• Toyohara Kunichika

    (1835-1900)

    Kuřák opia

    Položka č.: 634

    Vyvolávací cena: 1.900 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 13:11

    dřevořez, 34,5 x 23,5 cm, lehce poškozeno, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.900 CZK (80 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Toyohara Kunichika

    (1835-1900)

    Noční chodci

    Položka č.: 633

    Vyvolávací cena: 1.900 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 13:10

    dřevořez, 33,5 x 23,5 cm, poškozeno, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.900 CZK (80 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Toyohara Kunichika

    (1835-1900)

    Kuchař

    Položka č.: 632

    Vyvolávací cena: 1.900 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 13:09

    dřevořez, 35 x 23,5 cm, lehce poškozeno, nahoře malé potržení cca 1 cm dlouhé, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.900 CZK (80 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Toyohara Kunichika

    (1835-1900)

    Bratři

    Položka č.: 631

    Vyvolávací cena: 1.900 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 13:08

    dřevořez, 31,7 x 24 cm, lehce poškozeno, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.900 CZK (80 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Toyohara Kunichika

    (1835-1900)

    Přísaha

    Položka č.: 628

    Vyvolávací cena: 1.900 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 13:05

    dřevořez, 35 x 24 cm, nalepeno na hnědý papír, lehce poškozeno, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.900 CZK (80 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Tereza Kučerová

    (1964)

    Únava

    Položka č.: 617

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (75 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 12:54

    litografie, 38 x 48,7 cm, sign. PD Tereza Kučerová, č. 33/50, zezadu v rozích nalepena hnědá papírová páska, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. M. Jágra na VŠUP v Praze, členka Baletní jednotky Křeč

    Aktuální cena: 1.800 CZK (75 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Simon Dittrich

    (1940)

    Řím

    Položka č.: 434

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (75 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 09:51

    lept, 58 x 38 cm, sign. PD Dittrich, autorský tisk

    Aktuální cena: 1.800 CZK (75 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Adela Caballero

    (1930)

    Santa Carlota

    Položka č.: 420

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (75 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 09:37

    dřevoryt, 1966, 24,7 x 15,5 cm, pasparta, uruguajská malířka, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.800 CZK (75 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Zuzana Oberthorová

    (1949)

    Schody na ostrov

    Položka č.: 766

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (75 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 15:23

    litografie, 2006, 33 x 24 cm, sign. DU Z. Oberthorová 06, č. 69/110, nepatrně ohnuté růžky, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.800 CZK (75 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Imre Kocsis

    (1937-1991)

    Kompozice

    Položka č.: 581

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (75 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 12:18

    sítotisk, 1971, 56 x 56 cm, sign. PD Imre Kocsis 71

    Aktuální cena: 1.800 CZK (75 €)

    Poslední dražitel: ID6**1 Historie příhozu

  • Laura Limbourg

    (1996)

    Vase

    Položka č.: 661

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (75 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 13:38

    litografie, 2023, 48,5 x 37 cm, sign. PD Laura Limbourg 2023, A. T.

    Aktuální cena: 1.800 CZK (75 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jan Soumar

    (1995)

    Krajina

    Položka č.: 869

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (75 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 17:06

    litografie, 60 x 43 cm, sign. PD Soumar Jan, A. T.

    Aktuální cena: 1.800 CZK (75 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Klára Sedlo

    (1993)

    Dinosauří pláň

    Položka č.: 847

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (75 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 16:44

    litografie, 2022, 48 x 38 cm, sign. PD Klára Sedlo 22, A. T.

    Aktuální cena: 1.800 CZK (75 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Klára Sedlo

    (1993)

    Ztracen v lese

    Položka č.: 846

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (75 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 16:43

    litografie, 2022, 48 x 37,5 cm, sign. PD Klára Sedlo 22, č. 4/100

    Aktuální cena: 1.800 CZK (75 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Markéta Kolářová

    (1993)

    Flétnistka

    Položka č.: 591

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (75 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 12:28

    litografie, 2021, 59 x 43 cm, sign. PD Markéta Kolářová 2021, č. 85/100

    Aktuální cena: 1.800 CZK (75 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jana Reinerová

    (1946)

    Dům s dvěma komíny

    Položka č.: 811

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (75 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 16:08

    litografie, 37,5 x 27 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 16/50, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 1.800 CZK (75 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Petr Hampl

    (1943)

