• Martin Šárovec

    (1977)

    Album 38

    Položka č.: 211

    Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2024 18:30

    olej, plátno, 2017, 110 x 80 cm, sign. na zadní straně Mšárovec 17, rám, Martin Šárovec je současný český malíř, absolvent DAMU a VŠUP. Šárovcova malba spojuje dvě tradice: vychází z české expresionistické školy počátku 20. století a obohacuje ji o osobitou reflexi tzv. české grotesky 70. a 80. let …

    Aktuální cena: 6.000 CZK (250 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Záboj Bohuslav Kuľhavý

    (1937-2023)

    Noc

    Položka č.: 212

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2024 18:31

    olej, karton, 1974, 23 x 23 cm, sign. LD Zkuľhavý, rám, na zadní straně popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Veronika Rejfířová

    Noční rej

    Položka č.: 214

    Vyvolávací cena: 6.700 CZK (280 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2024 18:33

    akryl, plátno, 2022, 70 x 100 cm, sign. vzadu Rejfířová, klínový rám, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 6.700 CZK (280 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Irena Makoveeva

    (1954)

    Slepice Rjaba

    Položka č.: 215

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2024 18:34

    suchá jehla, akvarelová tužka, 2007, 29,7 x 40 cm, sign. PD Makoveeva I. 2007, č. 6/100, značeno v desce 2007 MИ, v papíře mimo tisk vodotiskové razítko Fabriano, lehce zažloutlý a ohmataný papír, mimo tisk mírně zašpiněné, rožky odřené, na několika místech mírně natržený papír, na zadní straně lepe…

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Irena Makoveeva

    (1954)

    Štvanice

    Položka č.: 216

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2024 18:35

    suchá jehla, 2001, 15,6 x 22,3 cm, sign. PD Makoveeva I. 2001, č. 54/70, značeno v desce M 2001 И, v papíře mimo tisk vodotiskové razítko Fabriano, papír mírně ohmataný, rožky lehce ohnuté, horní okraj na zadní straně podlepený lepenkou, lehce ušpiněný mimo tisk, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at …

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Irena Makoveeva

    (1954)

    Koza

    Položka č.: 217

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2024 18:36

    suchá jehla, 2003, 20,7 x 24,3 cm, sign. PD Makoveeva I. 2003, značeno v desce M 2003 И, v papíře mimo tisk vodotiskové razítko Fabriano, papír mírně ohmataný, rožky lehce ohnuté, horní okraj na zadní straně podlepený lepenkou, lehce ušpiněný mimo tisk, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • David Apacidis

    (2003)

    Mord

    Položka č.: 218

    Vyvolávací cena: 4.800 CZK (200 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2024 18:37

    akryl, sprejové barvy, 2023, 100 x 69,7 cm, sign. PD Api, inspirací pro tento obraz, stejně jako pro celou tuto sérii, byla kniha Na západní frontě klid od Ericha Maria Remarquea, kterou prozkoumával mladý malíř David Apacidis. Obraz reflektuje hrůzy války a zároveň melancholii po obětech, které při…

    Aktuální cena: 4.800 CZK (200 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • David Apacidis

    (2003)

    Vlny lidskosti

    Položka č.: 219

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2024 18:38

    akryl, sprejové barvy, 2023, 100 x 70 cm, sign. PD Api, Nabízený obraz, stejně předchozí, je inspirován knihou Na západní frontě klid od Ericha Maria Remarquea. Ve spodní části obrazu se nám otevírá pohled na frontu, která je zde vyobrazena jako klidná mořská hladina. Avšak jak dlouho tento klid pot…

    Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • K. Kotrba

    Konstantin Karenin a Karel Gott

    Položka č.: 220

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2024 18:39

    tuš, papír, 1982, 19 x 28 cm, sign. LD K.Kotrba, neurčený autor, mírně zažloutlý papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Gift to Beatles

    Položka č.: 221

    Vyvolávací cena: 12.000 CZK (500 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2024 18:40

    tisk, koláž, 2013, 77 x 110 cm, sign. vzadu, adjustováno v plexiskle, č. 7

    Aktuální cena: 12.000 CZK (500 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ramon Moscardó

    (1953)

    Na Karlově mostě

    Položka č.: 222

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2024 18:41

    kombinovaná technika, papír, 46 x 61 cm, sign. PD Moscardó, rám, na rámu drobné oděrky, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Matěj Motyčka

    (1960)

    Kabaret

    Položka č.: 223

    Vyvolávací cena: 5.500 CZK (230 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2024 18:42

    kombinovaná technika, 76,5 x 57,5 cm, sign. PD Motyčka, rám, Matěj Motyčka je rodilý Moravan, vyrůstal v hudební rodině a již od útlého věku se věnoval hudbě. Působil v několika kapelách na Moravě a později v Praze. Svůj život zasvětil skládání písní, malbě a cestování. Absolvoval uměleckou školu a…

