-
Carl Larsson
(1853-1919)
Matka a dcera
Položka č.: 274073Vyvolávací cena: 1.300 CZK (55 €)
DRAŽBA UKONČENA: 23. 07. 2024 16:20
suchá jehla, 26,3 x 18 cm, značeno na desce: LD Original Radierung von Carl Larsson; PD Druck und Verlag Geselschaft F. Vervielf. Kunst in Wien, papírová pasparta, lehce zažloutlý papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 1.300 CZK (55 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Václav Kabát
(1932)
Přistání na Saturnu
Položka č.: 274032Vyvolávací cena: 2.200 CZK (92 €)
DRAŽBA UKONČENA: 23. 07. 2024 16:18
kombinovaná technika, koláž, karton, 31,4 x 34,5 cm, vzadu popsáno autorem, vzniklo jako ilustrace ke knize Josefa Koenigsmarka Nekonečné konečno, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Vodrážky, P. Dillingera a V. Pukla, člen Klubu ilustrátorů dětské knihy
Aktuální cena: 2.200 CZK (92 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Miroslav Houra
(1933-2006)
Rodina
Položka č.: 273999Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
DRAŽBA UKONČENA: 23. 07. 2024 16:16
akvarel, papír, 1980, 29,5 x 42 cm, sign. PD M. Houra 80, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na VŠUP v Praze, poté žák prof. C. Boudy, K. Lidického a M. Salcmana na PedF UK tamtéž, člen SČUG Hollar a skupiny Dialog
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Dušan Pacúch
(1954)
Piedestal
Položka č.: 273909Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
DRAŽBA UKONČENA: 23. 07. 2024 16:14
lept, 1991, 31,7 x 24,7 cm, sign. LD Pacúch Dušan 1991, č. 6/100, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karol Ondreička
(1944-2003)
Moře
Položka č.: 273908Vyvolávací cena: 1.700 CZK (71 €)
DRAŽBA UKONČENA: 23. 07. 2024 16:12
lept, 1987, 20,5 x 20,8 cm, sign. PD Karol Ondreička 87, autorský tisk, zažloutlý papír, na levém okraji je papír nepatrně pokrčen, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák A. Brunovského na VŠVU v Bratislavě
Aktuální cena: 1.700 CZK (71 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Michael Rittstein
(1949)
Olomoucké kulturní léto
Položka č.: 273374Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
DRAŽBA UKONČENA: 23. 07. 2024 16:10
tisk, plakát, formát A2 cm, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na SOŠV v Praze, žák prof. A. Paderlíka na AVU tamtéž, spoluzakladatel Volného seskupení 12/15, Pozdě, ale přece, člen uměleckého sdružení Nová skupina a SVU Mánes
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Oldřich Kulhánek
(1940-2013)
Grafiky kresby
Položka č.: 273373Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)
DRAŽBA UKONČENA: 23. 07. 2024 16:08
tisk, plakát, 1995, formát A2 cm, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 350 CZK (15 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Liesler
(1912-2005)
Liesler
Položka č.: 273371Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 23. 07. 2024 16:06
tisk, plakát, 1966, 67 x 46,3 cm, sign. DU Liesler 66, plakát k výstavě v Galerii Dílo, Gottwaldov, květen-červen 1966, při okrajích poškozený papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupi…
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Franz Reinhold
(1816-1893)
Evropské umění 12. - 19. století, Franz Reinhold
Položka č.: 273370Vyvolávací cena: 90 CZK (4 €)
DRAŽBA UKONČENA: 23. 07. 2024 16:04
tisk, plakát, formát A1 cm, plakát uprostřed přeložen na osminy, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 90 CZK (4 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Giuseppe Guindani
(1886-1946)
Italské umění 20. století z Mantovy
Položka č.: 273369Vyvolávací cena: 90 CZK (4 €)
DRAŽBA UKONČENA: 23. 07. 2024 16:02
tisk, plakát, 1985, formát A1 cm, plakát uprostřed přeložen na osminy, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 90 CZK (4 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Zahrada na jaře
