-
Zdeněk Kudělka
(1921-1992)
Tanečnice
Položka č.: 282416Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
DRAŽBA UKONČENA: 23. 07. 2024 17:20
pastel, papír, 1960, 31 x 23 cm, monogr. LN ZK 60, rám, na rámu oděrky, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Bendy a A. Strnadela
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Novopacký?
(1821-1908)
Hory
Položka č.: 282415Vyvolávací cena: 1.300 CZK (55 €)
DRAŽBA UKONČENA: 23. 07. 2024 17:18
tuš, papír, 18,5 x 32 cm, rám, na papíře zažloutlé skvrnky, rám poškozený, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 1.300 CZK (55 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Hlaváček
(1874-1898)
Rybník v podhůří
Položka č.: 282414Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)
DRAŽBA UKONČENA: 23. 07. 2024 17:16
tempera, karton, 1955, 31,5 x 41,5 cm, sign. PD Hlaváček 1955, rám, na rámu drobná poškození, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 900 CZK (38 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Olga Čechová
(1925)
Kompozice
Položka č.: 282413Vyvolávací cena: 2.600 CZK (109 €)
DRAŽBA UKONČENA: 23. 07. 2024 17:14
tuš, papír, 1968, 39,3 x 29,3 cm, sign. PD Olga Čechová 86, rám, při okrajích lehce zvlněný papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. Rossmana a Dillingera na Škole uměleckých řemesel v Brně, prof. K. Svolinského a A. Strnadela na VŠUP v Praze, členka skupiny Trasa, AVU Pra…
Aktuální cena: 2.600 CZK (109 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jaroslav Fabinger
(1899-1942)
Začtený
Položka č.: 282412Vyvolávací cena: 2.400 CZK (100 €)
DRAŽBA UKONČENA: 23. 07. 2024 17:12
bromostříbrná fotografie, 22,5 x 16 cm, původní zvětšenina?, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 2.400 CZK (100 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
James Baker Pyne
(1800-1870)
Windsorský zámek
Položka č.: 280794Vyvolávací cena: 170 CZK (8 €)
DRAŽBA UKONČENA: 23. 07. 2024 17:10
litografie, 1858, 28,5 x 44,5 cm, značeno PD na kameni J. B. Pyne, mírně zažloutlý papír s hnědými skvrnkami v rozích papíru pozůstatky skvrn od vody, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 170 CZK (8 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ludvík Souček
(1926-1978)
Ze Severní Koree
Položka č.: 280787Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
DRAŽBA UKONČENA: 23. 07. 2024 17:08
fotografie, 17 x 22 cm, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Váchal
(1884-1969)
PF 1938 Paulusovi
Položka č.: 280481Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 23. 07. 2024 17:06
dřevoryt, 1937, 10,4 x 10,2 cm, Přátelství se sběratelem Vincencem Paulusem udržoval J. Váchal více než 40 let. V průběhu 20. let získal V. Paulus několik váchalových olejů, později se soustředil téměř výhradně na sbírání exlibris. V roce 1936 vydal Paulus Soupis knižních značek J. Váchala v nákladu…
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ladislav Stejskal
(1910-1983)
Praha
Položka č.: 279622Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)
DRAŽBA UKONČENA: 23. 07. 2024 17:04
litografie, 1967, 35 x 50 cm, sign. PD L. Stejskal 67, č. 82/100, lehce zažloutlý, při okrajích pokrčený papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka na ČVUT v Praze a prof. K. Špillara, A. Hofbauera na UMPRUM tamtéž, člen SVU Mánes
Aktuální cena: 900 CZK (38 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jaroslav Štika
(1906-1940)
Tanečnice
Položka č.: 278515Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
DRAŽBA UKONČENA: 23. 07. 2024 17:02
litografie, 1937, 19,1 x 13,5 cm, značeno v desce , papír zažloutlý, na papíru drobné žluté skvrnky, po okrajích papíru stopy od vody, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Obrovského na AVU v Praze
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Nahá dívka
Položka č.: 278333Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
DRAŽBA UKONČENA: 23. 07. 2024 17:00
lept, 1967, 41 x 28 cm, sign. PD, č. 98/100, při okrajích pokrčený papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Hugo Theodor Rašín
(1904-?)
Portrét dívky
Položka č.: 278307Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
DRAŽBA UKONČENA: 23. 07. 2024 16:58
pastel, papír, 45 x 33 cm, sign. PD H. Tredon, lehce ušpiněný papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Alois Moravec
(1899-1987)
Ležící žena
Položka č.: 277967Vyvolávací cena: 70 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 23. 07. 2024 16:56
litografie, 7 x 17 cm, lehce zažloutlý papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni
Aktuální cena: 70 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
R. Vitonská
Růže ve váze
Položka č.: 277118Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
DRAŽBA UKONČENA: 23. 07. 2024 16:54
olej, sololit, 49,5 x 35 cm, sign. PD R. Vitonská, rám, na rámu drobná poškození, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Růže III.
