Josef Lehoučka
(1923-1999)
Poznání hry
Položka č.: 397Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
DRAŽBA UKONČENA: 10. 01. 2024 18:28
lept, 1993, 15,2 x 11,5 cm, sign. PD. J. Lehoučka, 93, PF 1994, Antikvariát Dlážděná, žák prof. F. Tichého na VŠUP v Praze, člen Tvůrčí skupiny Máj 57
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: ID7**7 Historie příhozu
Jiří Kubíček
Kometa
Položka č.: 396Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
DRAŽBA UKONČENA: 10. 01. 2024 18:27
litografie, 1952, 10,6 x 13,7 cm, sign. PD J. Kubíček 52, Antikvariát Dlážděná, žák prof. F. Muziky na VŠUP v Praze
Aktuální cena: 350 CZK (15 €)
Poslední dražitel: ID3**4 Historie příhozu
Cyril Chramosta
(1908-1990)
Večerní Praha
Položka č.: 394Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 10. 01. 2024 18:25
litografie, akvarel, 1960, 21 x 14,5 cm, sign. PD Chramosta, PF 1961, Antikvariát Dlážděná, žák prof. O. Blažíčka na VŠUP v Praze
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Cyril Chramosta
(1908-1990)
Zkrocení ďábla
Položka č.: 389Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 10. 01. 2024 18:20
litografie, 1968, 20 x 14,5 cm, sign. DU Chramosta, PF 1969, Antikvariát Dlážděná, žák prof. O. Blažíčka na VŠUP v Praze
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Richard Fremund
(1928-1969)
Profil
Položka č.: 387Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
DRAŽBA UKONČENA: 10. 01. 2024 18:18
suchá jehla, 1967, 13,5 x 8,8 cm, sign. PD Fremund, PF 1968, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Nechleby a V. Pukla na AVU v Praze, jeden z čelních představitelů skupiny Máj
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: ID1**4 Historie příhozu
František Doležal
(1910-1989)
PF 1977
Položka č.: 385Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 10. 01. 2024 18:16
linoryt, 1976, 11 x 7,3 cm, sign. PD Doležal, Antikvariát Dlážděná, soukromé studium u A. Hudečka, K. Gabriela a F. Tichého, člen skupiny Index a SČUG Hollar
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Jiří Bouda
(1934-2015)
Ledečko PF 1975 Vilém Šmidt
Položka č.: 380Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
DRAŽBA UKONČENA: 10. 01. 2024 18:11
litografie, 1974, 7,6 x 19,5 cm, sign. PD Jiří Bouda, Antikvariát Dlážděná, studium na Státní grafické škole v Praze, žák prof. K. Svolinského na UMPRUM tamtéž
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Adolf Born
(1930-2016)
Únos Európy
Položka č.: 376Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
DRAŽBA UKONČENA: 10. 01. 2024 18:07
litografie, 2003, 20,7 x 10,4 cm, sign. PD Ema a ABorn, PF 2004, Antikvariát Dlážděná, studium na PedF UK v Praze, žák prof. A. Pelce na Vysoké škole uměleckoprůmyslové v Praze, člen SČUG Hollar, skupin Polyegran, Litografičanka ad.
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Adolf Born
(1930-2016)
Rodinný cirkus
Položka č.: 375Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
DRAŽBA UKONČENA: 10. 01. 2024 18:06
litografie, 2004, 19 x 9,7 cm, sign. PN E a ABorn, PF 2005, pravý horní roh mírně pokrčen, Antikvariát Dlážděná, studium na PedF UK v Praze, žák prof. A. Pelce na Vysoké škole uměleckoprůmyslové v Praze, člen SČUG Hollar, skupin Polyegran, Litografičanka ad.
