Jesličky
Položka č.: 219Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 11:34
tuš, papír, 11 x 17 cm, originální kresba, dobrý stav, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Světlu vstříc (PF 1941)
Položka č.: 52Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 11:31
fotografie, 1940, 11,3 x 8,6 cm, nalepeno na papírovém prřání , Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 80 CZK (4 €)
Tři králové (PF 1941)
Položka č.: 56Vyvolávací cena: 30 CZK (2 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 11:29
litografie, 1940, 10,5 x 17,5 cm, papír na dvou místech přeložen jako přání, v jednom místě přeložení zasahuje do grafiky, po bocích papíru je tištěn text, mírně zažloutlý papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 30 CZK (2 €)
Klaun a děvčátko (PF 1938)
Položka č.: 59Vyvolávací cena: 30 CZK (2 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 11:27
litografie, 1937, 18,3 x 12,5 cm, značeno na kameni K. Janíček, papír lehce zažloutlý, na okrajích ztmavlý, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 30 CZK (2 €)
Tiskař (PF 1944)
Položka č.: 98Vyvolávací cena: 30 CZK (2 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 11:26
Aktuální cena: 30 CZK (2 €)
Antonín Morávek
(1896-1956)
Sluchátko (PF 1941)
Položka č.: 19Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 11:23
dřevoryt, 1940, 9,8 x 8,5 cm, značeno PD v dece M., v grafice tištěno Ing. Ota Hradečný, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Bendy, F. Kysely, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Antonín Morávek
(1896-1956)
Kniha (PF 1941)
Položka č.: 20Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 11:22
dřevoryt, 1940, 11,49,5 cm, značeno PD v desce M. , v grafice tištěno: Hana a Václav Jandovi, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Bendy, F. Kysely, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Karel Minář
(1901-1973)
Na saních (PF 1940)
Položka č.: 26Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 11:21
litografie, 1939, 8 x 14 cm, sign. PD Karel Minář 39, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. M. Pirnera, J. Obrovského, V. Bukovace, člen jednoty umělců výtvarných v Praze, SČUG Hollar, SVUM Hodonín
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Emil Kotrba
(1912-1983)
Akt a kůň
Položka č.: 233Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 11:18
linoryt, 1962, 14 x 10 cm, sign. LD Emil Kotrba 1962, P. F. 1963, dobrý stav, Antikvariát Dlážděná, žák prof. P. Dillingera a T. F. Šimona na AVU v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: ID8**3 Historie příhozu
Emil Kotrba
(1912-1983)
Kůň
Položka č.: 234Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 11:17
linoryt, 1963, 10 x 15 cm, sign. PD Emil Kotrba 1963, Mnoho štěstí a radostnou pohodu v novém roce 1964 Emil Kotrba s rodinou, dobrý stav, Antikvariát Dlážděná, žák prof. P. Dillingera a T. F. Šimona na AVU v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
František Kobliha
(1877-1962)
V. Dyk
Položka č.: 281Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 11:16
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Román Károly
(1900-1957)
PF 1935
Položka č.: 220Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 11:14
lept, 20 x 14,5 cm, sign. PD Román Károly, dobrý stav, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Boris Hanš
(1912-1962)
Koně (PF 1944)
Položka č.: 66Vyvolávací cena: 30 CZK (2 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 11:12
dřevoryt, 1944, 7,8 x 10,8 cm, sign. PD BHanš 44, lehce zažloutlý papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, malíř, grafik, byl autorem knižních obálek pro nakladatelství Orbis v Praze
Aktuální cena: 30 CZK (2 €)
Ferdiš Duša
(1888-1958)
P.F. 1940 J.H. Štěrba
Položka č.: 333Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 11:10
dřevořez, 1939, 14,1 x 8,9 cm, žák M. Slevogta, člen Koliby, obce umělecké tvorby na Moravě, SČUG Hollar, Skupiny výtvarných umělců v Brně, Umělecké besedy v Praze, Bloku výtvarných umělců, Svazu čs. výtvarných umělců
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Antonín Burka
