Margita Mancová
Zátiší s ovocem
Položka č.: 818Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 03. 2023 13:26
fotografie, 1982, 18 x 12 cm, sign. PD Margita Mancová
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: ID3**8 Historie příhozu
Kamil Lhoták
Rytíř
Položka č.: 803Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 03. 2023 13:14
tužka, papír, 1918, 15 x 8 cm, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Skupiny 42
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: ID8**6 Historie příhozu
Kamil Lhoták
Tygr žere domorodce / Tygr zblízka
Položka č.: 802Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 03. 2023 13:10
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
František Krasl
(1912-1998)
Keramika
Položka č.: 764Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 03. 2023 12:32
bromostříbrná fotografie, 39,7 x 30,3 cm, značeno na zadní straně autorským razítkem, Antikvariát Dlážděná, studium na Fotografické škole v Mnichově, člen SČVU Ostrava
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Věra Kotasová
(1939-2019)
Atol II.
Položka č.: 758Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 03. 2023 12:26
linoryt, 1999, 47 x 43 cm, sign. DU V. Kotasová 99, č. 14/40, ohmataný papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. A. Kučery, A. Berana, V. Navrátila, S. Vymětala a F. Bělohlávka na FF UP v Olomouci, členka SČUG Hollar
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Milan Kohout
Konvolut 4 grafických listů
Položka č.: 728Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 03. 2023 11:56
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
D. Kočí
Balvany
Položka č.: 726Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 03. 2023 11:54
černobílá fotografie, 1998, 23 x 30 cm, sign. vzadu
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
D. Kočí
Luční cesta
Položka č.: 723Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 03. 2023 11:51
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
D. Kočí
Opar nad krajinou
Položka č.: 722Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 03. 2023 11:50
černobílá fotografie, 17,5 x 24 cm
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
D. Kočí
Strom
Položka č.: 721Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 03. 2023 11:49
černobílá fotografie, 24 x 17,5 cm
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
D. Kočí
Akt v lese
Položka č.: 719Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 03. 2023 11:47
černobílá fotografie, 26 x 17,5 cm
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Rudolf Janda
(1907-2000)
Nadzemní vedení
Položka č.: 689Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 03. 2023 11:17
bromostříbrná fotografie, 23 x 17,5 cm, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Jan Chaloupek
Kahau nosatý
Položka č.: 681Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 03. 2023 11:09
laser print, pastel, 2007, 31 x 21,5 cm, sign. PD JChaloupek 07, č. 18/100, vydáno v sérii 100 výtisků číslovaných 1 až 100, žák M. Roštínské, P. Brázdy a J. Zezuly
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: ID1**5 Historie příhozu
Günter Hujber
Dětská hra
Položka č.: 678Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 03. 2023 11:06
olej, plátno, 1998, 39 x 24 cm, sign. PD Hujber 98, rám
Aktuální cena: 4.500 CZK (188 €)
Miroslav Hucek
Adolf Born
Položka č.: 676Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 03. 2023 11:04
bromostříbrná fotografie, 12/1985, 22 x 15,5 cm, vzadu opatřeno razítkem Miroslav Hucek, studium na FAMU v Praze, člen Asociace fotografů ČR
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Petr Helbich
V lese VI.
Položka č.: 629Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 03. 2023 10:17
bromostříbrná kontaktní fotografie, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Petr Helbich
V lese II.
Položka č.: 624Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 03. 2023 10:12
bromostříbrná kontaktní fotografie, 17,7 x 12,8 cm, sign. PD P. Hellbich, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Vladimír Hanzl
Světla
Položka č.: 619Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 03. 2023 10:07
bromostříbrná fotografie, 23,3 x 18 cm, značeno na zadní straně autorským razítkem, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Vladimír Hanzl
Světla
Položka č.: 618Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 03. 2023 10:06
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Míla Fürstová
(1975)
Karel Jaromír Erben - Kytice
Položka č.: 606Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 03. 2023 09:54
bibliofilie, 2020, 38,5 x 31 cm, sign. PD Míla Fürstová, rám, il. M. Fürstová, vyd. Odeon, Praha, 2020, limitovaná edice s grafickým listem z balady Záhořovo lože, digitální grafika sign. Míla Fürstová, ex: 59/100, rámováno, vyjmuto z knihy, pův. pevná vazba s obálkou, 165s., výborný stav, Antikvari…
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Don Q.