Položka č.: 282312Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
DRAŽBA UKONČENA: 18. 07. 2024 18:17
olej, lepenka, 23 x 34 cm, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: ID7**2 Historie příhozu
-
Neurčený autor
Drážďany
Položka č.: 280968Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 18. 07. 2024 18:13
akvarel, papír, 33,5 x 47,5 cm, sign. LD, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: ID4**2 Historie příhozu
-
Adolf Jelínek Alex
(1890-1957)
Bojovník
Položka č.: 277529Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
DRAŽBA UKONČENA: 18. 07. 2024 18:00
olej, karton, 30 x 22 cm, sign. PD A. J. Alex, rám, Antikvariát Dlážděná, studium na UPŠ v Praze, žák prof. A. Janka na Akademii v Mnichově a prof. M. Švabinského na AVU v Praze, člen SVU Mánes
Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)
Poslední dražitel: ID8**3 Historie příhozu
-
Antonín Lhoták
(1897-1975)
Muž pijící ze džbánu 2
Položka č.: 282237Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 17. 07. 2024 18:57
lavírovaná tuš, papír, 25 x 19 cm, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Drahoňovského na VŠUP v Praze a O. Španiela na AVU tamtéž, člen JUV a Skupiny Život
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: ID1**8 Historie příhozu
-
Antonín Lhoták
(1897-1975)
Akt ženy- protahujcí se
Položka č.: 282235Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 17. 07. 2024 18:55
tuš, akvarel, papír, 21 x 14,6 cm, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Drahoňovského na VŠUP v Praze a O. Španiela na AVU tamtéž, člen JUV a Skupiny Život
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: ID1**7 Historie příhozu
-
Václav Karel
(1902-1969)
Muž s fajfkou
Položka č.: 261312Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)
DRAŽBA UKONČENA: 17. 07. 2024 18:19
tužka, papír, 13,2 x 19 cm, PD /30, Antikvariát Dlážděná, studium u B. Dobiáše na Odborné škole keramické v Bechyni, žák prof. V. Maška a F. Kysely na UMPRUM, prof. M. Švabinského a T. F. Šimona na AVU v Praze, člen Umělecké besedy, SČVU, SČUG Hollar
Aktuální cena: 20 CZK (1 €)
Poslední dražitel: ID7**4 Historie příhozu
-
Václav Hejna
(1914-1985)
Muž u stolu
Položka č.: 262438Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 17. 07. 2024 18:05
akvarel, tuš, papír, 20 x 14,7 cm, sign. PN V. Hejna, Antikvariát Dlážděná, žák prof. O. Blažíčka na Vysoké škole architektury v Praze, studium na École des Beaux Arts v Paříži, člen SVU Mánes, SČUG Hollar, Sedm v říjnu
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: ID1**8 Historie příhozu
-
Josefa Burianová
(1935)
Muž s vínem
Položka č.: 261364Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
DRAŽBA UKONČENA: 17. 07. 2024 18:01
akvarel, papír, 1986, 21,9 x 14,9 cm, sign. PD J. Burianová 86, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: ID1**8 Historie příhozu
-
Jana Truksová
(1947)
Mostecká ulice v Praze
Položka č.: 261266Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 16. 07. 2024 18:47
litografie, 19 x 13 cm, žákyně prof. L. Čepeláka na AVU v Praze
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: ID4**2 Historie příhozu
-
Vladimír Suchánek
(1933-2021)
Harlekýn
Položka č.: 282294Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)
DRAŽBA UKONČENA: 15. 07. 2024 18:31
litografie, 13 x 10 cm, sign. DU VladSuchánek, č. 137/200, Antikvariát Dlážděná, žák prof. C. Boudy, M. Salcmana, K. Lidického na PedF UK v Praze a V. Silovského na AVU, člen a předseda SČUG Hollar, člen European Academy of Sciences and Arts v Salzburku
Aktuální cena: 350 CZK (15 €)
Poslední dražitel: ID8**4 Historie příhozu
-
Emil Kotrba
(1912-1983)
Koně
Položka č.: 282285Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 15. 07. 2024 18:22