Položka č.: 277112Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 23. 07. 2024 16:52
lept, 25,4 x 17,3 cm, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Situations Plan
Položka č.: 276949Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)
DRAŽBA UKONČENA: 23. 07. 2024 16:50
akvarel, tuš, papír, 17 x 28,5 cm, ušpiněný papír, na okrajích otřepen, jeden z rohů papíru přeložen, uprostřed přeloženo, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 80 CZK (4 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Übersichts -Man der Gegend und Befestrigungen von Cherbourg
Položka č.: 276948Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)
DRAŽBA UKONČENA: 23. 07. 2024 16:48
tuš, akvarel, pergamen, 34 x 24,5 cm, na několika místech přeloženo, papír na okraji lehce otřepen, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 80 CZK (4 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Petrbauer
Práznou ulicí
Položka č.: 276027Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 23. 07. 2024 16:46
lept, papír, 12,5 x 9,5 cm, sig, PD Petrbauer, na okrajích zažloutlý, lehce zvlněný papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: ID7**4 Historie příhozu
-
Josef Hník
(1946)
Zátiší
Položka č.: 275629Vyvolávací cena: 1.900 CZK (80 €)
DRAŽBA UKONČENA: 23. 07. 2024 16:44
bromostříbrná fotografie, 2006, 30 x 24,5 cm, sign. PD Hník 2006, vzadu nalepen štítek Czech center of photography s popisem, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na FAMU v Praze
Aktuální cena: 1.900 CZK (80 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Viktor Savchenko
(1957)
Smutek
Položka č.: 275132Vyvolávací cena: 1.100 CZK (46 €)
DRAŽBA UKONČENA: 23. 07. 2024 16:42
lept, 1993, 38,3 x 28,5 cm, sign. DU Viktor Savchenko, č. 7/16, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 1.100 CZK (46 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ladislav Rosík
(1929-2012)
Závodník
Položka č.: 275116Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
DRAŽBA UKONČENA: 23. 07. 2024 16:40
fotografie, 22,4 x 40,4 cm, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, původním povoláním chemik, v roce 1960 založil v Kralupech nad Vltavou fotografický klub, v němž pak dlouhou řadu let aktivně pracoval, věnoval se fotografii z jazzového prostředí a estetice industriálních výrobků, zejména a…
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jana Reinerová
(1946)
Muchův ateliér
Položka č.: 275087Vyvolávací cena: 3.800 CZK (159 €)
DRAŽBA UKONČENA: 23. 07. 2024 16:38
litografie, 43,5 x 32,5 cm, sign. DU Jana Reinerová, rám bez skla, č. 5/60, zezadu na kartonu razítko: Jana Reinerová litografie, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě
Aktuální cena: 3.800 CZK (159 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Petr Kožíšek
(1972)
Dívka s náušnicemi
Položka č.: 274927Vyvolávací cena: 1.100 CZK (46 €)
DRAŽBA UKONČENA: 23. 07. 2024 16:36
serigrafie, 2006, 41,7 x 29,5 cm, sign. PD Kožíšek 06, a.t., Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na VŠUP v Praze
Aktuální cena: 1.100 CZK (46 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Petr Kožíšek
(1972)
Ptáček
Položka č.: 274926Vyvolávací cena: 1.100 CZK (46 €)
DRAŽBA UKONČENA: 23. 07. 2024 16:34
serigrafie, 2007, 41,5 x 31 cm, sign. PD Kožíšek 2007, a.t., Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na VŠUP v Praze
Aktuální cena: 1.100 CZK (46 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
František Drtikol
(1883-1961)
Abiturienti karlínské reálky VII - 1906-13
Položka č.: 274742Vyvolávací cena: 1.600 CZK (67 €)
DRAŽBA UKONČENA: 23. 07. 2024 16:32
bromostříbrná fotografie, 20 x 22,5 cm, DU značeno Atelier Drtikol a spol Praha, při okrajích poškozeno, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na Učebním a výzkumném ústavu pro fotografování v Mnichově, člen SČSVU
Aktuální cena: 1.600 CZK (67 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Václav Bláha
(1949)
Houbař
Položka č.: 274714Vyvolávací cena: 1.250 CZK (53 €)
DRAŽBA UKONČENA: 23. 07. 2024 16:30
litografie, 2009, 32,5 x 44 cm, sign. PD V Bláha 2009, č. 98/100, při okrajích lehce pokrčený papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na Střední odborné škole výtvarné v Praze, žák prof. A. Paderlíka na AVU tamtéž, člen Volného sdružení 12/15
Aktuální cena: 1.250 CZK (53 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jana Bergerová
(1964)
Dáma s jednorožcem I.
Položka č.: 274712Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
DRAŽBA UKONČENA: 23. 07. 2024 16:28
suchá jehla, 1989, 49 x 32 cm, sign., PD Jana Bergerová 89, č. 13/25, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na AVU v Praze
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Benetka
(1938)
Návštěva v atelieru
Položka č.: 274710Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
DRAŽBA UKONČENA: 23. 07. 2024 16:26
sítotisk, 80. léta, 21,2 x 32,2 cm, sign. LD Benetka, č. 2/6, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, Karel Benetka vystudoval VPŠE a od roku 1959 projektoval elektrárny a rozvodny v Elektromontážních závodech. Po roce 1968 byl z politických důvodů nucen opustit své původní povolání. Od té d…
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jana Reinerová
(1946)
Park v Jeruzalémě
Položka č.: 274204Vyvolávací cena: 3.200 CZK (134 €)
DRAŽBA UKONČENA: 23. 07. 2024 16:24
litografie, 32,5 x 43,5 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 46/60, papír na okrajích mimo tisku lehce pokrčen, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě
Aktuální cena: 3.200 CZK (134 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Čeněk Pražák
(1914-1996)
Orfeus
Položka č.: 274189Vyvolávací cena: 1.700 CZK (71 €)
DRAŽBA UKONČENA: 23. 07. 2024 16:22
dřevoryt, ruční papír, 1958, 35,3 x 43,5 cm, sign. PD Čeněk Pražák 58, č. 3/15, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. L. Bradáče a F. Tichého, člen skupiny Máj a skupiny März v Linci
Aktuální cena: 1.700 CZK (71 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO