Toyohara Kunichika
(1835-1900)
Kuřák opia
Položka č.: 634Vyvolávací cena: 1.900 CZK (80 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 13:11
dřevořez, 34,5 x 23,5 cm, lehce poškozeno, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 1.900 CZK (80 €)
Toyohara Kunichika
(1835-1900)
Noční chodci
Položka č.: 633Vyvolávací cena: 1.900 CZK (80 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 13:10
dřevořez, 33,5 x 23,5 cm, poškozeno, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Toyohara Kunichika
(1835-1900)
Kuchař
Položka č.: 632Vyvolávací cena: 1.900 CZK (80 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 13:09
dřevořez, 35 x 23,5 cm, lehce poškozeno, nahoře malé potržení cca 1 cm dlouhé, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Toyohara Kunichika
(1835-1900)
Bratři
Položka č.: 631Vyvolávací cena: 1.900 CZK (80 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 13:08
dřevořez, 31,7 x 24 cm, lehce poškozeno, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Toyohara Kunichika
(1835-1900)
Přísaha
Položka č.: 628Vyvolávací cena: 1.900 CZK (80 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 13:05
dřevořez, 35 x 24 cm, nalepeno na hnědý papír, lehce poškozeno, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Tereza Kučerová
(1964)
Únava
Položka č.: 617Vyvolávací cena: 1.800 CZK (75 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 12:54
Aktuální cena: 1.800 CZK (75 €)
Simon Dittrich
Řím
Položka č.: 434Vyvolávací cena: 1.800 CZK (75 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 09:51
lept, 58 x 38 cm, sign. PD Dittrich, autorský tisk
Adela Caballero
Santa Carlota
Položka č.: 420Vyvolávací cena: 1.800 CZK (75 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 09:37
dřevoryt, 1966, 24,7 x 15,5 cm, pasparta, uruguajská malířka, Antikvariát Dlážděná
Zuzana Oberthorová
Schody na ostrov
Položka č.: 766Vyvolávací cena: 1.800 CZK (75 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 15:23
Imre Kocsis
(1937-1991)
Položka č.: 581Vyvolávací cena: 1.800 CZK (75 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 12:18
sítotisk, 1971, 56 x 56 cm, sign. PD Imre Kocsis 71
Poslední dražitel: ID6**1 Historie příhozu
Laura Limbourg
(1996)
Vase
Položka č.: 661Vyvolávací cena: 1.800 CZK (75 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 13:38
Jan Soumar
(1995)
Položka č.: 869Vyvolávací cena: 1.800 CZK (75 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 17:06
litografie, 60 x 43 cm, sign. PD Soumar Jan, A. T.
Klára Sedlo
(1993)
Dinosauří pláň
Položka č.: 847Vyvolávací cena: 1.800 CZK (75 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 16:44
Klára Sedlo
(1993)
Ztracen v lese
Položka č.: 846Vyvolávací cena: 1.800 CZK (75 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 16:43
Markéta Kolářová
(1993)
Flétnistka
Položka č.: 591Vyvolávací cena: 1.800 CZK (75 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 12:28
Jana Reinerová
Dům s dvěma komíny
Položka č.: 811Vyvolávací cena: 1.800 CZK (75 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 16:08
litografie, 37,5 x 27 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 16/50, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě
Petr Hampl
V létě
Položka č.: 502Vyvolávací cena: 1.600 CZK (67 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 10:59
suchá jehla, 1973, 24,7 x 32,2 cm, sign. PD Hampl Petr 1973, č. 6/20, značeno v desce LD H, mírně zažloutlý papír, při okrajích nepatrně ohnutý, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Tittelbacha a L. Čepeláka na AVU v Praze, člen Asociace restaurátorů a Asociace volné grafiky
Aktuální cena: 1.600 CZK (67 €)
Petr Hampl
Pojďte si hrát
Položka č.: 501Vyvolávací cena: 1.600 CZK (67 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 10:58
suchá jehla, 1973, 24,7 x 29,9 cm, sign. PD Hampl 1993, č. 3/20, značeno v desce PD Hampl, papír zažloutlý, mimo tisk hnědé skvrnky, kraje ohnuté a ohmatané, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Tittelbacha a L. Čepeláka na AVU v Praze, člen Asociace restaurátorů a Asociace v…
Martin Salajka
(1981)
Sovy
Položka č.: 841Vyvolávací cena: 1.600 CZK (67 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 16:38
Karel Chaba
(1925-2009)
Čtyři
Položka č.: 527Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 11:24
olej, papír, 1998, 10 x 21 cm, sign. DU Chaba 98, soukromé studium
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Tomáš Císařovský
Sami sobě
Položka č.: 421Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 09:38
František Burant
(1924-2001)
Tanečnice
Položka č.: 415Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 09:32
suchá jehla, 1985, 21,5 x 15 cm, sign. PD F. Burant 1985, č. 2/4 zkušební tisk, Antikvariát Dlážděná, studium na Státní grafické škole, žák prof. Kaplického na VŠUP v Praze, člen skupiny UB 12, spolku Hollar, SVU Mánes
Herbert Bessel
(1921-2013)
Abstraktní kompozice
Položka č.: 405Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 09:22
Václav Benedikt
Papoušek
Položka č.: 396Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 09:13
litografie, 1993, 70 x 53,5 cm, sign. PD Benedikt 93, a.t., při okrajích ohmataný papír, rožky ohnuté, ve spodní části vpravo mimo tisk drobné skvrny, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, soukromý žák J. Patery, člen Jednoty umělců výtvarných v Praze, Česko-Bavorského uměleckého spolku a …
Václav Benedikt
Bílý medvěd
Položka č.: 395Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 09:12
litografie, 1993, 47,5 x 37,5 cm, sign. PD Benedikt 93, rám, č. 33/85, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, soukromý žák J. Patery, člen Jednoty umělců výtvarných v Praze, Česko-Bavorského uměleckého spolku a Sdružení pražských malířů
Otto Schüller
Položka č.: 973Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 18:50
Ludmila Jiřincová
Položka č.: 561Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 11:58
Anna Khunová
Maškarní ples
Položka č.: 577Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 12:14
Ladislav Kuklík
Ke slunci
Položka č.: 624Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 13:01
lept, akvatinta, 1977, 31,5 x 24,5 cm, sign. DU L. Kuklík, rám, 77/80, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Trnky, Z. Sklenáře a J. Anderleho na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar
Adolf Jelínek Alex
(1890-1957)
Elektrárna v Ervěnicích u Mostu 1870
Položka č.: 386Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 09:03