Hana Hölzelová
(1927)
Potůček
Položka č.: 139Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 12:53
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Stanislav Hlinovský
(1924-1994)
Zámek (PF 1965 Jar. Koupil)
Položka č.: 61Vyvolávací cena: 30 CZK (2 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 12:46
Aktuální cena: 30 CZK (2 €)
J. Havlíček
PF Ivan Hrdina
Položka č.: 336Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 12:41
lept, 1973, 9,8 x 7,5 cm, sign. PD J. Havlíček 74, 17/60
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
J. Havlíček
PF Ivan Hrdina
Položka č.: 337Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 12:40
lept, 1973, 9,8 x 7,5 cm, sign. PD J.Havlíček 74 , 10/60
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Helena Hašpicová - Hurtová
PF 1989
Položka č.: 308Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 12:39
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Jan Halla
(1926-1988)
Volavky
Položka č.: 265Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 12:38
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Anna Grmelová
(1926-2000)
PF 1976
Položka č.: 346Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 12:36
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Tibor Gáll
(1930-2021)
PF 1985
Položka č.: 350Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 12:34
tisk, 1984, 21 x 15,5 cm, sign. PD Tibor Gáll, č. 19/60
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Pavla Fořtová - Šámalová
(1886-1974)
Kostel Sv. Mikuláše
Položka č.: 276Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
litografie, 1963, 9 x 13,5 cm, sign. PD Pavla Fořtová, č. 127/200, Antikvariát Dlážděná, žákyně H. Emingerové, Emy Krostové a Václava Jansy
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: ID7**0 Historie příhozu
Leo Frydrych
Červený kříž (PF 2012)
Položka č.: 63Vyvolávací cena: 30 CZK (2 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 12:32
tisk, 10 x 21 cm, sign. PD Leo Frydrych, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 30 CZK (2 €)
Gabriel Filcík
PF 1995
Položka č.: 353Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 12:30
akvarel, tuš, 1994, 12,1 x 18 cm, sign PD Gabriel Filcík, žák prof. V. Fixla na SUPŠ v Praze, poté žák prof. F. Muziky na VŠUP v Praze
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Václav Fiala
(1896-1980)
PF 1961
Položka č.: 272Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 12:29
litografie, 1960, 18 x 12 cm, sign. PD V. Fiala, č. 150/175, PD ohlý roh, Antikvariát Dlážděná, studium na Akademii umění v Petrohradě, žák prof. M. Švabinského na AVU v Praze, člen Bloku čs. výtvarných umělců, člen a předseda SČUG Hollar
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Karel Fiala
PF 1986
Položka č.: 293Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 12:28
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Karol Felix
(1961)
Pour Feliciter 1993
Položka č.: 343Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 12:24
tisk, 1992, 20,7 x 10,2 cm, sign. vzadu Karol felix, žák prof. A. Brunovského na VŠVU v Bratislavě, člen Združenia grafikov G bod
Aktuální cena: 260 CZK (11 €)
Karol Felix
(1961)
PF 94
Položka č.: 344Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 12:23
tisk, 1993, 21,5 x 10,5 cm, sign. DU Karol Felix 93, 86/100, žák prof. A. Brunovského na VŠVU v Bratislavě, člen Združenia grafikov G bod
Aktuální cena: 360 CZK (15 €)
Ladislav Ehrlich
(1886-1965)
PF 1961
Položka č.: 304Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 12:20
litografie, 1960, 15 x 11 cm, sign. PD Ladislav Ehrlich, Antikvariát Dlážděná, žák prof. F. Engelmullera a A. Hansena na ČVUT v Praze
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Ladislav Ehrlich
(1886-1965)
PF 1962
Položka č.: 307Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 12:17
litografie, 1961, 10,8 x 16,7 cm, sign. PD Ladislav Ehrlich, Antikvariát Dlážděná, žák prof. F. Engelmullera a A. Hansena na ČVUT v Praze
