• Jiří Kalousek

    (1925-1986)

    Tábor

    Položka č.: 282791

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)

    Plánované ukončení: 14. 10. 2024 18:28

    tuš, papír, 24 x 15,9 cm, papír na několika místech ušpiněný a odřený, levý horní roh ohnutý, na papíře tiskařské značky, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. F. Muziky a A. Pelce

    Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaroslav Valečka

    (1972)

    Kometa

    Položka č.: 280405

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)

    Plánované ukončení: 15. 10. 2024 18:40

    litografie, 18 x 29 cm, sign. PD J. Valeč, rám, č. 26/100, na rámu oděrky, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Sopka a J. Hendrycha na AVU v Praze, studium na Vestlandes Kunstakademi v Bergenu, Staatliche Kunstakademie v Karlsruhe, Royal academy Rotterdam

    Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jarmila Lorencová

    (1936)

    Letní květiny ve váze

    Položka č.: 281218

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)

    Plánované ukončení: 14. 10. 2024 18:42

    akvarel, tempera, pastel, papír, 1994, 49 x 34,5 cm, sign. PD J. Lorencová 94, rám, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Bohumil Čadek

    (1898-?)

    Podzimní krajina

    Položka č.: 279025

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)

    Plánované ukončení: 22. 10. 2024 14:40

    olej, překližka, 50 x 71 cm, sign. PD Boh. Čadek, rám, na rámu oděrky, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Chaloupky v zimě

    Položka č.: 269425

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)

    Plánované ukončení: 15. 10. 2024 18:26

    olej, dřevo, 20 x 25,5 cm, rám, na malbě je znatelná krakelace, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Olga Vyleťalová

    (1944)

    Ležící ženský akt

    Položka č.: 278312

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)

    Plánované ukončení: 09. 10. 2024 18:42

    tuš, papír, 1968, 21 x 29 cm, sign. LD Vyleťalová 68, Antikvariát Dlážděná, soukromé studium u A. Kybala, poté žákyně prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Olga Vyleťalová

    (1944)

    Sedící ženský akt

    Položka č.: 278311

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)

    Plánované ukončení: 09. 10. 2024 18:43

    tuš, papír, 1968, 29 x 21 cm, sign. PD Vyleťalová 68, Antikvariát Dlážděná, soukromé studium u A. Kybala, poté žákyně prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • František V. Votruba

    (1895-?)

    Srny

    Položka č.: 255399

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)

    Plánované ukončení: 21. 10. 2024 15:20

    olej, sololit, 40 x 60 cm, sign. PD F. Votruba, vzadu nalepen autorský štítek, při okrajích poškozeno, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Emil Wänke

    (1901-?)

    Zátiší s kyticí a jablky

    Položka č.: 282060

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)

    Plánované ukončení: 07. 10. 2024 18:18

    tempera, uhel, karton, 1934, 50 x 28,5 cm, sign. PD Emil Wänke 34, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Brömseho, J. Obrovského, F. Thieleho, J. J. Loukoty a K. Krattnera na AVU v Praze, E. Dítěte na VŠUP tamtéž

    Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaroslav Kovář

    Milenci

    Položka č.: 278332

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)

    Plánované ukončení: 08. 10. 2024 18:15

    tužka, uhel, akvarel, papír, 63 x 51 cm, sign. PD Kovář, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Antonín Zázvorka

    (1894-1980)

    Zátíší s kyticí a šálkem

    Položka č.: 281483

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)

    Plánované ukončení: 07. 10. 2024 18:19

    olej, plátno, 1941, 50,5 x 69,5 cm, monogr. PN JZ 41, rám, na rámu drobné oděrky, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ludvík Souček

    (1926-1978)

    Ze Severní Koree

    Položka č.: 280787

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)

    Plánované ukončení: 16. 10. 2024 18:46

    fotografie, 17 x 22 cm, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Igor Podolčak

    (1962)

    Dvojice / Pair

    Položka č.: 282790

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)

    Plánované ukončení: 14. 10. 2024 18:50

    lept, akvatinta, 1997, 48,6 x 32,2 cm, sign. PD Podolčák 97, č. 31/33, při okrajích lehce ohmataný papír, místy drobné skvrnky, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vladimír Pitter

    (1922-1993)

    Lesní potok

    Položka č.: 274347

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)

    Plánované ukončení: 21. 10. 2024 16:10

    olej, ruční papír, 29 x 21 cm, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Miloslav Holý

    (1897-1974)

    Slunce mezi mraky

    Položka č.: 254757

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)

    Plánované ukončení: 21. 10. 2024 15:12

    křída, papír, 1964, 23 x 26,5 cm, sign. LD M. Holý 64, rám, vzadu štítek s popisem, Antikvariát Ostrovní, žák J. Preislera, V. Bukovace, J. Obrovského a M. Švabinského na AVU v Praze, zakladatel seskupení Ho-Ho-Ko-Ko, člen Umělecké besedy, SVU Mánes a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • František S. Tvrdý

    (1912-1974)

    Abstraktní kompozice

    Položka č.: 274285

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)

    Plánované ukončení: 14. 10. 2024 19:02

    pastel, uhel, papír, 1947, 18,8 x 10,9 cm, sign. PD F. S. Tvrdý, rám, zažloutlá papírová pasparta, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium v malířské škole J. Kutmana v Praze, u I. Kulce na Ukrajinské akademii AVU, konzervace a technologie ve speciálce u prof. B. Slánského a figuráln…

    Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vojtěch Tittelbach

    (1900-1971)

    Šašek a dáma

    Položka č.: 269751

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)

