-
Martin Šárovec
(1977)
Album 38
Položka č.: 211Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)
Plánované ukončení: 25. 06. 2024 18:30
olej, plátno, 2017, 110 x 80 cm, sign. na zadní straně Mšárovec 17, rám, Martin Šárovec je současný český malíř, absolvent DAMU a VŠUP. Šárovcova malba spojuje dvě tradice: vychází z české expresionistické školy počátku 20. století a obohacuje ji o osobitou reflexi tzv. české grotesky 70. a 80. let …
Aktuální cena: 6.000 CZK (250 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Záboj Bohuslav Kuľhavý
(1937-2023)
Noc
Položka č.: 212Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Plánované ukončení: 25. 06. 2024 18:31
olej, karton, 1974, 23 x 23 cm, sign. LD Zkuľhavý, rám, na zadní straně popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Veronika Rejfířová
Noční rej
Položka č.: 214Vyvolávací cena: 6.700 CZK (280 €)
Plánované ukončení: 25. 06. 2024 18:33
akryl, plátno, 2022, 70 x 100 cm, sign. vzadu Rejfířová, klínový rám, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 6.700 CZK (280 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Irena Makoveeva
(1954)
Slepice Rjaba
Položka č.: 215Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 25. 06. 2024 18:34
suchá jehla, akvarelová tužka, 2007, 29,7 x 40 cm, sign. PD Makoveeva I. 2007, č. 6/100, značeno v desce 2007 MИ, v papíře mimo tisk vodotiskové razítko Fabriano, lehce zažloutlý a ohmataný papír, mimo tisk mírně zašpiněné, rožky odřené, na několika místech mírně natržený papír, na zadní straně lepe…
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Irena Makoveeva
(1954)
Štvanice
Položka č.: 216Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 25. 06. 2024 18:35
suchá jehla, 2001, 15,6 x 22,3 cm, sign. PD Makoveeva I. 2001, č. 54/70, značeno v desce M 2001 И, v papíře mimo tisk vodotiskové razítko Fabriano, papír mírně ohmataný, rožky lehce ohnuté, horní okraj na zadní straně podlepený lepenkou, lehce ušpiněný mimo tisk, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at …
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Irena Makoveeva
(1954)
Koza
Položka č.: 217Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 25. 06. 2024 18:36
suchá jehla, 2003, 20,7 x 24,3 cm, sign. PD Makoveeva I. 2003, značeno v desce M 2003 И, v papíře mimo tisk vodotiskové razítko Fabriano, papír mírně ohmataný, rožky lehce ohnuté, horní okraj na zadní straně podlepený lepenkou, lehce ušpiněný mimo tisk, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
David Apacidis
(2003)
Mord
Položka č.: 218Vyvolávací cena: 4.800 CZK (200 €)
Plánované ukončení: 25. 06. 2024 18:37
akryl, sprejové barvy, 2023, 100 x 69,7 cm, sign. PD Api, inspirací pro tento obraz, stejně jako pro celou tuto sérii, byla kniha Na západní frontě klid od Ericha Maria Remarquea, kterou prozkoumával mladý malíř David Apacidis. Obraz reflektuje hrůzy války a zároveň melancholii po obětech, které při…
Aktuální cena: 4.800 CZK (200 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
David Apacidis
(2003)
Vlny lidskosti
Položka č.: 219Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)
Plánované ukončení: 25. 06. 2024 18:38
akryl, sprejové barvy, 2023, 100 x 70 cm, sign. PD Api, Nabízený obraz, stejně předchozí, je inspirován knihou Na západní frontě klid od Ericha Maria Remarquea. Ve spodní části obrazu se nám otevírá pohled na frontu, která je zde vyobrazena jako klidná mořská hladina. Avšak jak dlouho tento klid pot…
Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
K. Kotrba
Konstantin Karenin a Karel Gott
Položka č.: 220Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 25. 06. 2024 18:39
tuš, papír, 1982, 19 x 28 cm, sign. LD K.Kotrba, neurčený autor, mírně zažloutlý papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Gift to Beatles
Položka č.: 221Vyvolávací cena: 12.000 CZK (500 €)
Plánované ukončení: 25. 06. 2024 18:40
tisk, koláž, 2013, 77 x 110 cm, sign. vzadu, adjustováno v plexiskle, č. 7
Aktuální cena: 12.000 CZK (500 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ramon Moscardó
(1953)
Na Karlově mostě
Položka č.: 222Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)
Plánované ukončení: 25. 06. 2024 18:41
kombinovaná technika, papír, 46 x 61 cm, sign. PD Moscardó, rám, na rámu drobné oděrky, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Matěj Motyčka
(1960)
Kabaret
Položka č.: 223Vyvolávací cena: 5.500 CZK (230 €)
Plánované ukončení: 25. 06. 2024 18:42
kombinovaná technika, 76,5 x 57,5 cm, sign. PD Motyčka, rám, Matěj Motyčka je rodilý Moravan, vyrůstal v hudební rodině a již od útlého věku se věnoval hudbě. Působil v několika kapelách na Moravě a později v Praze. Svůj život zasvětil skládání písní, malbě a cestování. Absolvoval uměleckou školu a…
Aktuální cena: 5.500 CZK (230 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Zdeněk Seydl
(1916-1978)
Herec, který kdysi hrával Romea
Položka č.: 224Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 25. 06. 2024 18:43
dřevoryt, 34,5 x 24 cm, sign. PD Seydl, levý dolní roh ohnutý, žák prof. J. Konůpka na Státní grafické škole v Praze a F. Kysely na VŠUP tamtéž, člen SČUG Hollar, Umělecké besedy a skupiny Sedm v říjnu
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jacek K. Zielinsky
(1943)
Torzo
Položka č.: 225Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Plánované ukončení: 25. 06. 2024 18:44
mezzotinta, 1982, 29,5 x 19,5 cm, sign. PD Jacek K. Zielinsky 1982, č. 40/50, na papíře skrny, pravý dolní kraj ohnutý
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Veronika Psotková
(1981)
Esence
Položka č.: 226Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)
Plánované ukončení: 25. 06. 2024 18:45
litografie, 2021, 35 x 49 cm, sign. Veronika Psotková 2021, č. 21/70
Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Andrzej Pietsch
(1932-2010)
Krakov
Položka č.: 229Vyvolávací cena: 1.800 CZK (75 €)
Plánované ukončení: 25. 06. 2024 18:48
lept, 1965, 36,3 x 104 cm, rám, č. 11/30, Lept podle původní veduty J. Houfnagela z roku 1613, rám je místy lehce poškrábaný, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 1.800 CZK (75 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Scarlet Nikolská
(1949)
Rybář
Položka č.: 230Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
Plánované ukončení: 25. 06. 2024 18:49
lept, akvatinta, 1993, 23,8 x 17,8 cm, sign. DU Scarlet Nikolská 1993, č. 3/29, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Radana Jařabáčová
(1957)
Kouzelník
Položka č.: 231Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
Plánované ukončení: 25. 06. 2024 18:50
mezzotinta, kombinovaná technika, 1991, 26,7 x 19,5 cm, sign. PD R. Jařabáčová 91, č. 34/60, Radana Jařabáčová absolvovala AVU v Praze v ateliéru grafiky prof. Ladislava Čepeláka. Její umělecká tvorba zahrnuje grafiku, ilustraci, textilní design a šperky. Pravidelně se účastní výstav jak v České rep…
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jitka Bezúrová
(1958)
Očami vplávalo do mňa detstvo
Položka č.: 232Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 25. 06. 2024 18:51
lept, 1987, 32,3 x 24,3 cm, sign. PD J. Bezúrová 1987, rám, č. 8/18, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Svolinský
(1896-1986 )
Sonet bez názvu
Položka č.: 233Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 25. 06. 2024 18:52
litografie, 46,6 x 30,2 cm, sign. LD KSvolinský, rám, č. 17/200, vodoznak Lyra Pragensis, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Š. Zálešáka, B. Kafky a F. Kysely na UMPRUM v Praze, člen a čestný člen SČUG Hollar, člen SVU Mánes
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Dieter Eckert
(1942)
Toskánsko II
Položka č.: 234Vyvolávací cena: 850 CZK (36 €)
Plánované ukončení: 25. 06. 2024 18:53
litografie, 53,5 x 75 cm, sign. PD D. Eckert, č. 92/99
Aktuální cena: 850 CZK (36 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Dieter Eckert
(1942)
Toskánsko III
Položka č.: 235Vyvolávací cena: 850 CZK (36 €)
Plánované ukončení: 25. 06. 2024 18:54
litografie, 53,5 x 75 cm, sign. PD D. Eckert, E. A.