(1886-1947)
PF 1940
Položka č.: 299Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 11:09
sítotisk, 1939, 15,6 x 12 cm, sign. PD Burka, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Kouly a A. Liebschera na ČVUT v Praze
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Cyril Bouda
PF 1945
Položka č.: 290Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 11:06
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: ID6**9 Historie příhozu
Josef Velčovský
Akt - krajina
Položka č.: 164Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 11:04
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Kája Saudek
(1935-2015)
Modní magazín pro veřejnost
Položka č.: 210Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 10:56
tisk, 1986, 13 x 15,5 cm, PF 1987, Antikvariát Dlážděná, ilustrátor a filmový výtvarník, autodidakt
Aktuální cena: 350 CZK (15 €)
Kája Saudek
(1935-2015)
Intimní modní magazín
Položka č.: 211Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 10:55
Aktuální cena: 550 CZK (23 €)
Štastný Nový rok 1891
Položka č.: 217Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 10:49
akvarel, tuš, 1891, 17 x 29,5 cm, novoroční přání z roku 1891, dobrý stav, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: ID7**7 Historie příhozu
Jiři Winter Neprakta
(1924-2011)
Kukadla
Položka č.: 203Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 10:48
tisk, 1980, 19 x 15,5 cm, sign. PD Neprakta, PF 1981, Antikvariát Dlážděná, studium na SPŠ grafické v Praze a na Přírodovědecké fakultě UK tamtéž
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Jiří Winter Neprakta
(1924-2011)
Radost z procházky (PF 1999)
Položka č.: 196Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 10:47
serigrafie, 1998, 10,4 x 14,9 cm, sign. NU Neprakta, Antikvariát Dlážděná, studium na SPŠ grafické v Praze a na Přírodovědecké fakultě UK tamtéž
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: ID1**6 Historie příhozu
Jiři Winter Neprakta
(1924-2011)
Adam a Eva I.
Položka č.: 202Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 10:46
tisk, 1991, 12 x 10,5 cm, sign. UD Neprakta, PF 1992, Antikvariát Dlážděná, studium na SPŠ grafické v Praze a na Přírodovědecké fakultě UK tamtéž
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Jiří Winter Neprakta
(1924-2011)
Grilování hada (PF 1994)
Položka č.: 195Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 10:45
serigrafie, 1995, 7,9 x 14,7 cm, sign. PD Neprakta, text dole: p.f.1995, Antikvariát Dlážděná, studium na SPŠ grafické v Praze a na Přírodovědecké fakultě UK tamtéž
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Jiři Winter Neprakta
(1924-2011)
Výzkum
Položka č.: 204Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 10:41
tisk, 1985, 11 x 15,5 cm, sign. PD Neprakta, PF 1986, Antikvariát Dlážděná, studium na SPŠ grafické v Praze a na Přírodovědecké fakultě UK tamtéž
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Jiři Winter Neprakta
(1924-2011)
Prohlídka
Položka č.: 206Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 10:39
tisk, 1983, 14,5 x 10 cm, značeno na desce UD Neprakta, PF 1984, Antikvariát Dlážděná, studium na SPŠ grafické v Praze a na Přírodovědecké fakultě UK tamtéž
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Jiři Winter Neprakta
(1924-2011)
Prohlídka
Položka č.: 207Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 10:38
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Alois Moravec
Pastýři v Betlémě
Položka č.: 107Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 10:35
litografie, akvarel, 1977, 16,2 x 23,3 cm, sign. PD A. Moravec, pasparta, LD p. f. 1978, pasparta zažloutlá, páska kolem pasparty zažloutlá, zašlá a místy odřená, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na…
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Kamil Lhoták
Letiště
Položka č.: 228Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 10:30
Aktuální cena: 6.501 CZK (271 €)
Kamil Lhoták
P.F. 1966
Položka č.: 229Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 10:29
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)