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Milena Dvořáková
(1944-1992)
Zátiší s kyticí
Položka č.: 90Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 12:13
litografie, 7 x 4,4 cm, sign. PD Milena Dvořáková, 22/60, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. Bubeníčka a Frynty na SPŠG v Praze, soukromé studium u L. Jiřincové
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Milena Dvořáková
(1944-1992)
Zátiší se sklenicí a jablkem
Položka č.: 91Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 12:12
litografie, 7 x 10,2 cm, sign. PD Milena Dvořáková, 25/150, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. Bubeníčka a Frynty na SPŠG v Praze, soukromé studium u L. Jiřincové
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Lubomír Dušek
PF 86
Položka č.: 355Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 12:11
akvatinta, 1985, 10,2 x 8,5 cm, sign. DU L.Dušek
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Jaroslav Dajč
PF 81
Položka č.: 270Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 12:10
lept, 1980, 12 x 7,3 cm, sign. PD J. Dajč, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Toufra, Bulanta, Kosa a Hyliše na Pedagogickém institutu v Jihlavě, žák prof. Hadlače na PedF MU v Brně, člen Sdružení výtvarných umělců Vysočiny
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Spytimír Bursík
(1924)
MUDr. Jiří Švejnoha (P. F. 99)
Položka č.: 31Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 12:08
litografie, 1998, 14,8 x 20,5 cm, sign. DU S. Bursík, č. 84/100, papír uprostřed přeložen, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, pražský grafik, průmyslový výtvarník a ilustrátor
Aktuální cena: 80 CZK (4 €)
Spytimír Bursík
(1924)
MUDr. Jiří Švejnoha (P. F. 90)
Položka č.: 83Vyvolávací cena: 30 CZK (2 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 12:06
kolorovaná litografie, 1989, 12 x 10 cm, sign. DU S. Bursík, č. 43/125, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, pražský grafik, průmyslový výtvarník a ilustrátor
Aktuální cena: 30 CZK (2 €)
Cyril Bouda
Zátiší s růží
Položka č.: 113Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 12:04
litografie, 11,2 x 17,8 cm, sign. PD C. Bouda, PF Josef Hrachovec 1960, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Cyril Bouda
Klavír
Položka č.: 214Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 12:03
litografie, 1975, 12 x 17 cm, značeno v desce PD CB, PF 1976, Antikvariát Dlážděná, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: ID4**9 Historie příhozu
Jiří Bouda
(1934-2015)
Novoměstská radnice
Položka č.: 260Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 12:02
litografie, 1992, 14,7 x 8 cm, sign. UD Jiří Bouda 92, PF 1993 Miloslav Janča, lehce pomačkáno ve spodní části, Antikvariát Dlážděná, studium na Státní grafické škole v Praze, žák prof. K. Svolinského na UMPRUM tamtéž
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Dagmar Berková
(1922-2002)
Červené srdce
Položka č.: 129Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 12:00
linoryt, 1976, 7,4 x 10,5 cm, sign. DU Dagmar Berková 76, PF 1978, Antikvariát Dlážděná, studium na ŠUŘ v Brně, žákyně prof. F. Muziky na VŠUP v Praze
Aktuální cena: 20 CZK (1 €)
Dagmar Berková
(1922-2002)
PF 1984
Položka č.: 128Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 11:59
zinkografie, pastel, 1983, 12,8 x 6,8 cm, sign. DU Dagmar Berková 83, PF 1984, Antikvariát Dlážděná, studium na ŠUŘ v Brně, žákyně prof. F. Muziky na VŠUP v Praze
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Viktor Stretti
(1878-1957)
Oráč
Položka č.: 11Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 11:50
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Růže (PF 1933)
Položka č.: 108Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 11:35
tisk, 1932, 9,3 x 25,5 cm, papír nepatrně zažloutlý, uprostřed papír přeložen (přez text), Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 20 CZK (1 €)