    Aktuální cena: 5.500 CZK (230 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Zdeněk Seydl

    (1916-1978)

    Herec, který kdysi hrával Romea

    Položka č.: 224

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2024 18:43

    dřevoryt, 34,5 x 24 cm, sign. PD Seydl, levý dolní roh ohnutý, žák prof. J. Konůpka na Státní grafické škole v Praze a F. Kysely na VŠUP tamtéž, člen SČUG Hollar, Umělecké besedy a skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jacek K. Zielinsky

    (1943)

    Torzo

    Položka č.: 225

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2024 18:44

    mezzotinta, 1982, 29,5 x 19,5 cm, sign. PD Jacek K. Zielinsky 1982, č. 40/50, na papíře skrny, pravý dolní kraj ohnutý

    Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Veronika Psotková

    (1981)

    Esence

    Položka č.: 226

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2024 18:45

    litografie, 2021, 35 x 49 cm, sign. Veronika Psotková 2021, č. 21/70

    Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Andrzej Pietsch

    (1932-2010)

    Krakov

    Položka č.: 229

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (75 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2024 18:48

    lept, 1965, 36,3 x 104 cm, rám, č. 11/30, Lept podle původní veduty J. Houfnagela z roku 1613, rám je místy lehce poškrábaný, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.800 CZK (75 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Scarlet Nikolská

    (1949)

    Rybář

    Položka č.: 230

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2024 18:49

    lept, akvatinta, 1993, 23,8 x 17,8 cm, sign. DU Scarlet Nikolská 1993, č. 3/29, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Radana Jařabáčová

    (1957)

    Kouzelník

    Položka č.: 231

    Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2024 18:50

    mezzotinta, kombinovaná technika, 1991, 26,7 x 19,5 cm, sign. PD R. Jařabáčová 91, č. 34/60, Radana Jařabáčová absolvovala AVU v Praze v ateliéru grafiky prof. Ladislava Čepeláka. Její umělecká tvorba zahrnuje grafiku, ilustraci, textilní design a šperky. Pravidelně se účastní výstav jak v České rep…

    Aktuální cena: 800 CZK (34 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jitka Bezúrová

    (1958)

    Očami vplávalo do mňa detstvo

    Položka č.: 232

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2024 18:51

    lept, 1987, 32,3 x 24,3 cm, sign. PD J. Bezúrová 1987, rám, č. 8/18, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Svolinský

    (1896-1986 )

    Sonet bez názvu

    Položka č.: 233

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2024 18:52

    litografie, 46,6 x 30,2 cm, sign. LD KSvolinský, rám, č. 17/200, vodoznak Lyra Pragensis, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Š. Zálešáka, B. Kafky a F. Kysely na UMPRUM v Praze, člen a čestný člen SČUG Hollar, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Dieter Eckert

    (1942)

    Toskánsko II

    Položka č.: 234

    Vyvolávací cena: 850 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2024 18:53

    litografie, 53,5 x 75 cm, sign. PD D. Eckert, č. 92/99

    Aktuální cena: 850 CZK (36 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Dieter Eckert

    (1942)

    Toskánsko III

    Položka č.: 235

    Vyvolávací cena: 850 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2024 18:54

    litografie, 53,5 x 75 cm, sign. PD D. Eckert, E. A.

    Aktuální cena: 850 CZK (36 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Roman Karpaš

    (1951)

    Mosty

    Položka č.: 236

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2024 18:55

    lept, kombinovaná technika, papír, 1993, 72,7 x 45,7 cm, sign. PD Karpaš 93, č. 5/20, Antikvariát Ostrovní, žák prof. C. Boudy a K. Šmída na PedF UK v Praze, člen Liberecké unie výtvarných umělců a Asociace volné grafiky při UVU v Praze

    Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Wena Wona

    Marylin

    Položka č.: 237

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2024 18:56

    serigrafie, 2023, 43,5 x 32 cm, sign. PD Wona Wena 2023, č. 19/100

    Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • František Dostál

    (1938-2022)

    Ze souboru Psí příběhy

    Položka č.: 238

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2024 18:57

    bromostříbrná fotografie, 26 x 36 cm, sign. a popsáno na zadní straně, Antikvariát Dlážděná, studium na Střední průmyslové škole strojnické v Praze, člen fotoskupiny Město a Svazu českých fotografů

    Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • František Dostál

    (1938-2022)

    Praha - Vyšehrad

    Položka č.: 239

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2024 18:58

    bromostříbrná fotografie, 27,5 x 37,5 cm, sign. a popsáno na zadní straně, Antikvariát Dlážděná, studium na Střední průmyslové škole strojnické v Praze, člen fotoskupiny Město a Svazu českých fotografů

    Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • František Dostál

    (1938-2022)

    Bez názvu

    Položka č.: 240

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2024 18:59

    bromostříbrná fotografie, 27 x 37,5 cm, sign. a popsáno na zadní straně, Antikvariát Dlážděná, studium na Střední průmyslové škole strojnické v Praze, člen fotoskupiny Město a Svazu českých fotografů

    Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • František Dostál

    (1938-2022)

    Z cyklu Pražské příběhy (Miroslav Paleček)

    Položka č.: 241

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2024 19:00

    bromostříbrná fotografie, 37,5 x 27 cm, sign. a popsáno na zadní straně, Antikvariát Dlážděná, studium na Střední průmyslové škole strojnické v Praze, člen fotoskupiny Město a Svazu českých fotografů

    Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • František Dostál

    (1938-2022)

    Ze souboru Letní lidé

    Položka č.: 242

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2024 19:01

    bromostříbrná fotografie, 1968-1990, 26,5 x 36,5 cm, sign. na zadní straně František Dostál, papírová pasparta bez skla, Antikvariát Dlážděná, studium na Střední průmyslové škole strojnické v Praze, člen fotoskupiny Město a Svazu českých fotografů

    Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Igor Malijevský

    (1970)

    Brána, Budapešť 2006

    Položka č.: 243

    Vyvolávací cena: 27.000 CZK (1.125 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2024 19:02

    autorská bromostříbrná zvětšenina na matném papíře, tónováno selenem, 2006, 43,5 x 55 cm, sign. PD monogr., ediční číslo 1/3, autorské razítko na rubu

    Aktuální cena: 27.000 CZK (1.125 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Michal Macků

    (1963)

    Uhlotisk

    Položka č.: 244

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2024 19:03

    uhlotisk, kolem roku 2000, 23 x 29 cm, sign. PD Mmacků, PD slepotiskové razítko Michal Macků, rám, č. 6/1, Michal Macků se narodil 17. dubna 1963 v Bruntále. Studoval na Fakultě technologické Polytechnického institutu v Brně a následně dokončil Institut umělecké fotografie v Praze v roce 1989. Je zn…

    Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vilém Reichmann

    (1908-1991)

    Arboglyfy

    Položka č.: 245

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2024 19:04

    bromostříbrná fotografie, 1978, 40 x 30 cm, sign. na zadní straně Vilém Reichmann, na zadní straně popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná, člen skupiny RA, DOFO a Q

    Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Václav Jirásek

    (1965-2004)

    Těhotná

    Položka č.: 246

    Vyvolávací cena: 8.000 CZK (334 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2024 19:05

    bromostříbrný kontakt, 90. léta, 39,7 x 30,3 cm, člen skupiny Bratrstvo, na zadní straně razítko Wannieck Gallery a evidenční číslo JiV 1524, autorova raná práce, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Načeradského na AVU v Praze, člen skupiny Bratrstvo

    Aktuální cena: 8.000 CZK (334 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Tereza Vlčková

    (1983)

    Z cyklu TWO (fotografie č.3)

    Položka č.: 247

    Vyvolávací cena: 15.000 CZK (625 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2024 19:06

    barevná fotografie, 2009, 91 x 91 cm, sign. vzadu Tereza Vlčková 2009, č. 3/15, vzadu popsáno, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 15.000 CZK (625 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jan Saudek

    (1935)

    Sestry (Sisters #852/2)

    Položka č.: 248

    Vyvolávací cena: 28.000 CZK (1.167 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2024 19:07

    kolorovaná fotografie, 40,5 x 29,7 cm, sign. PD Jan Saudek, dole popsáno autorem, shlédnuto a ověřeno autorem, český umělecký fotograf, malíř a spisovatel. Patří mezi nejznámější české umělecké fotografy. Jeho práce ovlivnila celosvětovou fotografii. Jedním z příkladů je jeho originální nápad vyfoti…

    Aktuální cena: 28.000 CZK (1.167 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jan Saudek

    (1935)

    Children #1903

    Položka č.: 249

    Vyvolávací cena: 28.000 CZK (1.167 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2024 19:08

    kolorovaná fotografie, 38,3 x 30,2 cm, sign. PD Jan Saudek, dole popsáno autorem, shlédnuto a ověřeno autorem, český umělecký fotograf, malíř a spisovatel. Patří mezi nejznámější české umělecké fotografy. Jeho práce ovlivnila celosvětovou fotografii. Jedním z příkladů je jeho originální nápad vyfoti…

    Aktuální cena: 28.000 CZK (1.167 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • André Masson

    (1896-1987)

