUP v Praze
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: ID5**5 Historie příhozu
-
P. Kroupa
Busta
Položka č.: 145Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 13:49
suchá jehla, 1986, 10,6 x 6,7 cm, sign. PD P. Kroupa 86, pf 1987, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: ID5**5 Historie příhozu