    Plánované ukončení: 08. 10. 2024 18:36

    litografie, 1946, 31,7 x 39,3 cm, sign. PD Vojt. Tittelbach 46, 20/300, při horním okraji mimo tisk mírně natržený a přeložený papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. Dítěte a J. Bendy na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského v grafické speciálce na AVU, člen UB, SVU Mánes a Skupiny 58

    Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vladimír Sychra

    (1903-1963)

    Dáma se slunečníkem

    Položka č.: 278327

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)

    Plánované ukončení: 14. 10. 2024 18:58

    litografie, 1990, 39,8 x 34,8 cm, sign. DU V. Sychra 90, lehounce ohmataný papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. E. Dítěte na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU, spoluzakladatel SVU Mánes

    Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ludmila Jiřincová

    (1912-1994)

    Portrét chlapce

    Položka č.: 280282

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)

    Plánované ukončení: 14. 10. 2024 18:26

    uhel, papír, 33,2 x 22,5 cm, sign. DU L. Jiřincová, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů

    Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • František Sadovský

    (1909-1992)

    Kytice

    Položka č.: 281352

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)

    Plánované ukončení: 07. 10. 2024 18:13

    olejová tempera, karton, 62 x 44 cm, sign. PD Franta Sadovský, rám, PD věnování autora, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jana Bergerová

    (1964)

    Lidé žijí a co dál...

    Položka č.: 282804

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)

    Plánované ukončení: 14. 10. 2024 18:05

    suchá jehla, 1990, 49,5 x 39,5 cm, sign. PD Jana Bergerová 90, č. 23/30, rožky nepatrně ohnuté, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na AVU v Praze

    Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Andrej Augustín

    (1964)

    Nožičky jako salámik

    Položka č.: 280308

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)

    Plánované ukončení: 08. 10. 2024 18:01

    serigrafie, 1994, 40 x 24,5 cm, sign. PD Andrej Augustín 1994, rám, 47/76, nově adjustováno, Antikvariát Dlážděná, studium na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)

    Poslední dražitel: ID3**1 Historie příhozu

  • Pavel Roučka

    (1942)

    Pohádka

    Položka č.: 280326

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)

    Plánované ukončení: 08. 10. 2024 18:31

    litografie, 25 x 15 cm, sign. PD Roučka, pasparta, Antikvariát Dlážděná, studium na SPŠ geodézie a kartografie v Praze, absolvoval odbornou stáž na Académie des Beaux-Arts v Paříži, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Miloslav Holý

    (1897-1974)

    Chalupy

    Položka č.: 277307

    Vyvolávací cena: 1.100 CZK (46 €)

    Plánované ukončení: 22. 10. 2024 14:28

    tužka, papír, 18 x 28 cm, sign. PD MHolý, rám, Antikvariát Ostrovní, žák J. Preislera, V. Bukovace, J. Obrovského a M. Švabinského na AVU v Praze, zakladatel seskupení Ho-Ho-Ko-Ko, člen Umělecké besedy, SVU Mánes a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.100 CZK (46 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Hodek

    (1888-1973)

    Rožmitálský zámek

    Položka č.: 282810

    Vyvolávací cena: 1.100 CZK (46 €)

    Plánované ukončení: 14. 10. 2024 18:18

    litografie, 1965, 41,5 x 31,5 cm, sign. PD JosefHodek65, pasparta, č. 16/200, místopisný popis LD, drobné skvrnky v paspartu, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, soukromý žák J. Hodka (otec), J. Váchala, K. Reisnera a A. de Pian v Praze, člen Spolku výtvarníků plzeňských

    Aktuální cena: 1.100 CZK (46 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Michaela Lesařová-Roubíčková

    (1949)

    Zátiší s jídlem

    Položka č.: 282828

    Vyvolávací cena: 1.100 CZK (46 €)

    Plánované ukončení: 14. 10. 2024 18:41

    litografie, 1992, 69,5 x 53,5 cm, sign. PD Michaela Lesařová - Roubíčková 92, č. 5/75, ohmataný papír, na pravém okraji nepatrně natrženo, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. J. Nováka, K. Svolinského a Z. Sklenáře, členka SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.100 CZK (46 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jiří Suchý

    (1931)

    Zrada

    Položka č.: 281570

    Vyvolávací cena: 1.100 CZK (46 €)

    Plánované ukončení: 14. 10. 2024 18:56

    litografie, 16,1 x 10,9 cm, sign. PD Jiří Suchý, č. 81/120, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.100 CZK (46 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jan Charles Vondrouš

    (1884-1970)

    Čáslav, Radnice

    Položka č.: 282809

    Vyvolávací cena: 1.100 CZK (46 €)

    Plánované ukončení: 14. 10. 2024 19:03

    lept, 1944, 33,2 x 22,5 cm, sign. PD JC.Vondrouš 1944, rám, č. 9, značeno v desce LD Vondrouš 1944, na rámu drobné oděrky, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. F. Jonese, E. M. Warda a G. W. Maynarda v USA

    Aktuální cena: 1.100 CZK (46 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Alois Pitrmann

    (1911-1986)

    Slunce a moře

    Položka č.: 282735

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 08. 10. 2024 18:57

    tempera, malířská lepenka, 1971, 110 x 37 cm, sign. PD Pitrmann 1971, rám, na zadní straně popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Loukoty a J. Obrovského na AVU v Praze, prof. Matějčka a J. Mukařovského na FF UK tamtéž

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Wilhelm Gause

    (1853-1916)

    Zum Abert Carlsbad

    Položka č.: 282799

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 16. 10. 2024 18:14

    fotogravura, 56,5 x 41 cm, PD Photogravure R. Pauluss en Wien, LD v desce W. Gause 96, na papíře mnoho hnědých skvrnek, papír prohnutý, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

Instagram

Facebook