    Galerie Louise Leiris 80 dessins 1992 - 1960

    Položka č.: 250

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2024 19:09

    litografický plakát k výstavě, 1960, 67 x 48,5 cm, značeno DU MOURLOT - IMP, plakát k výstavě 80-ti kreseb André Massona 26. října - 26. listopadu 1960, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Marino Marini

    (1901-1980)

    Jahrhunderthalle Bilder aus seinem Atelier

    Položka č.: 251

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2024 19:10

    plakát k výstavě, 1980, 70 x 50 cm, plakát k výstavě Obrazy z ateliéru 14. září - 19. října 1980, plakát nalepen na kartonu, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Eugene de Kermadec

    (1899-1976)

    Galerie Louise Leiris

    Položka č.: 252

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2024 19:11

    litografický plakát k výstavě, 1957, 68 x 49,5 cm, značenp PD MOURLOT - PARIS, plakát k výstavě 29. listopadu - 21. prosince 1957, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • .

    Plakát pivovaru Löwenbräu-Baienfurt

    Položka č.: 253

    Vyvolávací cena: 15.000 CZK (625 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2024 19:12

    plakát, litografie, 89 x 48,5 cm, rám, plakát k dnes již neexistujícímu pivovaru v městě Baienfurt poblíž Ravensburgu v Bavorsku. Pivovar byl založen v roce 1775 a ukončil svou činnost v roce 1975. Plakát vznikl přibližně v roce 1910 a je provedený v dobovém secesním duchu, přeloženo

    Aktuální cena: 15.000 CZK (625 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Weiss

    Pivo, víno, slivovice - havarie - nemocnice

    Položka č.: 254

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2024 19:13

    osvětový plakát, 1959, 28,5 x 82 cm, značeno LD Weiss, Vydal Ústřední ústav zdravotní osvěty Praha 1959, při okrajích mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Koudelka

    (1938)

    Alfred de Musset: Lorenzaccio

    Položka č.: 255

    Vyvolávací cena: 15.000 CZK (625 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2024 19:14

    bromostříbrná fotografie, přelom 60. a 70. let, 30 x 24,5 cm, na zadní straně razítko Copyright Josef Koudelka Praha 3 Pospíšilova 4 Czechoslovakia, Divadlo za branou, režie O. Krejča, mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 15.000 CZK (625 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Michal Hendrych

    (1948)

    Romeo, Julie a tma

    Položka č.: 351

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 24. 06. 2024 15:00

    filmový plakát, formát A3 (42x30 cm), 1989, r. J. Weiss, výborný stav, nepřeložen, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vladimír Benetka

    (1935)

    Otrokyně lásky

    Položka č.: 352

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 24. 06. 2024 15:01

    filmový plakát, 42x30cm, 1976, r. N. Michalkov, velmi dobrý stav, nepřeložen, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vladimír Benetka

    (1935)

    Atentát v Paříži

    Položka č.: 353

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    Plánované ukončení: 24. 06. 2024 15:02

    filmový plakát, 42x30cm, 1973, r. Y. Boisset, velmi dobrý stav, nepatrná stopa po přeložení, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vladimír Benetka

    (1935)

    Král’ krysa

    Položka č.: 354

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    Plánované ukončení: 24. 06. 2024 15:03

    filmový plakát, formát A3 (42x30 cm), r. B. Forbes, 1975, při okrajích uprostřed a v levém dolním růžku poškozený papír, jinak dobrý stav , Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Václav Bláha

    (1922-2021)

    Událost ve čtverci 36-80

    Položka č.: 355

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 24. 06. 2024 15:04

    filmový plakát, formát A3 (42x30 cm), r. M. Tumanišvili, 1983, stopa po přeložení, jinak velmi dobrý stav , Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Naděžda Bláhová

    (1926)

    Ruce vzhůru!

    Položka č.: 356

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    Plánované ukončení: 24. 06. 2024 15:05

    filmový plakát, formát A3 (42x30 cm), r. G. Lorente, 1975, stopa po přeložení a drobné ušpiněný v levé části uprostřed, jinak dobrý stav , Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. K. Svolinského a K. Miléna na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Sylvie Budská

    Spiklenci ze starého mlýna

    Položka č.: 357

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 24. 06. 2024 15:06

    filmový plakát, formát A3 (42x30 cm), r. V. Tadej, 1971, velmi dobrý stav, nepřeložen , Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Julia Buková

    Černý hřebec

    Položka č.: 358

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 24. 06. 2024 15:07

    filmový plakát, formát A3 (42x30 cm), r. C. Ballard, 1979, v rozích sotva znatelné stopy po vpichu, jinak velmi dobrý stav, nepřeložen , Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jindřich Čech

    (1946)

    Waterloo

    Položka č.: 359

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 24. 06. 2024 15:08

    filmový plakát, formát A3 (42x30 cm), 1971, r. S. Bondarčuk, velmi dobrý stav, nepřeložen, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na VŠUP v Brně

