Anna Khunová
Dívka mezi tulipány
Položka č.: 423Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
DRAŽBA UKONČENA: 08. 03. 2023 16:02
lept, 15,3 x 10,5 cm, sign. PD Anna Khunová, č. 32/120, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. Z. Sklenáře, členka SČUG Hollar, UVU a Spolku českých bibliofilů
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: ID8**8 Historie příhozu
Václav Johanus
Zimní radovánky
Položka č.: 413Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
DRAŽBA UKONČENA: 08. 03. 2023 15:52
2x tuš, koláž, papír, 11,5 x 19; 14 x 15 cm, vzadu opatřeno razítky
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: ID8**7 Historie příhozu
Jaroslav Hořánek
(1925-1995)
Hlava, Kameraman
Položka č.: 374Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 08. 03. 2023 15:13
serigrafie; tuš, papír, 1979, 17,5 x 12; 11 x 16,5 cm, sign. PD Hořánkek 79; sign. LD Jaroslav Hořánek + věnování, žák J. Obrovského a V. Nechleby na AVU v Praze, člen Jednoty umělců výtvarných, SVU Mánes a předseda SČUG Hollar
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Karel Demel
Čas
Položka č.: 333Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)
DRAŽBA UKONČENA: 08. 03. 2023 14:32
lept, 1994, 16,1 x 12,2 cm, sign. PD KDemel 94, autorský tisk, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Z. Sklenáře a J. Anderleho na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 900 CZK (38 €)
František Bílek
(1872-1941)
Položka č.: 310Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 08. 03. 2023 14:09
dřevoryt, 18,5 x 9,8 cm, monogr. PD F., Antikvariát Ostrovní, žák prof. Pirnera na AVU v Praze, J. Maudera na VŠUP v Praze a J. A. Injalberta na Académie Colarossi v Paříži, člen SČUG Hollar, SVU Mánes a Umělecké besedy
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Vojtech Kolenčík
Monológ
Položka č.: 284Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
DRAŽBA UKONČENA: 08. 03. 2023 13:43
serigrafie, 1986, 27 x 20 cm, sign. PD V. Kolenčík 1986, č. 28/60, Antikvariát Dlážděná, žák prof. R. Fily na Strednej škole umeleckého priemyslu v Bratislavě a A. Brunovského na VŠVU v Bratislavě
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: ID8**9 Historie příhozu
Tomáš Hřivnáč
Nad hlubinou
Položka č.: 269Vyvolávací cena: 8.000 CZK (334 €)
DRAŽBA UKONČENA: 08. 03. 2023 13:28
suchá jehla, akvatinta, 2020, 59,5 x 79,5 cm, sign. PD Tomáš Hřivnáč 2020, č. 14/40, slepotiskový monogram TH, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na SUPŠ v Praze
Aktuální cena: 8.000 CZK (334 €)
Poslední dražitel: ID7**1 Historie příhozu
Oldřich Cihelka
(1881-1958)
Koně
Položka č.: 154Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)
DRAŽBA UKONČENA: 08. 03. 2023 11:33
Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)
Poslední dražitel: ID5**7 Historie příhozu
Vladimír Suchánek
(1933-2021)
Rosa
Položka č.: 138Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
DRAŽBA UKONČENA: 08. 03. 2023 11:17
litografie, 17,5 x 25 cm, sign. DU Vlad Suchánek, rám, č. 133/150, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. C. Boudy, M. Salcmana, K. Lidického na PedF UK v Praze a V. Silovského na AVU, člen a předseda SČUG Hollar, člen European Academy of Sciences and Arts v Salzburku
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)
Jan Hísek
Spící slunce
Položka č.: 123Vyvolávací cena: 11.000 CZK (459 €)
DRAŽBA UKONČENA: 08. 03. 2023 11:02
lept, 2011, 48,5 x 64 cm, sign. PD Jan Hísek 2011, č. 26/32, žák prof. M. Hegara a J. Solpery na VŠUP v Praze, člen Umělecké besedy
Aktuální cena: 11.000 CZK (459 €)
MICL
(1969)
Noční let
Položka č.: 106Vyvolávací cena: 15.000 CZK (625 €)
DRAŽBA UKONČENA: 08. 03. 2023 10:45
olej, plátno, 2015, 60 x 45 cm, sign. PD MICL 15, absolvent pražské AVU, žák prof. J. Načeradského, prof. K. Nepraše a prof. J. Davida, člen skupiny Natvrdlí a Luxsus
Aktuální cena: 15.000 CZK (625 €)
Poslední dražitel: ID6**1 Historie příhozu
Petr Juřena
Šoférování pod vlivem alkoholu
Položka č.: 47Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)
DRAŽBA UKONČENA: 15. 03. 2023 16:34
tuš, papír, 21 x 29,7 cm, uprostřed horního okraje šedá šmouha, levý dolní a pravý horní roh pokrčen, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na SOŠ výtvarné V. Hollara v Praze
Aktuální cena: 350 CZK (15 €)
.