Aktuální cena: 850 CZK (36 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Roman Karpaš
(1951)
Mosty
Položka č.: 236Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
Plánované ukončení: 25. 06. 2024 18:55
lept, kombinovaná technika, papír, 1993, 72,7 x 45,7 cm, sign. PD Karpaš 93, č. 5/20, Antikvariát Ostrovní, žák prof. C. Boudy a K. Šmída na PedF UK v Praze, člen Liberecké unie výtvarných umělců a Asociace volné grafiky při UVU v Praze
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Wena Wona
Marylin
Položka č.: 237Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)
Plánované ukončení: 25. 06. 2024 18:56
serigrafie, 2023, 43,5 x 32 cm, sign. PD Wona Wena 2023, č. 19/100
Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
František Dostál
(1938-2022)
Ze souboru Psí příběhy
Položka č.: 238Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 25. 06. 2024 18:57
bromostříbrná fotografie, 26 x 36 cm, sign. a popsáno na zadní straně, Antikvariát Dlážděná, studium na Střední průmyslové škole strojnické v Praze, člen fotoskupiny Město a Svazu českých fotografů
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
František Dostál
(1938-2022)
Praha - Vyšehrad
Položka č.: 239Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 25. 06. 2024 18:58
bromostříbrná fotografie, 27,5 x 37,5 cm, sign. a popsáno na zadní straně, Antikvariát Dlážděná, studium na Střední průmyslové škole strojnické v Praze, člen fotoskupiny Město a Svazu českých fotografů
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
František Dostál
(1938-2022)
Bez názvu
Položka č.: 240Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 25. 06. 2024 18:59
bromostříbrná fotografie, 27 x 37,5 cm, sign. a popsáno na zadní straně, Antikvariát Dlážděná, studium na Střední průmyslové škole strojnické v Praze, člen fotoskupiny Město a Svazu českých fotografů
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
František Dostál
(1938-2022)
Z cyklu Pražské příběhy (Miroslav Paleček)
Položka č.: 241Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 25. 06. 2024 19:00
bromostříbrná fotografie, 37,5 x 27 cm, sign. a popsáno na zadní straně, Antikvariát Dlážděná, studium na Střední průmyslové škole strojnické v Praze, člen fotoskupiny Město a Svazu českých fotografů
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
František Dostál
(1938-2022)
Ze souboru Letní lidé
Položka č.: 242Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 25. 06. 2024 19:01
bromostříbrná fotografie, 1968-1990, 26,5 x 36,5 cm, sign. na zadní straně František Dostál, papírová pasparta bez skla, Antikvariát Dlážděná, studium na Střední průmyslové škole strojnické v Praze, člen fotoskupiny Město a Svazu českých fotografů
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Igor Malijevský
(1970)
Brána, Budapešť 2006
Položka č.: 243Vyvolávací cena: 27.000 CZK (1.125 €)
Plánované ukončení: 25. 06. 2024 19:02
autorská bromostříbrná zvětšenina na matném papíře, tónováno selenem, 2006, 43,5 x 55 cm, sign. PD monogr., ediční číslo 1/3, autorské razítko na rubu
Aktuální cena: 27.000 CZK (1.125 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Michal Macků
(1963)
Uhlotisk
Položka č.: 244Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)
Plánované ukončení: 25. 06. 2024 19:03
uhlotisk, kolem roku 2000, 23 x 29 cm, sign. PD Mmacků, PD slepotiskové razítko Michal Macků, rám, č. 6/1, Michal Macků se narodil 17. dubna 1963 v Bruntále. Studoval na Fakultě technologické Polytechnického institutu v Brně a následně dokončil Institut umělecké fotografie v Praze v roce 1989. Je zn…
Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vilém Reichmann
(1908-1991)
Arboglyfy
Položka č.: 245Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)
Plánované ukončení: 25. 06. 2024 19:04
bromostříbrná fotografie, 1978, 40 x 30 cm, sign. na zadní straně Vilém Reichmann, na zadní straně popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná, člen skupiny RA, DOFO a Q
Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Václav Jirásek
(1965-2004)
Těhotná
Položka č.: 246Vyvolávací cena: 8.000 CZK (334 €)
Plánované ukončení: 25. 06. 2024 19:05
bromostříbrný kontakt, 90. léta, 39,7 x 30,3 cm, člen skupiny Bratrstvo, na zadní straně razítko Wannieck Gallery a evidenční číslo JiV 1524, autorova raná práce, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Načeradského na AVU v Praze, člen skupiny Bratrstvo
Aktuální cena: 8.000 CZK (334 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Tereza Vlčková
(1983)
Z cyklu TWO (fotografie č.3)
Položka č.: 247Vyvolávací cena: 15.000 CZK (625 €)
Plánované ukončení: 25. 06. 2024 19:06
barevná fotografie, 2009, 91 x 91 cm, sign. vzadu Tereza Vlčková 2009, č. 3/15, vzadu popsáno, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 15.000 CZK (625 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Saudek
(1935)
Sestry (Sisters #852/2)
Položka č.: 248Vyvolávací cena: 28.000 CZK (1.167 €)
Plánované ukončení: 25. 06. 2024 19:07
kolorovaná fotografie, 40,5 x 29,7 cm, sign. PD Jan Saudek, dole popsáno autorem, shlédnuto a ověřeno autorem, český umělecký fotograf, malíř a spisovatel. Patří mezi nejznámější české umělecké fotografy. Jeho práce ovlivnila celosvětovou fotografii. Jedním z příkladů je jeho originální nápad vyfoti…
Aktuální cena: 28.000 CZK (1.167 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Saudek
(1935)
Children #1903
Položka č.: 249Vyvolávací cena: 28.000 CZK (1.167 €)
Plánované ukončení: 25. 06. 2024 19:08
kolorovaná fotografie, 38,3 x 30,2 cm, sign. PD Jan Saudek, dole popsáno autorem, shlédnuto a ověřeno autorem, český umělecký fotograf, malíř a spisovatel. Patří mezi nejznámější české umělecké fotografy. Jeho práce ovlivnila celosvětovou fotografii. Jedním z příkladů je jeho originální nápad vyfoti…
Aktuální cena: 28.000 CZK (1.167 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
André Masson
(1896-1987)
Galerie Louise Leiris 80 dessins 1992 - 1960
Položka č.: 250Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
Plánované ukončení: 25. 06. 2024 19:09
litografický plakát k výstavě, 1960, 67 x 48,5 cm, značeno DU MOURLOT - IMP, plakát k výstavě 80-ti kreseb André Massona 26. října - 26. listopadu 1960, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Marino Marini
(1901-1980)
Jahrhunderthalle Bilder aus seinem Atelier
Položka č.: 251Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 25. 06. 2024 19:10
plakát k výstavě, 1980, 70 x 50 cm, plakát k výstavě Obrazy z ateliéru 14. září - 19. října 1980, plakát nalepen na kartonu, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Eugene de Kermadec
(1899-1976)
Galerie Louise Leiris
Položka č.: 252Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 25. 06. 2024 19:11
litografický plakát k výstavě, 1957, 68 x 49,5 cm, značenp PD MOURLOT - PARIS, plakát k výstavě 29. listopadu - 21. prosince 1957, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
.
Plakát pivovaru Löwenbräu-Baienfurt
Položka č.: 253Vyvolávací cena: 15.000 CZK (625 €)
Plánované ukončení: 25. 06. 2024 19:12
plakát, litografie, 89 x 48,5 cm, rám, plakát k dnes již neexistujícímu pivovaru v městě Baienfurt poblíž Ravensburgu v Bavorsku. Pivovar byl založen v roce 1775 a ukončil svou činnost v roce 1975. Plakát vznikl přibližně v roce 1910 a je provedený v dobovém secesním duchu, přeloženo
Aktuální cena: 15.000 CZK (625 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Weiss
Pivo, víno, slivovice - havarie - nemocnice
Položka č.: 254Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 25. 06. 2024 19:13
osvětový plakát, 1959, 28,5 x 82 cm, značeno LD Weiss, Vydal Ústřední ústav zdravotní osvěty Praha 1959, při okrajích mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Koudelka
(1938)
Alfred de Musset: Lorenzaccio
Položka č.: 255Vyvolávací cena: 15.000 CZK (625 €)
Plánované ukončení: 25. 06. 2024 19:14
bromostříbrná fotografie, přelom 60. a 70. let, 30 x 24,5 cm, na zadní straně razítko Copyright Josef Koudelka Praha 3 Pospíšilova 4 Czechoslovakia, Divadlo za branou, režie O. Krejča, mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 15.000 CZK (625 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Michal Hendrych
(1948)
Romeo, Julie a tma
Položka č.: 351Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 24. 06. 2024 15:00
filmový plakát, formát A3 (42x30 cm), 1989, r. J. Weiss, výborný stav, nepřeložen, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vladimír Benetka
(1935)
Otrokyně lásky
Položka č.: 352Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 24. 06. 2024 15:01
filmový plakát, 42x30cm, 1976, r. N. Michalkov, velmi dobrý stav, nepřeložen, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vladimír Benetka
(1935)
Atentát v Paříži
Položka č.: 353Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 24. 06. 2024 15:02
filmový plakát, 42x30cm, 1973, r. Y. Boisset, velmi dobrý stav, nepatrná stopa po přeložení, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vladimír Benetka
(1935)
Král’ krysa
Položka č.: 354Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 24. 06. 2024 15:03
filmový plakát, formát A3 (42x30 cm), r. B. Forbes, 1975, při okrajích uprostřed a v levém dolním růžku poškozený papír, jinak dobrý stav , Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Václav Bláha
(1922-2021)
Událost ve čtverci 36-80
Položka č.: 355Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 24. 06. 2024 15:04
filmový plakát, formát A3 (42x30 cm), r. M. Tumanišvili, 1983, stopa po přeložení, jinak velmi dobrý stav , Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Naděžda Bláhová
(1926)
Ruce vzhůru!