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jindřich Čech

    (1946)

    Přehlídka filmů Jiřího Trnky

    Položka č.: 360

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 24. 06. 2024 15:09

    filmový plakát, 42x30cm, 1971, r. J. Trnka, stopa po přeložení, mírně ohnuté růžky, na pravém okraji v místě přeložení natržen, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na VŠUP v Brně

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jindřich Čech

    (1946)

    Kaňon samé zlato

    Položka č.: 361

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 24. 06. 2024 15:10

    filmový plakát, formát A3 (42x30 cm), 1969, r. E. Krumbachová, nepatrná stopa po přeložení, v horních růžcích stopy po vpichu, jinak velmi dobrý stav, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na VŠUP v Brně

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jindřich Čech

    (1946)

    Běloruské nádraží

    Položka č.: 362

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 24. 06. 2024 15:11

    filmový plakát, formát A3 (42x30 cm), r. A. Smirnov, 1971, velmi dobrý stav, nepřeložen , Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na VŠUP v Brně

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jindřich Čech

    (1946)

    Waterloo

    Položka č.: 363

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    Plánované ukončení: 24. 06. 2024 15:12

    filmový plakát, formát A1 (84x60 cm), 1971, r. S. Bondarčuk, složen do formátu A3 - uprostřed v místě přeložení drobná trhlinka, drobnější úbytek v levém dolním rohu, na pravém okraji natržen cca 3cm, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na VŠUP v Brně

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jindřich Čech

    (1946)

    Čajkovskij

    Položka č.: 364

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    Plánované ukončení: 24. 06. 2024 15:13

    filmový plakát, formát A3 (42x30 cm), 1970, r. I. Talankij, výborný stav, nepřeložen, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na VŠUP v Brně

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jindřich Čech

    (1946)

    Mrtvá sezóna

    Položka č.: 365

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    Plánované ukončení: 24. 06. 2024 15:14

    filmový plakát, formát A3 (42x30 cm), r. S. Kuliš, 1970, drobná stopa po přeložení, jinak velmi dobrý stav , Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na VŠUP v Brně

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Miloslav Disman

    (1947)

    Plavení hříbat

    Položka č.: 366

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 24. 06. 2024 15:15

    filmový plakát, formát A3 (42x30 cm), r. H. Bočan, 1984, papír s přesahem (neoříznut), velmi dobrý stav, nepřeložen , Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Miloslav Disman

    (1947)

    Poslední vlak z Gun Hillu

    Položka č.: 367

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    Plánované ukončení: 24. 06. 2024 15:16

    filmový plakát, formát A3 (42x30 cm), 1974, r. J. Sturges, výborný stav, nepřeložen, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Stanislav Duda

    (1921-2008)

    Poslední čtyřka

    Položka č.: 368

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 24. 06. 2024 15:17

    filmový plakát, formát A3 (42x30 cm), 1980, r. B. Nasčekin, velmi dobrý stav, nepřeložen, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen Umělecké besedy, skupiny Bilance, Unie výtvarných umělců a Asociace užité grafiky

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Stanislav Duda

    (1921-2008)

    Dva roky prázdnin

    Položka č.: 369

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    Plánované ukončení: 24. 06. 2024 15:18

    filmový plakát, formát A3 (42x30 cm), r. G. Grangier, 1976, lehce zkrabatělý papír při levém okraji, jinak dobrý stav, nepřeložen , Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen Umělecké besedy, skupiny Bilance, Unie výtvarných umělců a Asociace užité…

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Stanislav Duda

    (1921-2008)

    Nepřemožitelný bukanýr

    Položka č.: 370

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    Plánované ukončení: 24. 06. 2024 15:19

    filmový plakát, formát A3 (42x30 cm), r. J. Goldstone, 1977, drobné natržení při spodním okraji, jinak velmi dobrý stav, nepřeložen , Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen Umělecké besedy, skupiny Bilance, Unie výtvarných umělců a Asociace uži…

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Leopold Dvořák

    (1923)

    Mášenka a medvěd

    Položka č.: 371

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    Plánované ukončení: 24. 06. 2024 15:20

    filmový plakát, formát A3 (41 x 29 cm), 1967, r. R. Kočanov, stopa po přeložení, jinak velmi dobrý stav, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Martin Dyrynk

    (1941-2019)

    Válečná romance

    Položka č.: 372

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 24. 06. 2024 15:21

    filmový plakát, 42x30cm, 1984, r. P. Todorovskij, malý flíček při levém okraji, jinak velmi dobrý stav, nepřeložen, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Martin Dyrynk

    (1941-2019)