Ženské poprsí
Položka č.: 93Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
DRAŽBA UKONČENA: 30. 03. 2023 11:38
Kongo, 18. - 19. století, terakota, 15 x 6,5 x 6,5 cm, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 3.300 CZK (138 €)
.
Mušle
Položka č.: 94Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
DRAŽBA UKONČENA: 30. 03. 2023 11:36
terakota, pravděpodobně před r. 0, 9,5 x 6,5 cm, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Poslední dražitel: ID8**6 Historie příhozu
.
Šlukovka se zvířecím motivem
Položka č.: 96Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
DRAŽBA UKONČENA: 30. 03. 2023 11:35
Afrika, 19. století, terakota, 5,5 x 11 cm, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
.
Hadí dýmka
Položka č.: 95Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
DRAŽBA UKONČENA: 30. 03. 2023 11:34
polychromovaná terakota, 12,5 x 4,5 cm, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
.
Rituální objekt
Položka č.: 90Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
DRAŽBA UKONČENA: 30. 03. 2023 11:29
SONGYE, Kongo. Kost. 1. polovina 20. století, 22,5 x 5 cm, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
.
Malá socha předka
Položka č.: 83Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
DRAŽBA UKONČENA: 30. 03. 2023 11:22
LEGA, Kongo. Dřevo. 1. polovina 20. století, 19 x 6 cm, Antikvariát Dlážděná
Poslední dražitel: ID1**7 Historie příhozu
.
Taneční maska
Položka č.: 74Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
DRAŽBA UKONČENA: 30. 03. 2023 11:13
LEGA, Kongo. Dřevo a červené přírodní pigmenty. Kolem 1950, 28,5 x 17 cm, Antikvariát Dlážděná
Poslední dražitel: ID5**4 Historie příhozu
.
Taneční maska
Položka č.: 58Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
DRAŽBA UKONČENA: 30. 03. 2023 11:00
LEGA, Kongo. Dřevo. 1. polovina 20. století, 26,5 x 17,5 cm, Antikvariát Dlážděná
Poslední dražitel: ID5**9 Historie příhozu
.
Ochranná postava (Kinga Kanada)
Položka č.: 46Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
DRAŽBA UKONČENA: 30. 03. 2023 10:45
LEGA, Kongo. Dřevo a kaolín. 2. polovina 20. století , 22,5 x 13,5 cm, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 3.100 CZK (130 €)
.
Taneční maska
Položka č.: 45Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
DRAŽBA UKONČENA: 30. 03. 2023 10:44
LEGA, Kongo. Dřevo, 1. pol. 20. století, 24 x 12 cm, Antikvariát Dlážděná
Poslední dražitel: ID8**1 Historie příhozu
.
Sbírka dvou lžic
Položka č.: 43Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)
DRAŽBA UKONČENA: 30. 03. 2023 10:42
Kongo. Kost, rohovina, 1. polovina 20. století, 2 ks, 21 x 4/ 19 x 4,5 cm, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)
.
Dvě malé sochy předků
Položka č.: 41Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)
DRAŽBA UKONČENA: 30. 03. 2023 10:40
LEGA, Kongo. Kost, kolem 1900, 2 ks, 10 / 8,5 cm, Antikvariát Dlážděná
.
Marioneta
Položka č.: 37Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
DRAŽBA UKONČENA: 30. 03. 2023 10:36
Kongo(?). Dřevo, textil a mušle. 1. polovina 20. století, 53 x 15 cm, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
.
Malá socha předka
Položka č.: 28Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
DRAŽBA UKONČENA: 30. 03. 2023 10:27
LEGA(?), Kongo. Dřevo. 2. polovina 20. století., 33 x 14 cm, Antikvariát Dlážděná
Poslední dražitel: ID3**8 Historie příhozu
.
Taneční maska
Položka č.: 22Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
DRAŽBA UKONČENA: 30. 03. 2023 10:21
Pravděpodobně Burkina Faso. Dřevo. Kolem 1950/60, 45 x 18 cm, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)
.
Štítová maska
Položka č.: 20Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
DRAŽBA UKONČENA: 30. 03. 2023 10:19
SONGYE, Kongo. Dřevo. Kolem 1970, 36 x 27 cm, Antikvariát Dlážděná
.
Taneční maska
Položka č.: 19Vyvolávací cena: 4.500 CZK (188 €)
DRAŽBA UKONČENA: 30. 03. 2023 10:18
SONGYE, Kongo. Dřevo. Kolem 1950, 37 x 22 cm, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 4.500 CZK (188 €)
.
Taneční maska
Položka č.: 11Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
DRAŽBA UKONČENA: 30. 03. 2023 10:10
SENUFO, Pobřeží slonoviny. Dřevo, 47 x 21 cm, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 2.100 CZK (88 €)