Položka č.: 356Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 24. 06. 2024 15:05
filmový plakát, formát A3 (42x30 cm), r. G. Lorente, 1975, stopa po přeložení a drobné ušpiněný v levé části uprostřed, jinak dobrý stav , Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. K. Svolinského a K. Miléna na VŠUP v Praze
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Sylvie Budská
Spiklenci ze starého mlýna
Položka č.: 357Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 24. 06. 2024 15:06
filmový plakát, formát A3 (42x30 cm), r. V. Tadej, 1971, velmi dobrý stav, nepřeložen , Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Julia Buková
Černý hřebec
Položka č.: 358Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 24. 06. 2024 15:07
filmový plakát, formát A3 (42x30 cm), r. C. Ballard, 1979, v rozích sotva znatelné stopy po vpichu, jinak velmi dobrý stav, nepřeložen , Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jindřich Čech
(1946)
Waterloo
Položka č.: 359Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 24. 06. 2024 15:08
filmový plakát, formát A3 (42x30 cm), 1971, r. S. Bondarčuk, velmi dobrý stav, nepřeložen, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na VŠUP v Brně
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jindřich Čech
(1946)
Přehlídka filmů Jiřího Trnky
Položka č.: 360Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 24. 06. 2024 15:09
filmový plakát, 42x30cm, 1971, r. J. Trnka, stopa po přeložení, mírně ohnuté růžky, na pravém okraji v místě přeložení natržen, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na VŠUP v Brně
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jindřich Čech
(1946)
Kaňon samé zlato
Položka č.: 361Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 24. 06. 2024 15:10
filmový plakát, formát A3 (42x30 cm), 1969, r. E. Krumbachová, nepatrná stopa po přeložení, v horních růžcích stopy po vpichu, jinak velmi dobrý stav, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na VŠUP v Brně
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jindřich Čech
(1946)
Běloruské nádraží
Položka č.: 362Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 24. 06. 2024 15:11
filmový plakát, formát A3 (42x30 cm), r. A. Smirnov, 1971, velmi dobrý stav, nepřeložen , Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na VŠUP v Brně
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jindřich Čech
(1946)
Waterloo
Položka č.: 363Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 24. 06. 2024 15:12
filmový plakát, formát A1 (84x60 cm), 1971, r. S. Bondarčuk, složen do formátu A3 - uprostřed v místě přeložení drobná trhlinka, drobnější úbytek v levém dolním rohu, na pravém okraji natržen cca 3cm, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na VŠUP v Brně
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jindřich Čech
(1946)
Čajkovskij
Položka č.: 364Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 24. 06. 2024 15:13
filmový plakát, formát A3 (42x30 cm), 1970, r. I. Talankij, výborný stav, nepřeložen, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na VŠUP v Brně
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jindřich Čech
(1946)
Mrtvá sezóna
Položka č.: 365Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 24. 06. 2024 15:14
filmový plakát, formát A3 (42x30 cm), r. S. Kuliš, 1970, drobná stopa po přeložení, jinak velmi dobrý stav , Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na VŠUP v Brně
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Miloslav Disman
(1947)
Plavení hříbat
Položka č.: 366Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 24. 06. 2024 15:15
filmový plakát, formát A3 (42x30 cm), r. H. Bočan, 1984, papír s přesahem (neoříznut), velmi dobrý stav, nepřeložen , Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Miloslav Disman
(1947)
Poslední vlak z Gun Hillu
Položka č.: 367Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 24. 06. 2024 15:16
filmový plakát, formát A3 (42x30 cm), 1974, r. J. Sturges, výborný stav, nepřeložen, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Stanislav Duda
(1921-2008)
Poslední čtyřka
Položka č.: 368Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 24. 06. 2024 15:17
filmový plakát, formát A3 (42x30 cm), 1980, r. B. Nasčekin, velmi dobrý stav, nepřeložen, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen Umělecké besedy, skupiny Bilance, Unie výtvarných umělců a Asociace užité grafiky
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Stanislav Duda
(1921-2008)
Dva roky prázdnin
Položka č.: 369Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 24. 06. 2024 15:18
filmový plakát, formát A3 (42x30 cm), r. G. Grangier, 1976, lehce zkrabatělý papír při levém okraji, jinak dobrý stav, nepřeložen , Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen Umělecké besedy, skupiny Bilance, Unie výtvarných umělců a Asociace užité…
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Stanislav Duda
(1921-2008)
Nepřemožitelný bukanýr