    Soukromý život

    Položka č.: 373

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 24. 06. 2024 15:22

    filmový plakát, formát A3 (42x30 cm), r. J. Rajzman, 1982, velmi dobrý stav, nepřeložen , Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Martin Dyrynk

    (1941-2019)

    Utonutí zakázáno

    Položka č.: 374

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 24. 06. 2024 15:23

    filmový plakát, formát A3 (42x30 cm), r. J. Granier-Deferre, 1989, velmi dobrý stav, nepřeložen , Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Martin Dyrynk

    (1941-2019)

    Poutníci

    Položka č.: 375

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 24. 06. 2024 15:24

    filmový plakát, formát A3 (42x30 cm), r. Z. Zaoral, 1988, velmi dobrý stav, nepřeložen , Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Martin Dyrynk

    (1941-2019)

    Rychlík 34

    Položka č.: 376

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 24. 06. 2024 15:25

    filmový plakát, formát A3 (42x30 cm), r. A. Maljukov, 1982, drobná stopa po přeložení, jinak velmi dobrý stav , Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Martin Dyrynk

    (1941-2019)

    Oběť

    Položka č.: 377

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    Plánované ukončení: 24. 06. 2024 15:26

    filmový plakát, formát A3 (42x30 cm), r. G. Dobray, 1984, velmi dobrý stav, patrná stopa po přeložení , Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Martin Dyrynk

    (1941-2019)

    Zbojnická válka

    Položka č.: 378

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    Plánované ukončení: 24. 06. 2024 15:27

    filmový plakát, formát A3 (42x30 cm), r. R. Gil, 1976, místy drobná pomačkání, jinak velmi dobrý stav, nepřeložen , Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Martin Dyrynk

    (1941-2019)

    Zvířata ve městě

    Položka č.: 379

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    Plánované ukončení: 24. 06. 2024 15:28

    filmový plakát, formát A3 (42x30 cm), r. V. Křístek, 1989, drobně pomačkané okraje, jinak velmi dobrý stav, nepřeložen , Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Olga Fischerová

    Svůj mezi cizími

    Položka č.: 380

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 24. 06. 2024 15:29

    filmový plakát, formát A3 (42x30 cm), r. N. Michalkov, 1978, stopa po přeložení, v levém horním růžku lehce ušpiněn, jinak velmi dobrý stav , Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Olga Fischerová

    Zbojnickou cestou

    Položka č.: 381

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    Plánované ukončení: 24. 06. 2024 15:30

    filmový plakát, formát A3 (42x30 cm), 1981, r. D. Cocea, velmi dobrý stav, nepřeložen, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaroslav Fišer

    (1919-2003)

    Bílé slunce pouště

    Položka č.: 382

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 24. 06. 2024 15:31

    filmový plakát, formát A3 (42x30 cm), 1971, r. V. Motýl, velmi dobrý stav, nepřeložen, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Blažíčka, C. Boudy a M. Salcmana na ČVUT v Praze, prof. J. Nováka na VŠUP tamtéž, člen skupiny Bilance

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaroslav Fišer

    (1919-2003)

    Všechno chci mít

    Položka č.: 383

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 24. 06. 2024 15:32

    filmový plakát, 42x30cm, 1979, r. B. Grigorjev, velmi dobrý stav, nepřeložen, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Blažíčka, C. Boudy a M. Salcmana na ČVUT v Praze, prof. J. Nováka na VŠUP tamtéž, člen skupiny Bilance

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaroslav Fišer

    (1919-2003)

    Příběh lásky a cti

    Položka č.: 384

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 24. 06. 2024 15:33

    filmový plakát, formát A3 (42x30 cm), r. O. Vávra, 1977, velmi dobrý stav, nepřeložen , Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Blažíčka, C. Boudy a M. Salcmana na ČVUT v Praze, prof. J. Nováka na VŠUP tamtéž, člen skupiny Bilance

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaroslav Fišer

    (1919-2003)

    Koně se také střílejí

    Položka č.: 385

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    Plánované ukončení: 24. 06. 2024 15:34

    filmový plakát, formát A3 (42x30 cm), 1974, r. S. Pollack, nepatrně otřepené okraje, mírna stopa po přeložení, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Blažíčka, C. Boudy a M. Salcmana na ČVUT v Praze, prof. J. Nováka na VŠUP tamtéž, člen skupiny Bilance

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaroslav Fišer

    (1919-2003)

    Nerovný zápas

    Položka č.: 386

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    Plánované ukončení: 24. 06. 2024 15:35

    filmový plakát, formát A3 (42x30 cm), r. J. Hough, 1984, výborný stav, nepřeloženo, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Blažíčka, C. Boudy a M. Salcmana na ČVUT v Praze, prof. J. Nováka na VŠUP tamtéž, člen skupiny Bilance

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaroslav Fišer

    (1919-2003)

    Bonnie a Clyde po italsku

    Položka č.: 387

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    Plánované ukončení: 24. 06. 2024 15:36

    filmový plakát, formát A3 (42x30 cm), r. Steno, 1984, stopa po přeložení, jinak velmi dobrý stav , Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Blažíčka, C. Boudy a M. Salcmana na ČVUT v Praze, prof. J. Nováka na VŠUP tamtéž, člen skupiny Bilance

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Flejšar

    (1922-2010)

    Oliver Twist

    Položka č.: 388

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 24. 06. 2024 15:37

    filmový plakát, formát A3 (42x30 cm), r. C. Donner, 1984, v rozích stopy po vpichu, jinak velmi dobrý stav, nepřeložen , Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Quido Fojtík

    (1926-1995)

    Tajný úkol

    Položka č.: 389

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    Plánované ukončení: 24. 06. 2024 15:38

    filmový plakát, formát A3 (42x30 cm), r. E. Keosajan, 1969, velmi dobrý stav, nepřeložen , Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Sychry na AVU v Praze, poté prof. C. Boudy, K. Lidického a M. Salcmana na PedF UK v Praze

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Dobroslav Foll

    (1922-1981)

    Hraběnka z Hongkongu

    Položka č.: 390

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 24. 06. 2024 15:39

    filmový plakát, formát A3 (42x30 cm), 1970, r. Ch. Chaplin, stopa po přeložení, v okrajích nepatrně opotřeben, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Nováka na VŠUP v Praze, člen skupiny Radar

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Dobroslav Foll

    (1922-1981)

    Řeknem si to příští léto

    Položka č.: 391

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 24. 06. 2024 15:40

    filmový plakát, formát A3 (42x30 cm), r. J. Matula, 1977, velmi dobrý stav, nepřeložen , Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Nováka na VŠUP v Praze, člen skupiny Radar

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Dobroslav Foll

    (1922-1981)

    Past na generála

    Položka č.: 392

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    Plánované ukončení: 24. 06. 2024 15:41

    filmový plakát, formát A3 (42x30 cm), 1972, r. M. Stamenkovič, stopa po přeložení, jinak velmi dobrý stav, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Nováka na VŠUP v Praze, člen skupiny Radar

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vojmír Frič

    (1948-1987)

    Kaskadér

    Položka č.: 393

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    Plánované ukončení: 24. 06. 2024 15:42

    filmový plakát, formát A3 (42x30 cm), r. I. Velčev, 1975, velmi dobrý stav, nepřeložen , Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. R. Vondráčka na AVU v Praze

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaromír Gal

    (1938)

    Senzační prázdniny

    Položka č.: 394

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 24. 06. 2024 15:43

    filmový plakát, formát A3 (42x30 cm), 1969, r. J. Girault, velmi dobrý stav, nepatrná stopa po přeložení, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Hoffmeistera na VŠUP v Praze, pracoval ve Studiu Jiřího Trnky

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaromír Gal

    (1938)

    Příčinu smrti neuvádět

    Položka č.: 395

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 24. 06. 2024 15:44

    filmový plakát, formát A3 (42x30 cm), 1969, r. J. Živanovič, velmi dobrý stav, nepřeložen, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Hoffmeistera na VŠUP v Praze, pracoval ve Studiu Jiřího Trnky

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Milan Grygar

    (1926)

    Luk královny Dorotky

    Položka č.: 396

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 24. 06. 2024 15:45

    filmový plakát, formát A3 (42x30 cm), 1971, r. J. Schmidt, stopa po přeložení - včetně protržení cca 2cm, mírná trhlinka na pravém okraji, dobrý stav, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Nováka a E. Filly na VŠUP v Praze, člen SVU Mánes, Svazu čsl. výtvarných umělců, Výtvarn…

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Milan Grygar

    (1926)

    Velký flám

    Položka č.: 397

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 24. 06. 2024 15:46

    filmový plakát, formát A3 (42x30 cm), 1987, r. G. Oury, velmi dobrý stav, nepřeložen, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Nováka a E. Filly na VŠUP v Praze, člen SVU Mánes, Svazu čsl. výtvarných umělců, Výtvarné skupiny Jiná geometrie a Tvůrčího kolektivu Index

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Milan Grygar

    (1926)

    Šlechtické hnízdo

    Položka č.: 398

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 24. 06. 2024 15:47

    filmový plakát, formát A3 (42x30 cm), 1969, r. A. Končalovskij, velmi dobrý stav, nepřeložen, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Nováka a E. Filly na VŠUP v Praze, člen SVU Mánes, Svazu čsl. výtvarných umělců, Výtvarné skupiny Jiná geometrie a Tvůrčího kolektivu Index

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Milan Grygar

    (1926)