Vladimír Böhm
(1906-1985)
Klid a mír Vánoc
Položka č.: 374Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
DRAŽBA UKONČENA: 10. 01. 2024 18:05
dřevoryt, 1971, 20 x 11,3 cm, sign. PD Böhm 71, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Vladimír Böhm
(1906-1985)
Domažlice
Položka č.: 373Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
DRAŽBA UKONČENA: 10. 01. 2024 18:04
dřevoryt, 1972, 21,5 x 13,6 cm, sign. PD Böhm 72, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: ID3**8 Historie příhozu
Světla Žáková Štrupová
(1924-1978)
Prvňáčci (PF 1977)
Položka č.: 100Vyvolávací cena: 30 CZK (2 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 16:10
litografie, 1976, 8,1 x 13,5 cm, sign. PD S. Žáková-Štrupová , č. 21/50, lehce zažloutlý papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 30 CZK (2 €)
Karel Vysušil
(1926-2014)
PF 1967
Položka č.: 236Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 16:08
litografie, 21,5 x 14 cm, sign. PD K. Vysušil, 20/50, dobrý stav, Antikvariát Dlážděná, žák prof. O. Nejedlého a K. Mináře na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a Asociace volné grafiky, spoluzakladatel uměleckých skupin G7, LG 5 a Máj
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Michal Vondráček
Ponocný
Položka č.: 15Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 16:07
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
František Volf
(1897-1983)
PF 1982
Položka č.: 303Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 16:06
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: ID2**0 Historie příhozu
Karel Teissig
(1925-2000)
PF 1993
Položka č.: 345Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 15:59
serigrafie, 1993, 21,1 x 35,9 cm, sign. DU Karel Teissig, na přední straně text: originál serigrafie (letos levnější než jiná léta), studium na soukromé škole V. Sychry v Mánesu, žák prof. V. Nechleby na AVU v Praze, studium na Royal Académie des Beaux Arts v Bruselu, předseda Klubu ilustrátorů děts…
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Karel Teissig
(1925-2000)
Dívka (PF 1966)
Položka č.: 45Vyvolávací cena: 60 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 15:54
dřevoryt, 1965, 10,5 x 8,2 cm, sign. DU K. Teisig, lehce zažloutlý papír, pravý dolní roh papíru (mimo tisk) pokrčen, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na soukromé škole V. Sychry v Mánesu, žák prof. V. Nechleby na AVU v Praze, studium na Royal Académie des Beaux Arts v Bruselu…
Aktuální cena: 60 CZK (3 €)
Karel Teissig
(1925-2000)
PF 1991
Položka č.: 367Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 15:52
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: ID3**0 Historie příhozu
Karel Teissig
(1925-2000)
PF 1991
Položka č.: 368Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 15:51
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
František Šára
V krajině (PF 2008)
Položka č.: 27Vyvolávací cena: 40 CZK (2 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 15:43
Aktuální cena: 40 CZK (2 €)
Karel Šafář
(1938-2016)
Směle
Položka č.: 134Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 15:42
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Karel Svolinský
Madona s ježíškem
Položka č.: 85Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 15:41
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: ID5**6 Historie příhozu
Hana Storchová
Květináče
Položka č.: 148Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 15:36
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: ID4**9 Historie příhozu
Pavel Sivko
Aspoň kapičku štěstí (PF 2011 Pavel Sivko)
Položka č.: 99Vyvolávací cena: 30 CZK (2 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 15:32
Aktuální cena: 30 CZK (2 €)
Vladimír Renčín
(1941-2017)
Je to vážné, pane doktore?
Položka č.: 1Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 15:27
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: ID1**6 Historie příhozu
Lucie Rašková
(1970)
Zatíší se svící a jablky
Položka č.: 240Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 15:24
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Pavel Rak
(1939)
Viagráá (P. F. 99)
Položka č.: 75Vyvolávací cena: 30 CZK (2 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 15:23
Aktuální cena: 30 CZK (2 €)
Poslední dražitel: ID8**7 Historie příhozu
Pavel Rak
(1991)
Oslíčku otřes se! (P. F. 1998)
Položka č.: 76Vyvolávací cena: 30 CZK (2 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 15:22
Aktuální cena: 30 CZK (2 €)
J. Příborská
Malý rybář
Položka č.: 34Vyvolávací cena: 120 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 15:21
Aktuální cena: 120 CZK (5 €)
Zdeněk Prokop
Slunce
Položka č.: 315Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 15:20
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)