Položka č.: 370Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 24. 06. 2024 15:19
filmový plakát, formát A3 (42x30 cm), r. J. Goldstone, 1977, drobné natržení při spodním okraji, jinak velmi dobrý stav, nepřeložen , Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen Umělecké besedy, skupiny Bilance, Unie výtvarných umělců a Asociace uži…
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Leopold Dvořák
(1923)
Mášenka a medvěd
Položka č.: 371Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 24. 06. 2024 15:20
filmový plakát, formát A3 (41 x 29 cm), 1967, r. R. Kočanov, stopa po přeložení, jinak velmi dobrý stav, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Martin Dyrynk
(1941-2019)
Válečná romance
Položka č.: 372Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 24. 06. 2024 15:21
filmový plakát, 42x30cm, 1984, r. P. Todorovskij, malý flíček při levém okraji, jinak velmi dobrý stav, nepřeložen, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Martin Dyrynk
(1941-2019)
Soukromý život
Položka č.: 373Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 24. 06. 2024 15:22
filmový plakát, formát A3 (42x30 cm), r. J. Rajzman, 1982, velmi dobrý stav, nepřeložen , Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Martin Dyrynk
(1941-2019)
Utonutí zakázáno
Položka č.: 374Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 24. 06. 2024 15:23
filmový plakát, formát A3 (42x30 cm), r. J. Granier-Deferre, 1989, velmi dobrý stav, nepřeložen , Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Martin Dyrynk
(1941-2019)
Poutníci
Položka č.: 375Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 24. 06. 2024 15:24
filmový plakát, formát A3 (42x30 cm), r. Z. Zaoral, 1988, velmi dobrý stav, nepřeložen , Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Martin Dyrynk
(1941-2019)
Rychlík 34
Položka č.: 376Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 24. 06. 2024 15:25
filmový plakát, formát A3 (42x30 cm), r. A. Maljukov, 1982, drobná stopa po přeložení, jinak velmi dobrý stav , Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Martin Dyrynk
(1941-2019)
Oběť
Položka č.: 377Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 24. 06. 2024 15:26
filmový plakát, formát A3 (42x30 cm), r. G. Dobray, 1984, velmi dobrý stav, patrná stopa po přeložení , Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Martin Dyrynk
(1941-2019)
Zbojnická válka
Položka č.: 378Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 24. 06. 2024 15:27
filmový plakát, formát A3 (42x30 cm), r. R. Gil, 1976, místy drobná pomačkání, jinak velmi dobrý stav, nepřeložen , Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Martin Dyrynk
(1941-2019)
Zvířata ve městě
Položka č.: 379Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 24. 06. 2024 15:28
filmový plakát, formát A3 (42x30 cm), r. V. Křístek, 1989, drobně pomačkané okraje, jinak velmi dobrý stav, nepřeložen , Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Olga Fischerová
Svůj mezi cizími
Položka č.: 380Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 24. 06. 2024 15:29
filmový plakát, formát A3 (42x30 cm), r. N. Michalkov, 1978, stopa po přeložení, v levém horním růžku lehce ušpiněn, jinak velmi dobrý stav , Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Olga Fischerová
Zbojnickou cestou
Položka č.: 381Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 24. 06. 2024 15:30
filmový plakát, formát A3 (42x30 cm), 1981, r. D. Cocea, velmi dobrý stav, nepřeložen, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jaroslav Fišer
(1919-2003)
Bílé slunce pouště
Položka č.: 382Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 24. 06. 2024 15:31
filmový plakát, formát A3 (42x30 cm), 1971, r. V. Motýl, velmi dobrý stav, nepřeložen, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Blažíčka, C. Boudy a M. Salcmana na ČVUT v Praze, prof. J. Nováka na VŠUP tamtéž, člen skupiny Bilance
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jaroslav Fišer
(1919-2003)
Všechno chci mít
Položka č.: 383Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 24. 06. 2024 15:32
filmový plakát, 42x30cm, 1979, r. B. Grigorjev, velmi dobrý stav, nepřeložen, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Blažíčka, C. Boudy a M. Salcmana na ČVUT v Praze, prof. J. Nováka na VŠUP tamtéž, člen skupiny Bilance
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jaroslav Fišer
(1919-2003)
Příběh lásky a cti
Položka č.: 384Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 24. 06. 2024 15:33
filmový plakát, formát A3 (42x30 cm), r. O. Vávra, 1977, velmi dobrý stav, nepřeložen , Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Blažíčka, C. Boudy a M. Salcmana na ČVUT v Praze, prof. J. Nováka na VŠUP tamtéž, člen skupiny Bilance
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jaroslav Fišer
(1919-2003)
Koně se také střílejí
Položka č.: 385Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 24. 06. 2024 15:34