    Devět kruhů pekla

    Položka č.: 399

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 24. 06. 2024 15:48

    filmový plakát, formát A3 (42x30 cm), 1987, r. M. Muchna, výborný stav, nepřeložen, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Nováka a E. Filly na VŠUP v Praze, člen SVU Mánes, Svazu čsl. výtvarných umělců, Výtvarné skupiny Jiná geometrie a Tvůrčího kolektivu Index

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: ID4**2 Historie příhozu

  • Milan Grygar

    (1926)

    Tichý společník

    Položka č.: 400

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 24. 06. 2024 15:49

    filmový plakát, formát A3 (42x30 cm), r. Z. Flídr, 1988, velmi dobrý stav, nepřeložen , Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Nováka a E. Filly na VŠUP v Praze, člen SVU Mánes, Svazu čsl. výtvarných umělců, Výtvarné skupiny Jiná geometrie a Tvůrčího kolektivu Index

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Milan Grygar

    (1926)

    Ženich

    Položka č.: 401

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 24. 06. 2024 15:50

    filmový plakát, formát A3 (42x30 cm), r. L. Vámos, 1983, velmi dobrý stav, nepřeložen , Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Nováka a E. Filly na VŠUP v Praze, člen SVU Mánes, Svazu čsl. výtvarných umělců, Výtvarné skupiny Jiná geometrie a Tvůrčího kolektivu Index

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Milan Grygar

    (1926)

    Haló, Taxi!

    Položka č.: 402

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 24. 06. 2024 15:51

    filmový plakát, formát A3 (42x30 cm), r. V. Radovanovič, 1984, velmi dobrý stav, nepřeložen , Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Nováka a E. Filly na VŠUP v Praze, člen SVU Mánes, Svazu čsl. výtvarných umělců, Výtvarné skupiny Jiná geometrie a Tvůrčího kolektivu Index

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Milan Grygar

    (1926)

    Zabou

    Položka č.: 403

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 24. 06. 2024 15:52

    filmový plakát, formát A3 (42x30 cm), 1989, r. H. Geis, velmi dobrý stav, nepřeložen, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Nováka a E. Filly na VŠUP v Praze, člen SVU Mánes, Svazu čsl. výtvarných umělců, Výtvarné skupiny Jiná geometrie a Tvůrčího kolektivu Index

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Milan Grygar

    (1926)

    Pan Tau

    Položka č.: 404

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    Plánované ukončení: 24. 06. 2024 15:53

    filmový plakát, formát A3 (42x30 cm), 1988, r. J. Polák, výborný stav, nepřeložen, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Nováka a E. Filly na VŠUP v Praze, člen SVU Mánes, Svazu čsl. výtvarných umělců, Výtvarné skupiny Jiná geometrie a Tvůrčího kolektivu Index

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Milan Grygar

    (1926)

    Čokoládoví čmuchalové

    Položka č.: 405

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    Plánované ukončení: 24. 06. 2024 15:54

    filmový plakát, formát A3 (42x30 cm), 1987, r. J. Menzel, velmi dobrý stav, nepřeložen, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Nováka a E. Filly na VŠUP v Praze, člen SVU Mánes, Svazu čsl. výtvarných umělců, Výtvarné skupiny Jiná geometrie a Tvůrčího kolektivu Index

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Milan Grygar

    (1926)

    Celnice

    Položka č.: 406

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    Plánované ukončení: 24. 06. 2024 15:55

    filmový plakát, formát A3 (42x30 cm), r. A. Muratov, 1983, nepatrná stopa po přeložení, jinak velmi dobrý stav , Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Nováka a E. Filly na VŠUP v Praze, člen SVU Mánes, Svazu čsl. výtvarných umělců, Výtvarné skupiny Jiná geometrie a Tvůrčího …

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Milan Grygar

    (1926)

    Vlak ke hvězdám

    Položka č.: 407

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    Plánované ukončení: 24. 06. 2024 15:56

    filmový plakát, formát A3 (42x30 cm), r. C. Diegues, 1989, velmi dobrý stav, nepřeložen , Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Nováka a E. Filly na VŠUP v Praze, člen SVU Mánes, Svazu čsl. výtvarných umělců, Výtvarné skupiny Jiná geometrie a Tvůrčího kolektivu Index

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Petr Hampl

    (1943)

    To nejlepší z Laurela a Hardyho

    Položka č.: 408

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    Plánované ukončení: 24. 06. 2024 15:57

    filmový plakát, formát A3 (42x30 cm), 1978, drobné poškození v pravém horním rohu, v růžcích stopy po vpichu, jinak velmi dobrý stav, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Tittelbacha a L. Čepeláka na AVU v Praze, člen Asociace restaurátorů a Asociace volné grafiky

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

Instagram

Facebook