    V létě

    Položka č.: 502

    Vyvolávací cena: 1.600 CZK (67 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 10:59

    suchá jehla, 1973, 24,7 x 32,2 cm, sign. PD Hampl Petr 1973, č. 6/20, značeno v desce LD H, mírně zažloutlý papír, při okrajích nepatrně ohnutý, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Tittelbacha a L. Čepeláka na AVU v Praze, člen Asociace restaurátorů a Asociace volné grafiky

    Aktuální cena: 1.600 CZK (67 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Petr Hampl

    (1943)

    Pojďte si hrát

    Položka č.: 501

    Vyvolávací cena: 1.600 CZK (67 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 10:58

    suchá jehla, 1973, 24,7 x 29,9 cm, sign. PD Hampl 1993, č. 3/20, značeno v desce PD Hampl, papír zažloutlý, mimo tisk hnědé skvrnky, kraje ohnuté a ohmatané, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Tittelbacha a L. Čepeláka na AVU v Praze, člen Asociace restaurátorů a Asociace v…

    Aktuální cena: 1.600 CZK (67 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Martin Salajka

    (1981)

    Sovy

    Položka č.: 841

    Vyvolávací cena: 1.600 CZK (67 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 16:38

    litografie, 2023, 41,5 x 32,5 cm, sign. PD Matrtin Salajka 2023, č. 2/150, žák prof. M. Rittsteina

    Aktuální cena: 1.600 CZK (67 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Chaba

    (1925-2009)

    Čtyři

    Položka č.: 527

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 11:24

    olej, papír, 1998, 10 x 21 cm, sign. DU Chaba 98, soukromé studium

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Tomáš Císařovský

    (1962)

    Sami sobě

    Položka č.: 421

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 09:38

    litografie, 2019, 29,5 x 42 cm, sign. PD Tomáš Císařovský 2019, A. T., studium na AVU v Praze

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • František Burant

    (1924-2001)

    Tanečnice

    Položka č.: 415

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 09:32

    suchá jehla, 1985, 21,5 x 15 cm, sign. PD F. Burant 1985, č. 2/4 zkušební tisk, Antikvariát Dlážděná, studium na Státní grafické škole, žák prof. Kaplického na VŠUP v Praze, člen skupiny UB 12, spolku Hollar, SVU Mánes

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Herbert Bessel

    (1921-2013)

    Abstraktní kompozice

    Položka č.: 405

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 09:22

    lept s hlubotiskem, 1978, 44,5 x 54,5 cm, sign. PD Herbert Bessel 78, při okraji pokrčený papír

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Václav Benedikt

    (1952)

    Papoušek

    Položka č.: 396

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 09:13

    litografie, 1993, 70 x 53,5 cm, sign. PD Benedikt 93, a.t., při okrajích ohmataný papír, rožky ohnuté, ve spodní části vpravo mimo tisk drobné skvrny, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, soukromý žák J. Patery, člen Jednoty umělců výtvarných v Praze, Česko-Bavorského uměleckého spolku a …

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Václav Benedikt

    (1952)

    Bílý medvěd

    Položka č.: 395

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 09:12

    litografie, 1993, 47,5 x 37,5 cm, sign. PD Benedikt 93, rám, č. 33/85, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, soukromý žák J. Patery, člen Jednoty umělců výtvarných v Praze, Česko-Bavorského uměleckého spolku a Sdružení pražských malířů

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Otto Schüller

    Zátiší

    Položka č.: 973

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 18:50

    olej, plátno, 22 x 30 cm, sign. PD Otto Schüller, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ludmila Jiřincová

    (1912-1994)

    Krajina

    Položka č.: 561

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 11:58

    lept, 12 x 31,8 cm, sign. PD L. Jiřincová, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Anna Khunová

    (1946)

    Maškarní ples

    Položka č.: 577

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 12:14

    litografie, 18,5 x 12 cm, sign. PD Anna Khunová, pasparta, 57/200, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. Z. Sklenáře, členka SČUG Hollar, UVU a Spolku českých bibliofilů

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ladislav Kuklík

    (1947)

    Ke slunci

    Položka č.: 624

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 13:01

    lept, akvatinta, 1977, 31,5 x 24,5 cm, sign. DU L. Kuklík, rám, 77/80, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Trnky, Z. Sklenáře a J. Anderleho na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Adolf Jelínek Alex

    (1890-1957)

    Elektrárna v Ervěnicích u Mostu 1870

    Položka č.: 386

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 09:03

    suchá jehla, 1929, 33,5 x 51,5 cm, sign. PD A. J. Alex, rám, Antikvariát Dlážděná, studium na UPŠ v Praze, žák prof. A. Janka na Akademii v Mnichově a prof. M. Švabinského na AVU v Praze, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

Instagram

Facebook