filmový plakát, formát A3 (42x30 cm), 1974, r. S. Pollack, nepatrně otřepené okraje, mírna stopa po přeložení, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Blažíčka, C. Boudy a M. Salcmana na ČVUT v Praze, prof. J. Nováka na VŠUP tamtéž, člen skupiny Bilance
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jaroslav Fišer
(1919-2003)
Nerovný zápas
Položka č.: 386Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 24. 06. 2024 15:35
filmový plakát, formát A3 (42x30 cm), r. J. Hough, 1984, výborný stav, nepřeloženo, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Blažíčka, C. Boudy a M. Salcmana na ČVUT v Praze, prof. J. Nováka na VŠUP tamtéž, člen skupiny Bilance
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jaroslav Fišer
(1919-2003)
Bonnie a Clyde po italsku
Položka č.: 387Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 24. 06. 2024 15:36
filmový plakát, formát A3 (42x30 cm), r. Steno, 1984, stopa po přeložení, jinak velmi dobrý stav , Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Blažíčka, C. Boudy a M. Salcmana na ČVUT v Praze, prof. J. Nováka na VŠUP tamtéž, člen skupiny Bilance
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Flejšar
(1922-2010)
Oliver Twist
Položka č.: 388Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 24. 06. 2024 15:37
filmový plakát, formát A3 (42x30 cm), r. C. Donner, 1984, v rozích stopy po vpichu, jinak velmi dobrý stav, nepřeložen , Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Quido Fojtík
(1926-1995)
Tajný úkol
Položka č.: 389Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 24. 06. 2024 15:38
filmový plakát, formát A3 (42x30 cm), r. E. Keosajan, 1969, velmi dobrý stav, nepřeložen , Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Sychry na AVU v Praze, poté prof. C. Boudy, K. Lidického a M. Salcmana na PedF UK v Praze
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Dobroslav Foll
(1922-1981)
Hraběnka z Hongkongu
Položka č.: 390Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 24. 06. 2024 15:39
filmový plakát, formát A3 (42x30 cm), 1970, r. Ch. Chaplin, stopa po přeložení, v okrajích nepatrně opotřeben, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Nováka na VŠUP v Praze, člen skupiny Radar
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Dobroslav Foll
(1922-1981)
Řeknem si to příští léto
Položka č.: 391Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 24. 06. 2024 15:40
filmový plakát, formát A3 (42x30 cm), r. J. Matula, 1977, velmi dobrý stav, nepřeložen , Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Nováka na VŠUP v Praze, člen skupiny Radar
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Dobroslav Foll
(1922-1981)
Past na generála
Položka č.: 392Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 24. 06. 2024 15:41
filmový plakát, formát A3 (42x30 cm), 1972, r. M. Stamenkovič, stopa po přeložení, jinak velmi dobrý stav, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Nováka na VŠUP v Praze, člen skupiny Radar
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vojmír Frič
(1948-1987)
Kaskadér
Položka č.: 393Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 24. 06. 2024 15:42
filmový plakát, formát A3 (42x30 cm), r. I. Velčev, 1975, velmi dobrý stav, nepřeložen , Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. R. Vondráčka na AVU v Praze
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jaromír Gal
(1938)
Senzační prázdniny
Položka č.: 394Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 24. 06. 2024 15:43
filmový plakát, formát A3 (42x30 cm), 1969, r. J. Girault, velmi dobrý stav, nepatrná stopa po přeložení, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Hoffmeistera na VŠUP v Praze, pracoval ve Studiu Jiřího Trnky
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jaromír Gal
(1938)
Příčinu smrti neuvádět
Položka č.: 395Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 24. 06. 2024 15:44
filmový plakát, formát A3 (42x30 cm), 1969, r. J. Živanovič, velmi dobrý stav, nepřeložen, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Hoffmeistera na VŠUP v Praze, pracoval ve Studiu Jiřího Trnky
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Milan Grygar
(1926)
Luk královny Dorotky
Položka č.: 396Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 24. 06. 2024 15:45
filmový plakát, formát A3 (42x30 cm), 1971, r. J. Schmidt, stopa po přeložení - včetně protržení cca 2cm, mírná trhlinka na pravém okraji, dobrý stav, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Nováka a E. Filly na VŠUP v Praze, člen SVU Mánes, Svazu čsl. výtvarných umělců, Výtvarn…
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Milan Grygar
(1926)
Velký flám
Položka č.: 397Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 24. 06. 2024 15:46
filmový plakát, formát A3 (42x30 cm), 1987, r. G. Oury, velmi dobrý stav, nepřeložen, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Nováka a E. Filly na VŠUP v Praze, člen SVU Mánes, Svazu čsl. výtvarných umělců, Výtvarné skupiny Jiná geometrie a Tvůrčího kolektivu Index
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Milan Grygar
(1926)