The bird
Položka č.: 549Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 03. 2023 09:00
suchý pastel, papír, 2016, 29,5 x 20 cm, sign. PD Q 2016, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Josef Bartuška
(1898-1963)
Panenka
Položka č.: 507Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 03. 2023 08:15
bromostříbrná fotografie, 21 x 27 cm, Antikvariát Dlážděná, člen skupiny Linie
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Mikoláš Axmann
Tatínek a maminka
Položka č.: 499Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 03. 2023 08:07
litografie, 1992, 48 x 42 cm, sign. PD Mikuláš Axmann 1992, Antikvariát Dlážděná, studium na SOŠ - výtvarný obor v Praze, žák L. Čepeláka na AVU tamtéž, člen SČUG Hollar a Corpora Spiritus
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Mikoláš Axmann
Schody do lesa
Položka č.: 498Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 03. 2023 08:06
litografie, 1994, 45 x 40,5 cm, sign. PD Mikoláš Axmann 1994, č. 5/5, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na SOŠ - výtvarný obor v Praze, žák L. Čepeláka na AVU tamtéž, člen SČUG Hollar a Corpora Spiritus
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Karel Müller
(1899-1977)
3 x Ex libris
Položka č.: 508Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 08. 03. 2023 17:27
3 x lept, rozměry cca 12 x 8 cm, vše signováno, žák prof. M. Švabinského, V. Bukovace a J. Obrovského, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Petr Minka
(1961)
Pocta Jaroslavu Seifertovi
Položka č.: 496Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 08. 03. 2023 17:15
suchá jehla, 15,2 x 11 cm, sign. PD Petr Minka 98, č. 21/50, Antikvariát Dlážděná, studium na SOŠ výtvarné Václava Hollara v Praze
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Petr Minka
(1961)
Údolí smutku Jana Zrzavého
Položka č.: 495Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 08. 03. 2023 17:14
suchá jehla, 10,5 x 14,5 cm, sign. PD Petr Minka 98, č. 49/50, Antikvariát Dlážděná, studium na SOŠ výtvarné Václava Hollara v Praze
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Alena Laufrová
Zasněná
Položka č.: 460Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
DRAŽBA UKONČENA: 08. 03. 2023 16:39
lept, 21 x 15 cm, sign. PD A. Laufrová, č. 26/100, žákyně prof. Z. Sklenáře, E. Weidlicha a J. Anderleho na VŠUP v Praze
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: ID8**8 Historie příhozu
Alena Laufrová
Dr. Ivo Prokop, Ex libris W. J. Götz
Položka č.: 459Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 08. 03. 2023 16:38
2 x lept, kombinovaná technika, 1979, 1978, 10 x 7; 9 x 7 cm, sign. PD A. Laufrová 1979, sign. PD Alena Laufrová 78, č. 34/50; č. 26/45, žákyně prof. Z. Sklenáře, E. Weidlicha a J. Anderleho na VŠUP v Praze
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Alena Laufrová
Profil ,J. Č.
Položka č.: 458Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
DRAŽBA UKONČENA: 08. 03. 2023 16:37
2 x lept, kombinovaná technika, 1979, 1978, 9 x 7; 7,5 x 5.5 cm, sign. PD A. Laufrová 1979, sign. PD A. Laufrová 78, č. 32/50, autorský tisk, žákyně prof. Z. Sklenáře, E. Weidlicha a J. Anderleho na VŠUP v Praze
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)