litografie, 1976, 10 x 7, 4 cm, sign. DU Emil Kotrba, č. 154/200, PF 1977, Antikvariát Dlážděná, žák prof. P. Dillingera a T. F. Šimona na AVU v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: ID8**3 Historie příhozu
-
Emil Kotrba
(1912-1983)
Blahopřání k 50
Položka č.: 282288Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 15. 07. 2024 18:19
litografie, 1962, 19, 5 x 14 cm, sign. PD Emil Kotrba, Antikvariát Dlážděná, žák prof. P. Dillingera a T. F. Šimona na AVU v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: ID8**3 Historie příhozu
-
Jiří Anderle
(1936)
Komedie č. 10
Položka č.: 281968Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
DRAŽBA UKONČENA: 11. 07. 2024 17:35
suchá jehla, mezzotinta, 1969, 15,9 x 13,4 cm, sign. DU Anderle 69, č. 59/60, ve svých grafických a obrazových cyklech vytvořil Jiří Anderle působivé podobenství současného člověka v jeho kontextech mytologických, historických, sociologických. V letech 1955–1961 studoval na VŠUP a AVU v Praze, obor …
Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)
Poslední dražitel: ID8**4 Historie příhozu
Odhadní cena: 8 000 - 12 000 CZK
-
Ladislav Hojný
(1944)
Ilustrace
Položka č.: 282138Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)
DRAŽBA UKONČENA: 04. 07. 2024 16:12
tuš, akvarel, papír, 31,3 x 43,5 cm, sign. PD Hojný Lad., ilustrace do časopisu Světová literatura, 80. léta, Antikvariát Ostrovní, akademický malíř a grafik, absolvoval VŠUP v ateliéru prof. A. Strnadla. Posledních 20 let pracuje "v poli" - kresby téměř zásadně propojuje s texty.
Aktuální cena: 700 CZK (30 €)
Poslední dražitel: ID1**1 Historie příhozu
-
Ladislav Hojný
(1944)
2x Ilustrace
Položka č.: 282135Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 04. 07. 2024 16:06
tuš, papír, 21 x 30 cm, sign. PD Hojný Lad., ilustrace do časopisu Světová literatura, 80. léta, Antikvariát Ostrovní, akademický malíř a grafik, absolvoval VŠUP v ateliéru prof. A. Strnadla. Posledních 20 let pracuje "v poli" - kresby téměř zásadně propojuje s texty.
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: ID1**1 Historie příhozu
-
Vladimír Komárek
(1928-2002)
Dva akty
Položka č.: 279374Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
DRAŽBA UKONČENA: 04. 07. 2024 15:49
suchá jehla, 11,8 x 7,4 cm, sign. PD VKomárek, rám, č. 5/50, Antikvariát Ostrovní, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: ID8**7 Historie příhozu
-
Zdeněk Mézl
(1934-2016)
Orel
Položka č.: 279367Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 04. 07. 2024 15:38
dřevoryt, 5 x 3 cm, sign. DU Zd. Mézl, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Vodrážky, V. Pukla, V. Silovského a A. Tomova
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: ID6**0 Historie příhozu
-
J. Jouja
Hrad Rábí
Položka č.: 138938Vyvolávací cena: 450 CZK (19 €)
DRAŽBA UKONČENA: 04. 07. 2024 14:00
tempera, papír, 29 x 39 cm, rám, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 450 CZK (19 €)
Poslední dražitel: ID7**2 Historie příhozu
-
Zdeněk Mézl
(1934-2016)
Blbnem tudíž jsme
Položka č.: 282216Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
DRAŽBA UKONČENA: 03. 07. 2024 16:34
dřevoryt, 11,6 x 7 cm, sign. PD Zd. Mézl, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Vodrážky, V. Pukla, V. Silovského a A. Tomova
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: ID6**0 Historie příhozu
-
Zdeněk Mézl
(1934-2016)
Tři ženy s Villonem
Položka č.: 282214Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
DRAŽBA UKONČENA: 03. 07. 2024 16:30
dřevoryt, 7,1 x 6,1 cm, sign. PD Zd. Mézl, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Vodrážky, V. Pukla, V. Silovského a A. Tomova
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: ID6**0 Historie příhozu