Šlechtické hnízdo
Položka č.: 398Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 24. 06. 2024 15:47
filmový plakát, formát A3 (42x30 cm), 1969, r. A. Končalovskij, velmi dobrý stav, nepřeložen, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Nováka a E. Filly na VŠUP v Praze, člen SVU Mánes, Svazu čsl. výtvarných umělců, Výtvarné skupiny Jiná geometrie a Tvůrčího kolektivu Index
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Milan Grygar
(1926)
Devět kruhů pekla
Položka č.: 399Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 24. 06. 2024 15:48
filmový plakát, formát A3 (42x30 cm), 1987, r. M. Muchna, výborný stav, nepřeložen, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Nováka a E. Filly na VŠUP v Praze, člen SVU Mánes, Svazu čsl. výtvarných umělců, Výtvarné skupiny Jiná geometrie a Tvůrčího kolektivu Index
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: ID4**2 Historie příhozu
-
Milan Grygar
(1926)
Tichý společník
Položka č.: 400Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 24. 06. 2024 15:49
filmový plakát, formát A3 (42x30 cm), r. Z. Flídr, 1988, velmi dobrý stav, nepřeložen , Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Nováka a E. Filly na VŠUP v Praze, člen SVU Mánes, Svazu čsl. výtvarných umělců, Výtvarné skupiny Jiná geometrie a Tvůrčího kolektivu Index
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Milan Grygar
(1926)
Ženich
Položka č.: 401Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 24. 06. 2024 15:50
filmový plakát, formát A3 (42x30 cm), r. L. Vámos, 1983, velmi dobrý stav, nepřeložen , Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Nováka a E. Filly na VŠUP v Praze, člen SVU Mánes, Svazu čsl. výtvarných umělců, Výtvarné skupiny Jiná geometrie a Tvůrčího kolektivu Index
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Milan Grygar
(1926)
Haló, Taxi!
Položka č.: 402Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 24. 06. 2024 15:51
filmový plakát, formát A3 (42x30 cm), r. V. Radovanovič, 1984, velmi dobrý stav, nepřeložen , Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Nováka a E. Filly na VŠUP v Praze, člen SVU Mánes, Svazu čsl. výtvarných umělců, Výtvarné skupiny Jiná geometrie a Tvůrčího kolektivu Index
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Milan Grygar
(1926)
Zabou
Položka č.: 403Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 24. 06. 2024 15:52
filmový plakát, formát A3 (42x30 cm), 1989, r. H. Geis, velmi dobrý stav, nepřeložen, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Nováka a E. Filly na VŠUP v Praze, člen SVU Mánes, Svazu čsl. výtvarných umělců, Výtvarné skupiny Jiná geometrie a Tvůrčího kolektivu Index
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Milan Grygar
(1926)
Pan Tau
Položka č.: 404Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 24. 06. 2024 15:53
filmový plakát, formát A3 (42x30 cm), 1988, r. J. Polák, výborný stav, nepřeložen, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Nováka a E. Filly na VŠUP v Praze, člen SVU Mánes, Svazu čsl. výtvarných umělců, Výtvarné skupiny Jiná geometrie a Tvůrčího kolektivu Index
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Milan Grygar
(1926)
Čokoládoví čmuchalové
Položka č.: 405Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 24. 06. 2024 15:54
filmový plakát, formát A3 (42x30 cm), 1987, r. J. Menzel, velmi dobrý stav, nepřeložen, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Nováka a E. Filly na VŠUP v Praze, člen SVU Mánes, Svazu čsl. výtvarných umělců, Výtvarné skupiny Jiná geometrie a Tvůrčího kolektivu Index
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Milan Grygar
(1926)
Celnice
Položka č.: 406Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 24. 06. 2024 15:55
filmový plakát, formát A3 (42x30 cm), r. A. Muratov, 1983, nepatrná stopa po přeložení, jinak velmi dobrý stav , Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Nováka a E. Filly na VŠUP v Praze, člen SVU Mánes, Svazu čsl. výtvarných umělců, Výtvarné skupiny Jiná geometrie a Tvůrčího …
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Milan Grygar
(1926)
Vlak ke hvězdám
Položka č.: 407Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 24. 06. 2024 15:56
filmový plakát, formát A3 (42x30 cm), r. C. Diegues, 1989, velmi dobrý stav, nepřeložen , Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Nováka a E. Filly na VŠUP v Praze, člen SVU Mánes, Svazu čsl. výtvarných umělců, Výtvarné skupiny Jiná geometrie a Tvůrčího kolektivu Index
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Petr Hampl
(1943)
To nejlepší z Laurela a Hardyho
Položka č.: 408Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 24. 06. 2024 15:57
filmový plakát, formát A3 (42x30 cm), 1978, drobné poškození v pravém horním rohu, v růžcích stopy po vpichu, jinak velmi dobrý stav, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Tittelbacha a L. Čepeláka na AVU v Praze, člen Asociace restaurátorů a Asociace volné grafiky
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO